Skocz do zawartości

Czy ''słychać'' już u was zbliżającego się sylwestra?


piotrekk95

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 850
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Przed chwilą ktoś puścił kostkę 7 strzałów,chyba mam już na to wyczulony słuch,bo miałem słuchawki na uszach i głośność na maksa,a ja jedyny z domowników usłyszałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde zaczeło się.Z dwie wyrzutni widziałem.Pózniej rakiety ktoś puszczał.Z drugiej strony ktoś petardami nawala.Zaczęli sprzedawać

to zaczęło się sztrzelanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okolica powoli się budzi :) Wczoraj po 23 słyszałem wyraźnie wyrzutnię 19sh. Dzisiaj po zachodzie słońca było słychać przytłumione dźwięki jakiejś dużej wyrzutni i trochę pojedynczych strzałów. Godzinę temu znowu słyszałem 19-stkę. Niestety, do tej pory nie widziałem jeszcze żadnego efektu na niebie, ale jestem przekonany, że w Wigilię, nadchodzącego Sylwestra nie tylko usłyszę, ale też zobaczę (zawsze tak jest) :xmas_smile: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okolica powoli się budzi :) Wczoraj po 23 słyszałem wyraźnie wyrzutnię 19sh. Dzisiaj po zachodzie słońca było słychać przytłumione dźwięki jakiejś dużej wyrzutni i trochę pojedynczych strzałów. Godzinę temu znowu słyszałem 19-stkę. Niestety, do tej pory nie widziałem jeszcze żadnego efektu na niebie, ale jestem przekonany, że w Wigilię, nadchodzącego Sylwestra nie tylko usłyszę, ale też zobaczę (zawsze tak jest) :xmas_smile: .

Po 23? To mandacik mógł być ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie było cicho, ale od jakiegoś mniej więcej tygodnia pojawia się coraz więcej strzałów :christmascool: Teraz prawie codziennie słychać coś w rodzaju FP3 :D Szkoda, że to tylko huki, bo żadnych kolorowych fajerwerków jeszcze nie widziałem :xmas_w00t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nad wyraz cicho, raz z oddali widziałem jakąś małą kosteczke, może z 7/9sh. Od czasu do czasu jakaś petarda, huk to jest jak ja strzelam. Klimacik wyczuwalny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Gliwicach ostatnio cisza totalna ale dzisiaj mile zaskoczenie bo widziałem parę rakiet i przed chwila słyszałem jak ktoś jakieś 2 koski odpalił :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...