Skocz do zawartości

Czy ''słychać'' już u was zbliżającego się sylwestra?


piotrekk95

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to już grubo strzelam. Wczoraj odpaliłem:

5 rakiet BEST - efekty zajebisteee

3 mini cyrkoblitz`e - efekt bombowy

oraz liczne motylki

Dzisiaj zrobiłem testy petard:

Explosive IV

FP3 big

FP3 small

Wygrała stara poczciwa FP3 big, potem EX IV i na końcu FP3 small

Oprócz tego poszło pół paczki pikolaków, kilkustrzały, rzymiaki i fontanny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 850
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

W Bydgoszczy też się rozkręcają. Co prawda u nas można strzelać 30,31 grudnia oraz 1 stycznia to mimo to już dają czadu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w okolicy występuje spadkowa jeśli chodzi o fajerwerki. Obecnie na palcach ręki można policzyć jakikolwiek huk. Nawet w Noc Sylwestrową jest wszystkiego co raz mniej. Kilka lat temu już cały dzień by waliło do rana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zaczeło się od godziny 20:30 jedna piękna 25sh wyrzutnia z brokatem na koniec podejrzewam że to była JW26 następnie 36sh wyrzutnia extra kolorowa niestety nie domyśliłem się symbolu :P , następnie same huki jak by odpowiadali ale dzisiaj liczę na wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na wsi cisza, ale zamierzam rozruszac towarzystwo i wieczorem trochę postrzelam. Tylko raczej nie będzie miał kto odpowiedziec tak to sąsiad strzelał ale rok temu mu wybuchło w ręce i zwątpił z fajerwerkami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie sie juz rozkrecili wczoraj poszly w ruch 2 wyrzutnie parenascie rakiet i nie zliczone iloscie petard typu fp3 small,achtung,piccolo,karabinki i nawet teraz laduja jak wariaci niema minuty bez chukowek ;) jak dlamnie jest ok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś odpalił wyrzutnię. Sporo strzałów. Coś typu JW418 Achilles :xmas_laugh: Odpowiedziałem skromnie, Cyrkoblitzem JM01 i szelką 2". Tak poza tym same hukowe, najczęściej w godzinach 17-21

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też zaczynam czuć prawdziwy klimat sylwestrowy.Dziś słyszałem kilko strzałową wyrzutnie,widziałem rakietę i słychać było też kilka achtungów. :fireworks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już na swoim osiedlu widziałem 2 wyrzutnie jak ktoś puszcza jedna to chyba kiwi, a druga to jakaś 19 1.2 oraz co chwile jakieś petardy.

Osobiście co chwile rzucam petardy i bączki, puściłem 3 rakietki crazy angel oraz wyrzutnie red peony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie coraz bardziej robi się sylwestrowo teraz słychać co chwilę jaki huk. Kilka wyrzutni było już oddalonych no i rakiety. Zaczyna się rozkręcać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Poznaniu na Nowym Mieście co jakiś czas huki, nawet wczoraj wieczorem dziewczyna zwróciła mi uwagę, że widzi "tą rakietke na patyku".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...