Skocz do zawartości

Przykład piorunującej głupoty i debilizmu


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę że też nie ma co wysilać się nad zgłoszeniem tego,
bo to i tak nic nie da, Sami wiecie jak jest.

Polak Mądry Po Szkodzie,ale zawsze możecie spróbować ten wybryk zgłosić.

jedynie film może będzie usunięty, ale nie sądzę aby yt powiadomiło odpowiednie służby,
takich filmów jest masa,

odpowiedź sama się nasuwa, Debil Zawsze będzie Debilem, jak mu łapę urwie, jak nie będzie miał prądu przez 2 tygodnie(fajka by mu zmiękła)
tylko tyle z mojej skromnej strony mogę powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego że straty są niewielkie. Teraz to niewielki wybryk, ale co będzie za kilka lat? Co do działania naszej ukochanej policji to wiem, że zbytnio się nie śpieszy, ale słyszałem, że kilka osób odwiedziła policja w związku z filmami zamieszczonymi w sieci (na przykład za przekroczenie prędkości) więc trzeba być dobrej myśli, że taki idiotyzm zostanie ukrócony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1. Po Filmie Widać że brak myślenia głową,
po 2. ten film nie jest ŚMIESZNY !!.

Po Tym Filmie Widać jaką Mamy Polską młodzież.

Lepiej Nie Oglądać takich filmików na yt, Nie Potrzebnie się tylko człowiek denerwuje, i Marnuje kilka ważnych minut w swoim życiu,
Debile Byli są i Będą !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GDAŃSKAAAA k**wa ALEZZ ALEZZ ALEZZ!!!!
ŻEBY CIEBIE SPOTKAĆ GDZIEŚ NA GDAŃSKIEJ PLAŻY ZEBY TOBIE KURWO POSKAKAĆ PO TWARZY
DEBIL TO CIE DO CHRZTU TRZYMAŁ LAMUSIE!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


GDAŃSKAAAA k**wa ALEZZ ALEZZ ALEZZ!christmasexclaim.gif!
ŻEBY CIEBIE SPOTKAĆ GDZIEŚ NA GDAŃSKIEJ PLAŻY ZEBY TOBIE KURWO POSKAKAĆ PO TWARZY
DEBIL TO CIE DO CHRZTU TRZYMAŁ LAMUSIE!christmasexclaim.gif!christmasexclaim.gif!christmasexclaim.gif!christmasexclaim.gif!


Warna mu !! ?? ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Erlick - bycie młodym nie upoważnia do bycia głupim kutafonem, rozsadzającym skrzynki z urządzeniami elektrycznymi.

Ponadto zapewniam Cię, że nie byłbym w takiej sytuacji cieniem uciekającym na drugą stronę ulicy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nie wiecie jak działa policja w tym kraju...Kiedyś miałem stłuczkę(ja jako pasażer) i musiałem czekaj 3h na policję... to co dopiero taki film takich filmów na Youtube jest 500-1000 i co,Youtube już nie reaguje na takie filmiki.Dajcie se spokój nic nie zdziałacie.Takie jest tylko moje skromne zdanie,chcecie to działajcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DreSzCzyK

Ehh oni nie wiedzą co robią :! Taka młodzież, ale myśle że któregoś dnia się doigrają, np u mnie w szkole w tamtym roku koleś odpalił Achtunga i wrzucił do śmietnika metalwego, możecie mi nie wierzyć ale to prawda! Ubierałem się do domu gdy ujrzałem DYM pyłu i smrodu na korytarzu to naprawde uświadomiłem sobie że on jest pier.. No ale co oczywiście wyjazd ze szkoly i do roboty wieku 18 lat B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, i niech każdy z was się zastanowi. Czy wy nie robiliście głupot w młodzieńczych latach? Kolesie pomysłowi, i nas na osiedlu rozdzielnie też rozwalili. To nie tak, że prąd znika, jak zniszczy się skrzyneczke. On nie znikł nawet jak rozdzielnie się zaatakuje. Szkodliwe? Tak! Zniszczenia? Tak! Rozsądne? Nie! Innowacyjne? Niech każdy sam oceni wg. uznania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1: Uważam że ten film to rzeczywiście debilizm. Chociaż mimo wszystko nie powinno się troli karmić tzn olewać takie filmy, wtedy nie będą mieć satysfakcji z liczby wyświetleń, czy z tego że o nich gadamy.
Po 2: Niestety to prawda, że YT nie usuwa filmów za zgłoszeniami, no chyba że jesteście jakąś wielką korporacją i chodzi o prawa autorskie, widziałem filmy o wiele gorsze które mimo że były zgłaszane nadal działają.
Namierzenie sprawców jest banalne, chociażby z tego co podali w opisie (choć to nie musi być prawda) oczywiście wiadomo że organy ścigania to oleją.

nk.pl/#school/16191/77



Tutaj też przykład
http://www.youtube.com/watch?v=VI_A6y4HNiE&feature=endscreen&NR=1 petardy z puszek po dezodorantach i rzucane na publiczne miejsce, gdzie ktoś może podejść i nieszczęście gotowe.
I jeszcze trzymanie w ręce do ostatniej chwili...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pfahahaha balustrade balkonową zrobił z wiaty przystanku autobusowego?! I te problemy z zapalniczką! Widać, ze nie kupował u Luxora. Co do filmu. Nigdy dezodorantów nie rozsadzałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


hmm PtB = Piotrkow Trtybunalski, to nasz skrot.. ciekawe czy to ktos z mojego miasta... chociaz nie kojarze zadnej awari..


z filmiku wnioskuje że jest to łódź :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pfahahaha balustrade balkonową zrobił z wiaty przystanku autobusowego?! I te problemy z zapalniczką! Widać, ze nie kupował u Luxora. Co do filmu. Nigdy dezodorantów nie rozsadzałeś?

Jak chce to niech se rozsadza, jego sprawa co robi, tylko dlaczego naraża na niebezpieczeństwo trafienia metalowym odłamkiem kogoś przypadkowego...?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyluzujcie.

Na swoich rodziców donosicie jak łamią przepisy ruchu drogowego? Zwracacie im uwagę przy przekraczaniu prędkości? Nie bądźmy hipokrytami.

Sami sobie zrobią krzywdę, ich sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Klikam na tytuł tematu, pojawia się pierwszy post zawierający wideo, a na nim jakiś zakapturzony facet na tle budynku... Klikam play, zaczynam się wkręcać, co on zrobi... i pojawia się napis 'Ten film jest prywatny'. Tutaj mała prośba do moderatorów :blush: może warto byłoby zaznaczyć w tytule 'nieaktualny'. Reniferek...

:67675:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...