Skocz do zawartości

Czy ''słychać'' już u was zbliżającego się sylwestra?


piotrekk95

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj nie mogłem zasnąć. Co chwile w oddali słychać było wyrzutnie. Dosłownie co 5 minut coś leciało w niebo. Czułem się jak w noc przed sylwestrem. Klimat czuć bardzo ja tez się rozkręcam. Tak bardzo kusi mnie żeby coś odpalić, lecz wole zostawić sobie więcej na 31.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 850
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

U mnie słychać głównie z pobliskich osiedli.

Ja oczywiście puszczam petardy, ubyło również 5 cyrkoblitzów, a wczoraj pod wieczór kupiłem z kumplem wyrzutnię w pobliskim sklepie i jak na 9 strzałów i 17mm kalibru to strzelała świetnie. No i kostka zrobiła mi smaka i pusciłem (co prawda miał być na 12 w sylwestra) Jednego rzymiaka TXC861 PHOENIX. A On jeszcze lepszy od tej wyrzutni, bo wysoko leciał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj widziałem rakiety, widziałem z 20 metrów jak gośc strzelał ze 4 szelki z moździerza, a tak to petardy słychać bez przerwy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz już standardem są huki co 15-20 minut, a wczoraj ktoś odpalił 2 wyrzutnie pod rząd. Niestety blok mi zasłaniał widok. ;-;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzm się tez mi się wydaje,że ten Sylwester może być głośniejszy.W tamtym roku przed Sylwestrem praktycznie nie było słychać nic a w tym jest naprawdę bombowo :xmas_smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szedłem dzisiaj z koleżanką do domu i ktoś odpalił fajną rekiety naprzeciwko mnie potem ktoś zaczą 6 pięknych rakiet strzelać 2 moździerze oraz 1 wyrzutnie 16 strzałową (podejrzewam , że to chyba była bing bang Mars )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już dzisiaj widziałem spokojnie 10 wyrzutni przez godzinę. Dwie nawet dość konkretne po ok. 40 strzałów. Pozdrowienia i szczęśliwego Nowego Roku! :)

 

EDIT 18:50:

 

No i piękny pokaz kilku dość dużych wyrzutni oraz bardzo efektownej wysokiej fontanny przed moim blokiem zakończony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie widziałem:

3x JW90

2x Saturn missles 100sh

1x Song

kilka JW07

1x EP-4006E Bodajże

4x Szelki różnego rodzaju ( w tym kilka ogromnych efektów tj. Red Wave )

XXX PETARD

Achtungi w koszach na smieci ( małe )

1x ARON

 

A ja odpaliłem ( po przypale z policją )

ARON

JUMBO JET x4

FP3X x3

Szelka czerwona z moździerza biedronkowego.

 

 

Pozdrawiam Buli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

Ktoś przed chwilą odpalił jakąś kostkę 25 sh. Nigdy o tej porze jeszcze nic u mnie nie było słychać, żadnego święta dzisiaj nie ma, normalny dzień roboczy... Łódź pozdrawia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...