Skocz do zawartości

Przykład piorunującej głupoty i debilizmu


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi

Natrafiłem w internecie na następujący filmik:

http://www.youtube.com/watch?v=RMJn4CC8s3E&feature=feedlik

Co sądzicie o tych niepełnosprawnych intelektualnie gimbusach? Mi aż się nóż w kieszeni otwiera widząc przykład tak porażającej głupoty. TRAGEDIA, mam nadzieję, że kiedyś łapę im urwie i nauczą się do czego służą fajerwerki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

film powinien zostać przesłany do pobliskiej komendy policji. Ja uważam że nie ma co tu komentować i się zastanawiać na ile puści oni są, trzeba im zrobić po prostu z d*py jesień średniowiecza, dozór kuratora może by wystarczył. A rodzice by dostali jeszcze za to że przekazali pirotechnikę osobom niepełnoletnim i była odpalana bez nadzoru osób dorosłych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci samochód ukradną, to tez nie będziesz nic zgłaszać policji?

I co w tym śmiesznego było? Ja bym się śmiał dopiero wtedy, jakby im fp3-ka wypaliła w łapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no trochę przesadzili co świadczy o ich głupocie,jak można "Zabrać sobie prąd",ja tam wolę fp3 pod jakiś zryty garnek i na 20m do góry leci prawie jak rakietka:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie podpieprzą ci samochód pierwsze co robisz dzwonisz na policje okradną ci mieszkanie to samo nie powiesz mi że będziesz siedział cicho bo przecież nie jesteś konfidentem. Za to co oni prezentują na tym filmie wizyta na komendzie jest jak najbardziej wskazana, niszczą mienie wspólne i ludziom uprzykrzają życie, pomysł który do nigdzie ich nie zaprowadził który miał jedynie służyć zniszczeniu rozdzielni prądu. Niech u siebie w mieszkaniu testują i odpalają pod licznikiem petardy. Niech swoje rzeczy niszczą.
Jak mnie takie zachowanie mierzi. Jeśli ktoś sobie pędzi bimber u siebie i nikomu tym nie wyrządza krzywdy to niech se go pędzi mnie to nie interesuje.



Jaja obrosły i myśli że dorosły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem już ten filmik dawno, mogłem wcześniej wam wrzucić.
Gdy pierwszy raz to oglądałem pojawił się u mnie uśmiech, ale wcale to nie było śmieszne, gdy ktoś psuje wspólne dobro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To własnie przez takich debili panuje błędne przekonanie, że piro jest niebezpieczna. Jakbym dorwał tych gówniarzy to zrobiłbym im z d*py jesień średniowiecza. Mam nadzieję, że odpowiednie służby namierzą autora filmu i jego kompanów, i że poniosą konsekwencje swej bezdennej głupoty.
Film oczywiście oflagowałem i zgłosiłem naruszenie regulaminu serwisu yt.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak dla mnie, dobre wariaty - tacy się liczą.
A z tekstami o policji sobie darujcie co innego być młodym co innego ukraść samochód...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jak widzę takich debili to mnie krew zalewa. Mam nadzieje, że ktoś pójdzie z tym na policje i gówniarze dostaną odpowiednią karę od prawa, jak i od rodziców. I jeszcze dym w szkole na pewno będą mieli (wiem co to znaczy, ja też nie dawno miałem lekko na bok z "regulaminem szkolnym") :happy: Jak większość z was film zgłosiłem jako nieodpowiedni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A jak dla mnie, dobre wariaty - tacy się liczą.
A z tekstami o policji sobie darujcie co innego być młodym co innego ukraść samochód...



Czy Ty wiesz co mówisz ?? ja nie chciał bym aby banda debili pozbawiła mnie prądu na pare godzin bo wiadomo że wszystko trwa i wiąże się z kosztami a gdzieś w jakimś mieszkaniu np. jakaś starsza kobieta mogła się przewrócić i złamać nogę ! różnie bywa a jak takie dzieciaki się nudzą to do kopalni na ural ich !! również zgłosiłem FILM !! gdy sprawa trafi na policję to mam nadzieję że ich dorwą a jeśli ktoś myśli że zmienne IP daje komuś przewagę to się grubo myli !!

podczas dodawania filmu zapisywany jest IP dodającego ! nawet jeśli miał zmienne to w logach operatora mają wyszczególnione kto w jakich godzinach miał przydzielone dane IP tak więc trzymam kciuki za POLICJĘ !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A jak dla mnie, dobre wariaty - tacy się liczą.
A z tekstami o policji sobie darujcie co innego być młodym co innego ukraść samochód...


