Skocz do zawartości

Czy ''słychać'' już u was zbliżającego się sylwestra?


piotrekk95

Rekomendowane odpowiedzi

Ja byłem dzisiaj u cioci, która mieszka na dość sporym osiedlu. Po wyjściu, w drodze na parking, nagle usłyszałem szum. Odwróciłem się, i w tym samym momencie blisko mnie wybuchła duża, kolorowa rakieta. Prócz tego, widziałem dziś również duży rzymski ogień z czerwonymi peoniami i wyrzutnię 9-strzałową (niestety zdążyłem tylko na ostatni strzał). Odnoszę wrażenie, że w ubiegłym roku o tej porze nie było tylu huków, co pozwala mieć bardzo miłe przewidywania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 850
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ktoś mnie chciał wczoraj sprowokować pod wieczór serią wybuchów petard, ale kurczę przy sobie nie miałem żadnej porządnej petardy, którą bym ich przebił kilkukrotnie xD A tak to słychać na razie same petardy. Efektowych rzeczy jeszcze nie widać na niebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też zamuła w tej kwestii.Jak ja nie strzelę to nikt nie strzeli :!

To tak samo jak u mnie :xmas_biggrin: ostatnimi czasy strzelali jak opętni a ostatnio na dniach cisza,ale mimo to mam nadzieje że się rozkręci 2-3 dni przed sylwestrem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim mieście jest masa sklepów Dino, w których rozpoczęła się już sprzedaż fajerwerków i tylko dzień po rozłożeniu stoisk już słychać dźwięki petard i wyrzutni dzień w dzień, zazwyczaj wieczorami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słychać czasem hukowe, ja też co jakiś czas się odwzajemniam ;) Słyszałem też ze dwie wyrzutnie (niestety, nie było widać efektów z mojego miejsca). Nie jest źle :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak samo słychać hukowe, dzisiaj jakąś kostkę ktoś w oddali puścił, ja niestety mieszkam w takiej okolicy,że sobie nie postrzelam,bo ktoś na pewno się przyczepi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wigilia nie obyła się bez strzelania ;)
Ode mnie aby kilka petard oraz stroboskop.

Za to ktoś w godzinach wieczornych odpalił piękną, efektowną i o bardzo długim efekcie wyrzutnię.

Cudownie zobaczyć coś takiego. ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...