Skocz do zawartości

KONKURS - Reklama firmy KOMETA - dyskusja


wapster

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 198
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

zrób wyklejankę a na pewno wygrasz. Ja trzymam za Was kciuki bo ja nie startuje w konkursie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tym akcentem ta dyskusja nad sugerowaniem, które prace powinny mieć pierwszeństwo powinna się zakończyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście chciałbym by zostały opublikowane wszystkie pomysły,a przynajmniej te lepsze. Sądze, że każdy z nas mógłby się nauczyć nowego spojrzenia marketingowego dzięki takiemu zbiorowi pomyłów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja wysłałem swoją propozycję. Teraz tylko czekać na potwierdzenie.

PS. Można wiedzieć ile nadesłano już prac :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

Witam Mój nick to Karis126 zapomniałam go wczoraj dopisać do mojej pracy praca została wysłana z e-maila Karis126@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam Mój nick to Karis126 zapomniałam go wczoraj dopisać do mojej pracy praca została wysłana z e-maila Karis126@wp.pl


no to Pani Agnieszka odpisze z prośbą o podanie nicku tak jak do mnie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygrasz to dostaniesz tyle drobnicy, że będziesz zadowolony. Nie ma co narzekać, bo ten konkurs daje możliwość wygrania na prawdę mocnego stuffu. Wiem coś o tym bo rok temu 2 paki od Komety dostałem i artykuły, które w nich były wywarły na mnie doskonałe wrażenie.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie to, że firma Kometa jest naprawdę nie obojętna dla takich osób jak my - forumowicze i zapewne nawet osoby których prace zajmą 4 5 6 miejsce dostaną jakieś nagrody pocieszenia jak rok temu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma paniki, tak jak pisałem wcześniej potwierdzenia przychodzą w ciągu 24 -48h.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem


The Postfix program

<agnieszka@kometa.wroc.pl>: host mx-keller-bis.ogicom.pl[93.157.100.24]
said:
554 5.7.1 Service unavailable; Client host [193.17.41.131] blocked
using
dnsbl.sorbs.net; Currently Sending Spam See:
http://www.sorbs.net/lookup.shtml?193.17.41.131 (in reply to RCPT TO
command)

Wiecie może jaka tego przyczyna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy co zamieściłeś i z jakiej skrzynki wysłałeś. Jak masz jakiś plik .exe itp. to lepiej wrzuć na zewnętrzny serwer i daj link do pobrania. w temacie wpisz "Praca konkursowa" wtedy nawet jak trafi do spamu zostanie na pewno wygrzebana i rozpatrzona.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety wysłanie linku do zewnetrznego serwera tez nie pomogło. Poprosiłem koleżankę o wysłanie tej wiadomości i chyba wszystko jest ok, może to u mnie jakiś problem był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę zostało nadesłanych ponad 60 prac. Większość z nich w ostatniej godzinie trwania konkursu...
Doprowadzicie Państwo do tego, iż nauczę się w końcu pisać bezwzrokowo na klawiaturze ;)
Kilka osób biorących udział w konkursie, miało co parę dni nowe pomysły na pracę. Osoby te, przez cały czas trwania konkursu dostarczyły po około 10 prac. Ilość prac nie zawsze przekładała się na ich jakość.
Najwięcej prac było w formie grafiki (katalogi, wizytówka, plakaty, tapety, papier firmowy, projekty nadruków na artykuły reklamowe, banery, loga - czyżby to, które jest się Państwu nie podobało?). Zaraz za nimi pod względem ilości uplasowały się wierszyki (tu z jakością pracy było bardzo różnie). Pozostałe formy prac, jakie do nas dotarły to: prezentacje, filmy, teksty piosenek, hasła reklamowe, pomysły na reklamę, karaoke, gra, praca plastyczna (niestety tylko jedna), reklamy radiowe. Dużo prac jest bardzo dobrych pod względem technicznym, niestety w wielu brak kreatywnego podejścia do reklamy. W paru pracach pomysł jest świetny, ale z jego przedstawieniem czy realizacją jest już gorzej. Nie będzie to jednak miało znaczącego wpływu na ich ocenę. Wybór zwycięzców będzie dużo trudniejszy niż w ubiegłym roku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi przykro, iż wystąpiły problemy z dostarczeniem prac. Nie wiem w czym tkwiła przyczyna, ale niezwłocznie postaram się to ustalić. W związku z tym bardzo proszę o przesłanie wszystkich zwrotnych maili, jakie Państwo dostali z informacją o niemożliwości ich dostarczenia. Chciałabym uniknąć takich sytuacji w przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dla jury będzie ciężki orzech do zgryzienia, ale od początku było wiadomo, że tak będzie. Z drugiej strony pokazuje to, że konkurs odniósł już pewien sukces, wśród takiej liczby nadesłanych prac z pewnością znajdzie się coś, co będzie można wykorzystać w promocji marki Kometa. Już zeszłoroczny konkurs udowodnił, że takie akcje bardzo dobrze służą promocji firmy. Wystarczy spojrzeć na forum jakie produkty teraz są polecane. Śmiem twierdzić, że u większości użytkowników ze stażem na forum ponad rok, w posiadaniu znajdują się produkty Kometa.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Najwięcej prac było w formie grafiki (katalogi, ......, loga - czyżby to, które jest się Państwu nie podobało?).

Mysle, ze na Pani Pytanie odpowiedzia moze byc rowniez... Pani wczesniejszy post :)


Udostępnienie loga w jakości do druku, czy też numerów kolorów firmowych nie jest możliwe. Spytam naszych grafików czy mogę Państwu jakoś w tej kwestii pomóc, bez narażania interesów firmy. Logo w pracy może być małe, lub można „wymalować” samodzielnie podobne.


Pomijajac prace, ktore (jesli oczywiscie takowe byly) prezentowaly tylko i wylacznie nowy projekt logotypu, mysle ze sporo osob moglo zrobic tak jak Pani sugerowala-z powodu braku loga w duzej rozdzielczosci zrobili wlasne, zapewne przypominajace orginal - mam nadzieje ze nie kloci sie to z regulaminem. W pracach graficznych robionych porzadnie na warstwach to zaden problem-wystarczy pozniej podmienic wlasciwy logotyp i po problemie.

Ja od siebie moge podpisac sie pod tym co napisal fpshooter-na fajerwerki Komety trafilem wlasnie za pomoca ubieglorocznego konkursu (w ktorym nie uczestniczylem, zapoznalem sie z ciekawa oferta i suma summarum na tegorocznego Sylwestra 90% stuffu jest wlasnie od Komety.
Dziekuje za ten konkurs, dobra zabawa czekajac na sylwestra :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W pracach graficznych robionych porzadnie na warstwach to zaden problem-wystarczy pozniej podmienic wlasciwy logotyp i po problemie.

Zgadzam się w 100% w pracach robionych na warstwach zmiana loga na oryginał to minutka/kilka kliknięć :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...