Skocz do zawartości

Czy ''słychać'' już u was zbliżającego się sylwestra?


piotrekk95

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 850
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

ja codziennie strzelam światełko do nieba, a po to by mnie mikołaj dostrzegł i przyleciał do mnie z prezencikiem :xmas_laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień w dzień ktoś coś odpali (właśnie przed chwilą też coś poszło), nawet wyrzutnie słychać, tylko jakoś nigdy zdążyć do okna nie mogę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie raz na dłuższy czas jakaś petarda.

A tak to ja coś odpalam wczoraj odpaliłem :

-jw06 Kasjopeja

-Rakietę bombową

-jedna sztukę fp3

-jedna sztukę ko204s

-rzymski ogień

-jedna szelkę z mego moździerza

I już chyba dam se spokój

 

Mod: ostatni raz poprawiam ortografię twojego posta. Błędów jest tyle że nawet nie chce mi się ich zaznaczać. Zainwestuj w słownik i pisz poprawnie. Używaj polskich znaków i zasad interpunkcji. Za kolejne takie posty będzie warn.

Edytowane przez JMJ Pirfotechnics
Ortografia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powolutku, sylwester się zbliża, codziennie ktoś strzela na moim osiedlu petarda czy wyrzutnia.

Już czuję ten klimat jak nie wiem, dziś postrzelałem sobie troszkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jak nigdy strzelają hukowymi już od 3 dni ;> Cieszy mnie to bardzo bo zawsze ja tylko strzelałem tak wcześnie xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie cisza... Nawet jednego strzału. Nie czuje tych świąt i sylwestra :( Z roku na rok gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ostro strzelają petardami, przez cały czas słyszę te odgłosy. Klimat czuję :christmascool: . Szkoda, że zbliżającego się Sylwestra na razie tylko słychać, a nie widać, ale to zmieni się tuż po Świętach :xmas_smile: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ostro strzelają petardami, przez cały czas słyszę te odgłosy. Klimat czuję :christmascool:/> . Szkoda, że zbliżającego się Sylwestra na razie tylko słychać, a nie widać, ale to zmieni się tuż po Świętach :xmas_smile:/> .

 

Na sylwestra śnieg będzie na 100%

 

A co do tematu to ja tylko strzelam może czasami ktoś odpali jakąś petardę a od czasu do czasu ktoś wyrzutnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie co chwile ktoś strzela zazwyczaj są to jakieś mniejsze petardy hukowe.Czuć klimat ale jeszcze trochę zostało do pełnego klimatu który jest od 30.12 do 1-2.01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postrzelałbym, ale zaraz ktoś się przyjebie, bo w Polsce tak jest. Raz w roku chcesz robić to, co uwielbiasz, ale oczywiście komuś to przeszkadza. W tym kraju nie da się żyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej nic, ale przynajmniej moge postrzelać, bo sąsiadka się już nie bulwersuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie powoli zaczynaja strzelac dzis widzialem wyrzutnie ,a druga tylko slyszalem.Powoli czuc klimacik ,ale na konkretne strzelanie niestety trzeba jeszcze pare dni poczekac.

Pozdrawiam Fajermanek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...