Skocz do zawartości

Czy ''słychać'' już u was zbliżającego się sylwestra?


piotrekk95

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 850
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Bydgoszcz - Praktycznie co minute słysze jakiś huk także dają rade :D Ja narazie skromnie Ex1 Ex2 Sapery tego typu na FP3 Przyjdzie czas :] :xmas_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kraków a dokładniej Nowa Huta, wczoraj głośno sporo hukowych typu fp3, achtung. Dzisiaj spokojniej, może dlatego, że wiatr straszny. Ja ostatnio skromnie:

25x EX1

25x EX2

2x Big Jumbo

1x wyrzutnia Aron

2x Rakiety z zestawy NG z bigfun

i niezliczona ilość pikolaków :)

 

Pozdrawiam Buli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się powoli zaczyna. :xmas_biggrin: O 19:00 ktoś za jeziorkiem odpalił wyrzutnie 19 - strzałową. Prawie wszystko przez okno widziałem (piękna kostka), sądzę że kaliber też nie mały, ok. 29mm!!! no i oczywiście coraz częściej słychać huk!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej 40-tysiecznej miejscowosci ludzie na prawde potrafia sie bawic. Strzaly, blyski, wybuchy wszystko to zaczelo sie od 6 grudnia i z dnia na dzien jest coraz lepiej. Wczoraj kolo godziny 21 czulem sie jak bylby juz 31.12 piekne fajerwerki na niebie. Najlepsze jest to, ze nikt nie ma oto pretensji i wszyscy probuja jakos przyozdobic niebo ;) wczoraj zeby nie byc gorszym odpalilem dwie jw90. :) co do policji i strzelaniem przed sylwestrem, przymykaja na to oko, wszyscy dobrze sie bawia i co najwazniejsze robia to z glowa. Ojj sylwester 2014 zapowiada sie super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luxis to tak jak u mnie prawie codziennie jakby był sylwester policja nic nie ma do tego wystarczy umiar i rozum. Odrazu pojawia się banan na twarzy jak się zobaczy piękny rozbłysk na niebie :xmas_laugh:/> :xmas_laugh:/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem, policja nie zareaguje, jak sie nie poskarzą sąsiedzi.

 

U mnie od poniedziałku się zaczeło i każdego wieczoru słychać wiele huków :) Szkoda że nie widziałem na niebie żadnej rakiety, ale w przyszle dni na pewno zobacze ich mnóstwo.

Jedno jest pewne, czuć już Sylwestra! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej 40-tysiecznej miejscowosci ludzie na prawde potrafia sie bawic. Strzaly, blyski, wybuchy wszystko to zaczelo sie od 6 grudnia i z dnia na dzien jest coraz lepiej. Wczoraj kolo godziny 21 czulem sie jak bylby juz 31.12 piekne fajerwerki na niebie. Najlepsze jest to, ze nikt nie ma oto pretensji i wszyscy probuja jakos przyozdobic niebo ;)/> wczoraj zeby nie byc gorszym odpalilem dwie jw90. :)/> co do policji i strzelaniem przed sylwestrem, przymykaja na to oko, wszyscy dobrze sie bawia i co najwazniejsze robia to z glowa. Ojj sylwester 2014 zapowiada sie super.

 

Gdzie ty mieszkasz xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Poznaniu jak w ubiegłym roku strzelają co jakiś czas. W Wigilie miałem przyjemność oglądać z okna ładny pokaz amatorski jednego z pracowników poznańskiej hurtowni. Zobaczymy jak to będzie w dniach kolejnych, kiedy młodzieńcy zaczną nabywać marketowe produkty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ty mieszkasz xD

Września woj. Wielkopolskie ;)

Dzisiaj na prawde bogato na niebie, zaraz po zmroku co 20-30 min slychac wyrzutnie i petardy. Ciezko mi w to uwiezyc, bo jeszcze 2 lata temu bylo biednie. Oo i znow wyrzutnia :D piekna muzyka dla uszu, az chce sie cos odpalic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie! Słychać petardy, a czasem można zobaczyć jakąś wyrzutnie albo rakiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziu! Możecie mi pozazdrościć, bo od jakichś 30 min sąsiad strzela rakiety, wyrzutnie, dosłownie 20m od mojego domu. Poszła już jedna 36sh i jedna 19sh przed chwilą i jeszcze jedna stoi na ulicy chyba 16sh albo 25sh :D/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...