Skocz do zawartości

Pyromagic 2012 - 5. Międzynarodowy Festiwal Sztucznych Ogni (EDYCJA MISTRZÓW)


mpiwowski

Rekomendowane odpowiedzi

Festiwal odbędzie się w dniach 11-12 sierpnia 2012r w Szczecinie

Uczestnikami Pyromagic 2012 będą:

1. Włochy, Pirotecnica PARENTE - www.parente.it

2. Portugalia - Macedo’S Pirotecnia, Lda. - www.macedos.com.pt

3. Chiny - FORWARD FIREWORKS - www.forwardfireworks.com :D

4. Czechy - FLASH BARRANDOV Special Effects Ltd. - www.flash-sfx.cz

Wstępna lista osób, która melduje się iż będzie na tegorocznej edycji:

- velibrum
- mpiwowski
- fpshooter
- MajsterD12
- Mks
- Cooli
- kameleon
- Banba
- firawerkoman
- Utek


Jak ktoś zamierza jeszcze przybyć, proszę dopisać się do listy. Zapewne uda się zorganizować jeszcze większe spotkanie niż w tym roku. Oczywiście tak mi się wydaje, na 100% nie jestem pewny. Bo wiecie jak to wychodzi 20 chce przyjechać a na spotkanie przychodzi 5-7. -_-

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja oczywiście będę mieszkam w Szczecinie więc mam bardzo blisko.Byłem w tym roku i 2 lata temu,w tym roku byli Chorwaci,Czesi i ktoś jeszcze ale nie pamiętam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mpi na razie nie dopisuj, ale mam na 90% potwierdzone.
przemo - nie umiesz czytać, czy co? W Szczecinie będzie jak co roku...

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jest włoska firma jestem i ja :) w tym roku nie odpuszczę rodzicom i będę na 100%


No i co z tego, że Włoska? Jak oglądałem ich pokazy na festiwalach z tego roku to coś cienko strzelali.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaprosili po prostu nie to Parente co trzeba ;) Jakby dodali na początku "A. P. E." i na końcu "Romualdo" to zwycięzca byłby wiadomy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...

Znany jest już budżet tegorocznych pokazów, wynosi on 17.000 EUR i obejmuje koszty pokazu i transportu materiałów pirotechnicznych na miejsce pokazu. Lecz wiadomo jak to się ma do rzeczywistości. :]

Czyli standart, umowa identyczna jak rok temu.

I co ciekawe ma być również pokaz pozakonkursowy. ;)

- pokaz będzie nie krótszy niż 10 minut i odbędzie się po zakończeniu pokazów festiwalowych i uroczystości wręczenia nagród,
- pokaz ma odbyć się na Łasztowni (dlaczego do cholery tam???????????, przy konkursowych chociaż napisali albo Łasztownia albo barki lecz tutaj nic z tego nie rozumiem. Pewnie wyjdzie na to, że i tak będzie z barek)
- koszt nie mniejszy niż 40k brutto

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy zainteresowany może zapoznać się z dokładnymi warunkami na stronie UM Szczecin:

http://bip.um.szczecin.pl/UMSzczecinFiles/file/01_SIWZ__na_2012_BZP_09_12.pdf

Specyfikacja to kalka tych z ostatnich lat. Mam nadzieję, że po raz kolejny uda znaleźć się sponsora i budżet pokazów będzie większy niż wymagane minimum.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Zmieniła się godzina rozpoczęcia spotkania, i teraz jest to 19. Wcześniej ciut przesadziłem z 18. Wszystkie informacje o spotkaniu, które organizuję można znaleźć tutaj: http://polskiefajerwerki.net/articles/view/186

Proszę pamiętać, przed przybyciem o skontaktowanie się ze mną i podanie mi swojego nr. telefonu do kontaktu żebyśmy mogli się znaleźć i dograć wszystko. Nie tyczy się to osób z którymi już miałem przyjemność się spotkać lub je znam. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na spotkanie proszę zabrać dokumenty (dowód osobisty, paszport i prawo jazdy). Uwaga dla osób ze słaba głową - będziemy spożywać duże ilości piwa z... soczkiem xd (niektórzy wiedzą OCB).

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

FlasBarrandov zaostrza apetyt na tegoroczny PyroMagic i opublikował kilka filmów ze swoich realizacji. Mam nadzieję, że w pokazie w Szczecinie znajdzie się miejsce na segment otwierający ten pokaz. Wyszedł iście we włoskim stylu, szkoda, że później pokaz nieco zwalnia. Z drugiej strony jak firma Flash dopracuje finał, kto wie czy nie zgarną głównego lauru w tym roku.





fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zarezerwowałem bilet na lot do Szczecina więc na jestem na 100%. Jak długo planujecie zostać i dawajcie jakieś szczegóły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dziś zarezerwowałem bilet na lot do Szczecina więc na jestem na 100%. Jak długo planujecie zostać i dawajcie jakieś szczegóły :)


Ja mam urlop w pracy cały tydzień, więc zostanę co najmniej do środy. W Szczecinie zjawiamy się w piątek po południu. Prawdopodobnie w tym roku z Małopolski przyjedzie mocna obstawa, bo w sumie 4 osoby (moja siostra z mężem i ja z dziewczyną),więc będzie okazja podyskutować w gronie seniorów ;)

fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...