Skocz do zawartości

KONKURS - Reklama firmy KOMETA - dyskusja


wapster

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 198
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Super! Nareszcie coś wygrałem :D Mam teraz pytanie, jeśli zostaliśmy nagrodzeni, to w związku z tym mamy wysłać jakieś dane, czy skontaktuje się Pani z nami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje! :)

Niech Pani jeszcze pokaże wygrane prace, szczególnie pracę Reafena. Jeśli wykonał film to raczej wolałbym to zobaczyć bo praca może zawierać elementy lub całkowite projekty stockowe jak pokazał w innych konkursach. :) Przed wysłaniem nagród trzeba się upewnić co i jak. Pozdrawiam! :)

Prace vela widziałem - jest ciekawie ukazana, choć fajerwerki Komety wcale nie należą do najtańszych bo przecież to sklep wyznacza ceny, na pewno ta różnica cen nie jest tak kolosalna jak pokazał film. Po drugie moździerze z Komety (co było głównym motywem filmu) to akurat nie są wizytówką Komety, która ustępuje takim importerom jak Super Power czy Triplex... + Za pomysł, ale warto zapamiętać, że niektóry sklep za moździerz puma wezmie sobie 40 złotych, a niektóry 20... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gratulacje! ;)

Niech Pani jeszcze pokaże wygrane prace, szczególnie pracę Reafena. :)


Crispers5 znowu się czegoś doszukujesz? Tym razem nie tworzyłem samego filmu, lecz stworzyłem wiersz, bo sama prezentacja firmy wyglądałaby niesmacznie ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro publikacja nagrodzonych prac wraz z uzasadnieniem.
Także jutro ogłosimy komu zostanie przyznana nagroda pocieszenia. Wyróżnionych zostanie... 6 osób :D
Wyróżnione prace również opublikujemy i skomentujemy.
Wysyłka nagród najpóźniej w poniedziałek. Będę się z Państwem kontaktować telefonicznie i mailowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Crispers5 znowu się czegoś doszukujesz? Tym razem nie tworzyłem samego filmu, lecz stworzyłem wiersz, bo sama prezentacja firmy wyglądałaby niesmacznie ;/".

Chcę zobaczyć tylko Twoją pracę nic poza tym, chcę zobaczyć czy wreszcie zrozumiałeś co oznacza słowo tworzenie. Bo to nie to samo co kopiowanie.
Fakty pokazały, że w ubiegłym roku zwyciężyłeś konkurs niesprawiedliwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crispers - fajerwerki Komety akurat należą do najtańszych i w wielu sklepach cena jest widocznie niższa w porównaniu do innych importerów. Tam, gdzie 49-strzałówki innych importerów chodzą po 160-180 zł, Kometę można dostać za 140-150 zł. Ponadto należy zaznaczyć, że firma pomimo tych cen reprezentuje obecnie jedne z najlepszych jakościowo efektów zarówno w małych kościach jak i bateriach pokazowych. Chciałem w pracy ukazać to, że powiedzenie "im droższe, tym lepsze" absolutnie nie sprawdza się w pirotechnice i przepłacając można się nadziać na te "najlebże" produkty za które płacimy krocie, a efekty ustępują dużo tańszej Komecie. A moździerz był tylko metaforą wszystkich rodzajów fajerwerków.

Przy okazji chciałbym też powiedzieć, że profesjonalizm przeprowadzenia tego konkursu doskonale świadczy o profesjonalizmie całej Komety, co bezpośrednio przekłada się na bardzo dobre efekty na niebie bez przykrych niespodzianek (co znajduje potwierdzenie w moich filmach oraz znajdzie w tym, nadchodzącym z sylwestra 2011). Cała akcja została przeprowadzona naprawdę wzorcowo i z pełnym zaangażowaniem Pani Agnieszki. W imieniu swoim i innych użytkowników mogę jedynie podziękować - tak trzymać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


"Crispers5 znowu się czegoś doszukujesz? Tym razem nie tworzyłem samego filmu, lecz stworzyłem wiersz, bo sama prezentacja firmy wyglądałaby niesmacznie ;/".

Chcę zobaczyć tylko Twoją pracę nic poza tym.
Fakty pokazały, że w ubiegłym roku zwyciężyłeś konkurs pracą Alexa Zlateva "Beyond", zmiskowaną z innym projektem stockowym. Takie prace powinny wylądować w koszu, tak samo jak adres IP i konto użytkownika.
W tym roku również użyłeś projektu stockowego w konkursie BigFun. ;)

Wiersze można wysyłać np. w postaci pliku tekstowego, czy obrazka jak to pokazał fps. :)

_________________________

Fajnie, że Pani Agnieszka naszykowała prezenty świąteczne dla innych użytkowników. To najlepiej zorganizowany konkurs jaki był. Pozdrawiam!


