Skocz do zawartości

Czy ''słychać'' już u was zbliżającego się sylwestra?


piotrekk95

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 850
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Umnie Petardy słychać ale dzisiaj jakiś pokaż był gdzieś obok ergo areny w Gdańsku :D/>

[/quot

To ty koło Ergo Areny mieszkasz hmm,też bym chciał na miejscu tą piekną halę mieć w której grają Polscy siatkarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ty koło Ergo Areny mieszkasz hmm,też bym chciał na miejscu tą piekną halę mieć w której grają Polscy siatkarze.

Nie obok ale blisko 1km :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na osiedlu cisza jak makiem zasiał, ale wybrałem się dzisiaj na koncert w zupełnie inną część miasta - ledwo co wysiadłem z tramwaju i od razu zobaczyłem piękną 19-strzałową wyrzutnię. Chyba moje osiedle jest jakieś zacofane, chiociaż w sumie zawsze tak było... dopiero po świętach zacznie się coś ruszać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz słyszę i widzę nadchodzącego Sylwestra! Około godzinę temu nie Chwilę pódaleko mojego domu było odpalonych 5 rakiet (wielokolorowe gwiazdki, zielone migoczące gwiazdki i crackling - więc pewnie Perfecty). Chwilę później usłyszałem odgłosy 12-16 strzałowej wyrzutni, ale nie widziałem jej efektu, pewnie z racji tego, że była usytuowana daleko ode mnie. Poczułem się wspaniale, tak jakbym dopiero teraz poczuł taką wspaniałą atmosferę zbliżających się Świąt i Sylwestra :xmas_smile: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już od prawie tygodnia codziennie słychać jakieś petardy a na wieczór Wyrzutnie.Dziś na spacerze widziałem piękną wyrzutnie i kilka rakiet.

Więc już czuć zbliżającego się sylwka. :xmas_laugh:/> :xmas_w00t:/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jeszcze nie słychać :xmas_sad: Rzadko przed świętami tu strzelają, zwykle są to najwyżej pojedyncze petardy :xmas_dry: Ale od 27/28.12 zaczyna zwykle już być coraz bardziej wojennie :xmas_laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie słychać i to jak. ;)

 

Jak przechodze przez miasto to co chwilkę strzał.

Dzisiaj jak strzelałem to też słyszałem co minutkę, dwie jakiś mały strzał. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj postrzelalem ;p paczka korsarzy, "wirujace" petardy, pszczółłke, whistlinga, 2 rzymiaki, 2 male fp3, 5 big corsair, 2 trzeszczace kulki, plus fontanna samoróbka ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie już słychać, że Sylwester nadchodzi :xmas_happy: Wczoraj ja strzelałem korsarzami i w oddali było słychać jak inni też nawalają już potężniejsze petardy. Ostatnio nawet jakiś dzieciaki prosiły żebym im kupił piro, wiec z każdym dniem coraz więcej osob strzela. Jednak po świętach coś czuje, że dopiero się zacznie i do akcji wejdą rakietki i wyrzutnie bo póki co to same petardy. Ale jakby nie patrzeć to u mnie słychać i czuć już tego Sylwestra. :xmas_tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie już słychać, że Sylwester nadchodzi :xmas_happy:/> Wczoraj ja strzelałem korsarzami i w oddali było słychać jak inni też nawalają już potężniejsze petardy. Ostatnio nawet jakiś dzieciaki prosiły żebym im kupił piro, wiec z każdym dniem coraz więcej osob strzela. Jednak po świętach coś czuje, że dopiero się zacznie i do akcji wejdą rakietki i wyrzutnie bo póki co to same petardy. Ale jakby nie patrzeć to u mnie słychać i czuć już tego sylwestra. :xmas_tongue:/>

I co kupiłeś im te petardy? :D

 

 

Kamilox :fireworks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co kupiłeś im te petardy? :D

 

 

Kamilox :fireworks:

 

Tak :xmas_smile: Nie byli aż tacy młodzi. Tak na oko z 14 lat, bo gdyby byli młodsi to bym im nie kupił. Ale z drugiej strony sam pamiętam jak mi kiedyś nie chcieli sprzedawać i prosiło się kogoś starszego. Wiec dlatego im kupiłem, niech też się bawią :xmas_laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak :xmas_smile:/> Nie byli aż tacy młodzi. Tak na oko z 14 lat, bo gdyby byli młodsi to bym im nie kupił. Ale z drugiej strony sam pamiętam jak mi kiedyś nie chcieli sprzedawać i prosiło się kogoś starszego. Wiec dlatego im kupiłem, niech też się bawią :xmas_laugh:/>

 

Wszystko do czasu , pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak :xmas_smile:/>/>/> Nie byli aż tacy młodzi. Tak na oko z 14 lat, bo gdyby byli młodsi to bym im nie kupił. Ale z drugiej strony sam pamiętam jak mi kiedyś nie chcieli sprzedawać i prosiło się kogoś starszego. Wiec dlatego im kupiłem, niech też się bawią :xmas_laugh:/>/>/>

Ja jak byłem młodszy to nigdy nie prosiłem aby mi ktoś kupił fajerwerki.Zresztą u mnie z tym większego problemu jakoś nie było sprzedawcy chcieli zarobić więc sprzedawali i nikt się tym nie przejmował.Teraz jest trochę inaczej.W zeszłym roku miałem przypadki prośby o kupno petard-odmówiłem. Ja nie będę odpowiadał za czyjeś zdrowie ,niestety.

 

A wracając do tematu.Akurat blisko mnie jest szkoła i jak z niej wychodzą po południu to już słychać strzały petard:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak byłem młodszy to nigdy nie prosiłem aby mi ktoś kupił fajerwerki.Zresztą u mnie z tym większego problemu jakoś nie było sprzedawcy chcieli zarobić więc sprzedawali i nikt się tym nie przejmował.Teraz jest trochę inaczej.W zeszłym roku miałem przypadki prośby o kupno petard-odmówiłem. Ja nie będę odpowiadał za czyjeś zdrowie ,niestety.

 

U mnie zawsze pytali o dowód i nawet czasami tym starszym nie chcieli sprzedawać. A po drugie wiesz... picolacami i mini korsarzami raczej sobie krzywdy by nie zrobili. :xmas_dry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...