Skocz do zawartości

Czy ''słychać'' już u was zbliżającego się sylwestra?


piotrekk95

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 850
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

U mnie wczoraj była cisza na osiedlu, dzisiaj dopiero słychać od czasu do czasu jakieś pojedyncze strzały mniejszych petard. :happy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie (Wałbrzych) coś tam słychać Korsarze, Piccolo, Raz na jakiś czas gdzieś Achtung poleci :D. Wczoraj jak w hurtowni byłem to ktoś bombardowanie czymś mocniejszym z bloku zrobił :D

Niestety nic kolorowego nie widziałem jak do tej pory... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słychać dzisiaj jak się przeszedłem kawałek po osiedlu i sobie strzeliłem jednym poccolakiem to słyszałem z 30strzałów a widać to nie za bardzo widziałem tylko 2 wyrzutnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak! Proszę Państwa dziś były kostki i hukowce. Jak za lat dziecięcych. Śmiało mogę powiedzieć, że sylwestrowe szaleństwo ruszyło!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie również od dzisiaj ruszyło strzelanie, picollo lub coś podobnego słychać co kilkanaście minut raz na jakiś czas poleci coś przypominającego huk achtunga, widziałem dziś również kilka kostek, przed chwilą jakiś gość wywalił niedaleko od domu chyba całą paczkę rakiet [jakieś 10 sztuk]. Takie dni jak dzisiejszy wprawiają w nastrój dobrej zabawy i ostatecznych przygotowań do długo wyczekiwanego dnia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie od 8:00 nawalali równo dopiero z 20 min temu się uspokoiło xD Jak trochę popatrzyłem przez okno to same hukowe. raz jakaś rakieta poleci ( moja :D ) Ale myślę że ludzie wyrzutnie i rakiety zostawiają na godzinę 24:00. Albo kupują same petardy bo wyrzutnie takie drogie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ostatnie dwa dni to jak sylwester wyglądał całe wieczory ktoś petardy odpalał wyrzutnie i rakiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę w tym roku porządnie słychać zbliżającego się sylwestra.Albo mi się wydaje, albo ten rok jest jednym z "najgłośniejszych" od paru lat.A niby kryzys ... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Naprawdę w tym roku porządnie słychać zbliżającego się sylwestra.Albo mi się wydaje, albo ten rok jest jednym z "najgłośniejszych" od paru lat.A niby kryzys ... ;)


Dokładnie !! Rok temu nawet w sylwka "padaka" była...Co roku było coraz gorzej,w zeszłego sylwka osiągnęło punkt kulminacyjny i teraz powinno być coraz lepiej...;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie słychać huki pojedynczych petard, przed chwilą ktoś odpalił jakąś wyrzutnie 10-strzałową... Widać, że ludziom nie przeszkadza deszcz
Oby jutro nie padało :happy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Szczecin, okolice wojska polskiego - Cisza.. :/ Zobaczymy co będzie wieczorkiem ;D



Koło turzynu troche ludzi dzisiaj strzelalo, kolo galaxy tez. Na zawadzkiego czasami tez cos poleci, juz pare malych kostek bylo , troche petard. Ogolnie teraz jakis idiota zaczal nawalac fp3 . fajno ze jest ktos ze szczecina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie już wczoraj jak się ściemniło to co chwilę coś leciało i o 20 trochę ciszej się zrobiło ,a teraz jeszcze cisza :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...