Nie rozumiem twojego rozumowania? A nawet jeśli zrobił (a wiem że nie zrobił) to zamierzasz uwalać takie osoby? Bo ja np. nie mam tak złośliwego-kupusiowego podejścia do życia. Nie wiem co chcesz osiągnąć, ale jak ty nie masz farta i szczęścia to nie psuj przy okazji tego innym. Prace będą rozstrzygane przez Kometę a nie przez ciebie.

Poza tym takie Wasze przekomarzanki na poziomie przedszkola to się nadają co najwyżej na gg i tam proszę się przenieść.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, też to zauważyłem. Ale 1 osoba może kupić tą samą wyrzutnię za 250 złotych w internecie co druga osoba w budce na rynku za 450 złotych. :) Nie mniej jednak nagroda Ci się należy. Pozdro! :)

Co do Reafena, nie mam zamiaru go osądzać, ale jeśli chce siebie nazywać grafikiem powinien się bardziej wykazać i nie pokazywać w konkursach cudzych projektów bo nie o to w tym chodzi. Jeśli ma być fajna zabawa to konkurs musi rozegrać się sprawiedliwie. Nie osądzam go w tej chwili bo nie widziałem jeszcze jego pracy. Może naprawdę się postarał i włożył w to wszystko wiele wysiłku. W konkursie każdy element powinien być robiony samemu, a to co pokazał w poprzednich konkursach to tylko zabawa na cudzej pracy z odrobiną własnej pomysłowości w postaci muzyki i tekstu. :) A to, że mi się nie udało nie mam do tego żadnych pretensji bo wiem, że mogłem się bardziej wykazać kreatywnością. Zrobiłem 2 fajne prace, jedną lepszą , drugą gorszą nic poza tym.

mpiwowski - jak zwykle najmądrzejszą osobą jesteś Ty. Aż tak źle Ci, że dążę do tego, aby konkurs odbył się sprawiedliwie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim gratuluję zwycięzcom.
Pierwsze miejsce, bez zaskoczenia, jak dla mnie ;-) Nie widziałem wszystkich prac, ale film vela wywołał mój szczery uśmiech. Pokazałem go nawet kilku znajomym i reakcje były podobne.
Przy okazji chciałbym podziękować firmie Kometa za zorganizowanie tego konkursu. Szczególne podziękowania dla Pani Agnieszki, za poświęcony czas i wielkie zaangażowanie. Jestem pewien, że wynik jest jak najbardziej obiektywny.
Jak w każdym konkursie znajdzie się nistety ktoś niezadowolony, co jest zrozumiale, gdyż każdy nie zawsze można się zdystansować emocjonalnie od swojej pracy, w którą włożyło się często mnóstwo czasu, trudu i serca. Należy jednak czsem ugryźć się w język i pokazać klasę. Crispers, nistety pokazałeś, kolejny już raz, że po prostu nie umiesz przegrywać.


fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


mpiwowski - jak zwykle najmądrzejszą osobą jesteś Ty. Aż tak źle Ci, że dążę do tego, aby konkurs odbył się sprawiedliwie?


Tak jest mi źle, że już znowu coś przypuszczasz nie widząc pracy konkurenta, sugerując że jakby coś zrobił to już byś się bawił w oskarżyciela. Tak jest mi źle, że widzę ten atak już w każdym z ostatnich konkursów. Tak jest mi źle, że wyrzucacie swoje wrzuty ponownie w temacie o konkursie tak jak było poprzednio. Koniec tematu.

Jestem ciekaw kiedy w końcu skończysz paplać i nie będziesz próbował udowadniać swojej racji w każdym konkursie a chociaż raz nie napiszesz nic i przyjmiesz wynik z pokorą.

PS: a jeśli tylko ci zależy na zobaczeniu pracy to po co dopisujesz tą całą otoczkę? Poza tym takie problemy to na pw możecie załatwiać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam, ale nie bezpodstawnie.

"Crispers, nistety pokazales kolejny raz, ze po prostu nie umiesz przegrywac."