Postaw się w sytuacji mieszkańca, który ogrzewa mieszkanie piecem na prąd. Na dworze mróz. Mam taki psikus, idę i robię to co na filmie. Na całym osiedlu nie ma prądu, jest noc. Zanim elektrownia przyjedzie i naprawi będzie południe następnego dnia. Do tego czasu dupsko Ci zamarza, a na dodatek nie ma światła, czyli do łask wraca świeczka. Ciekaw jestem czy nadal masz takie lekkie podejście "być młodym". Jak głupi to guma i wąskie drzwi, jak nie to do pierdla, a starym też dołożyć i przesłać list gratulacyjny jak dobrze dzieci wychowali.
Wysil swoją wyobraźnię i pomyśl co zrobią za 10 lat. Petardę pod bak samochodu podłożą? A może Ci do mieszkania wrzucą przez uchylone okno? Radzę Ci zmądrzeć póki masz jeszcze na to czas, bo swoją wypowiedzią nie różnisz się niczym od tych sprawców wandalizmu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filmik natychmiastowo zgłoszony dawajcie flagę pod filmikiem i dojdzcie do niebezpieczne korzystanie z ognia i materiałów wybuchowych SZCZYT DEBILIZMU SZCZYT !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez zglosilem ten film ....mogli narobic komus wielkie szkody..np ktos pisal jakas wazna prace a tu *** dradu niema komp sie wylaczyl i od nowa....poprostu debile :[ mi raz prad sie wylaczyl jak pisalem cos waznego i mile to niebylo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


filmik natychmiastowo zgłoszony dawajcie flagę pod filmikiem i dojdzcie do niebezpieczne korzystanie z ognia i materiałów wybuchowych SZCZYT DEBILIZMU SZCZYT !!!!



wlasnie tak zrobilem B)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POlicja! POlicja! Gdzie jesteście?!?!
HWDP JP ACAB ZERO TOLERANCJI.
Wyjdźcie z domu


A te teksty "żebym im......" Ty to jesteś, a tak naprawdę by się skończyło na twoim cieniu udającym się w przeciwnym kierunku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z tego co tu widzę ta skrzynka była podłączona tylko do tej jednej lampy(Oczywiście to nie umniejsza występku, ale nie ma co snuć nie wiadomo jakich teorii jakby w całym mieście światło zgasło). :)
Tak jak Kamil mówi wyluzujcie, na takich idiotów nie ma siły. Zgłaszanie filmu też nic nie da, sam zgłaszałem czyjeś bo skopiowali i po 3 lat YT nie raczył usunąć filmów kolesia który mi je skopiował.

Pewnie pytacie mnie teraz co można zrobić? A nic nie można oprócz tego iż pokazywać film ku przestrodze, aby nie naśladować świrów.

To tyle w temacie.

PS: Gwarantuje, ze Policja w PL ma gdzieś takie występki. :P Ale jak chcecie, możecie przesyłać Policji. Pewnie powiedzą, nie będziemy marnować czasu na takie dzieci, jest masa tego typu incydentów w Polsce. Nie da się wszystkich zbadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czy Ty wiesz co mówisz ?? ja nie chciał bym aby banda debili pozbawiła mnie prądu na pare godzin bo wiadomo że wszystko trwa i wiąże się z kosztami a gdzieś w jakimś mieszkaniu np. jakaś starsza kobieta mogła się przewrócić i złamać nogę ! różnie bywa a jak takie dzieciaki się nudzą to do kopalni na ural ich !! również zgłosiłem FILM !! gdy sprawa trafi na policję to mam nadzieję że ich dorwą a jeśli ktoś myśli że zmienne IP daje komuś przewagę to się grubo myli !!

podczas dodawania filmu zapisywany jest IP dodającego ! nawet jeśli miał zmienne to w logach operatora mają wyszczególnione kto w jakich godzinach miał przydzielone dane IP tak więc trzymam kciuki za POLICJĘ !!


Debilem trzeba być, żeby myśleć, że ta skrzynka jest odpowiedzialna za prąd na osiedlu. Jak widzisz na filmie kilka metrów dalej, nadal świeci latarnia więc nie panikuj chłopaku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Grandzik troche przesadziłeś energetyka również pracuje w nocy.Ta skrzynka rozdzielcza wygląda na zasilanie tylko i wyłącznie widocznego budynku.Ja również niepopieram takiego zachowania jest to dosyć szczeniackie,myślę że poprostu bezpiecznik uległ zniszczeniu jest to koszt około 10zł lecz mogły tam się znajdować ochronniki przepięciowe których koszt wynosi ok1000zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...