O Boże, jakbyście nie umieli czytać, że naprawdę zdaje sobie sprawę, że nie zasługuję na żadne z tych miejsc! Na forach graficznych dowiedziałem się gdzie są błędy w moich pracach tak więc nie jestem zaskoczony werdyktem. ;) I niech sobie wygra ktokolwiek, ale niech wygra sprawiedliwie. Chcę zobaczyć jedynie pracę Reafena czy to wiele? Podpadł mi 2 dwóch konkursach - poszedł na łatwiznę. Jak zobaczę, że zasłużył to mu pogratuluję. Napisałem prośbę do organizatora, więc Wy przyjmijcie to z pokorą i nie odpowiadajcie na komentarze, które Was nie dotyczą. Ten temat jest po to aby o takich rzeczach mówić. W tej chwili nie mam nic do pracy Reafena bo jej nie widziałem, ale mam prawo chcieć ją zobaczyć. Cała ta gadka szmatka fpshootera o tym, że w każdym konkursie znajdzie się osoba, która to, a która tamto jest śmieszna... Podaj choć 1 argument w którym piszę, że jestem nie zadowolony z werdyktu. :P Nie mam zamiaru zabierać komukolwiek nagrody, Reafenowi też nie. Mam prawo być natomiast podejżliwy i taki już jestem. :-)

Nie będę się podlizywał po to aby zdobyć nagrodę pocieszenia, mam nadzieję i wiem, że w tym przypadku organizator nie pomyli się co do wyboru zwycięzców. Jeśli nie zdobęde tego wyróżnienia będę wiedział, że moje prace na nie nie zasłużyły. Potraficie tylko krytykować i wywyższać się nad innych... To tyle co mam do powiedzenia.

Użytkownik Cooli również nie zrozumiał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra koniec dyskusji. Będą jeszcze tzw. nagrody pocieszenia. W zeszłym roku nagrody za wyróżnienia, były takie, jak w innych konkursach za miejsca na podium ;)

PS czułem coś po kościach kto wygra ;), może dlatego podchodze do tematu na spokojnie. Moim skromnym zdaniem, film vela spełnia większość kryteriów dobrej reklamy. Jest element zaskoczenia, interesujący neologizm słowotwórczy, odniesienie do konkurencji, bez podania konkretnej marki oraz element humorystyczny.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crispers czytając twoje wypowiedzi stwierdzam, że nie umiesz przegrywać i zachowujesz się jak by nie było od ciebie lepszego.

To tyle z mojej strony.


Gratuluję nagrodzonym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRatuluje wszystkim zwycięzcom, chętnie zobacze film vela skoro tyle osób go chwali. Co do nagród pocieszenia nie wiem jak będą przyznawane, ale ciekawym pomyslem byloby wyróżnienienp. najlepszej grafiki, najlepszego wierszyka i tak dalej z poszczególnych kategorii, no, ale zobaczymy co tam Pani Agnieszka dla nas przyszykuje. Konkurs jak zwykle przeprowadzony wzorowo, wielkie gratulacje. Firma Kometa na przestrzeni ostatnich 2 lat naprawdę urosla w siłę i wyszła na przeciw oczekiwaniom wszystkich klientów. + dla Komety, + dla Nas. Szkoda tylko, że o konkursie dowiedziałem się tak późno (w dzien oddania prac), ale cóż. Sam jestem sobie tego winny. Jeszcze raz gratulacje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pfahahaha wszyscy mieli iść spać, a z tego co widzę, to czatowali pół nocki. Oklaski dla zwycięzców, z chęcią obejrze ich projekty, zwłaszcza film Vela, o którym na forum jest już głośno od paru dni. Na pewno większość użytkowników poświęciła sporo czasu na prace, zatem słowa uznania dla uczestników i duże oklaski dla zwycięzców. Można pozazdrościć nagród! Pochwała należy się również firmie Kometa za sposób organizacji, ciągłość kontaktu i wielkość nagród. Myśle, że szczególnie należy podziękować Pani Agnieszce, za poświęcony czas i doskonały, ciągły kontakt!

Co do wyników i dyskusji.
1. Sprawa publikacji prac została przeze mnie już dawno poruszona i było powiedziane, że zwycięskie prace będą opublikowane jak rok temu.
2. Apeluję o większe okazywanie wzajemnego szacunku. Nie bierzcie przykładu z polskich polityków i umiejcie zachowywać się na poziomie, nawet po "wyborach".
3. Nawet jeżeli ktoś idzie drogą na skróty, to jeżeli regulamin tego nie zabrania, nie oczerniamy, bo jest to bezcelowe, a tylko wprowadza niepotrzebną i nieprzyjemną atosfere. Jeżeli macie sobie coś do powiedzenia to użyjcie form prywatnych konwersacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DreSzCzyK

Gratulacje panowie :)
z checią obejrzałbym prace zzz ciekawości nawet :happy: nie żeby się doczegoś doszukiwać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zwycięzcom! Dziękuję za konkurs Komecie, Pani Agnieszce i Wapowi :).

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gratuluję zwycięzcom! Dziękuję za konkurs Komecie, Pani Agnieszce i Wapowi :).


Ponqu dobrze, że napisałeś, bo w tym koncercie życzeń, zapomniałem podziękować też wapsterowi, który potrafił dogadać się z tak zacnym sponsorem jak firma Kometa ;)

fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...