Skocz do zawartości

O której godzinie strzelacie główny pokaz?


Bartekeuro

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zwykle o 20.00 wychodze przed dom i odpalam czegoś po jednym np szelke, rakiete, później do 23.00 strzelam pierdołami, o23.30 idę rozstawiać wyrzutnie, gdy zaczyna się odliczanie odpalam aż mi się skończy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodze o mniejwięcej godzinie 20:00, strzelam motylkami, cyrcoblitzami i tak dalej, a na godzine 00:00 ide do domu :) po 30 minutach jak się uspokoi wychodze postrzelać wyrzutniami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja cały dzień strzelam:D o 00:20 zaczynam głównymi(wyrzutniami,moździerzami,rakietami) Ogólnie to kupuje dużo petard i starcza mi na cały dzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to do południa siedzę w domku i do sklepu z kolegą po jakiegoś szampana i troszkę browarów dla mnie i znajomych... od 15 cały czas zabawa z przerwami na jedzenie, muzykę (sylwestrową), klimat i tak do godziny zero a dalej to już wiadomo ;)
PZDR CraV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zazwyczaj wychodzę około godziny 12:00 i strzelam petardami i innymi duperelami do 20:00 z przerwami na obiad, kompa, i TV. Tak od 20:00 praktycznie cały czas siedzę w oknie i podziwiam efekty(mieszkam ok.1,5km od centrum wsi) :happy: o 22:00 wychodzę odpalić kilka rakiet, petard i szelek :D A ostatni raz w roku wychodzę o około 23:30 (szykuje sobie kurtkę itp. ustawiam wyrzutnie, butelki itd.) I później to już tylko czekam z rodziną aż straż włączy syrenę :D No i JAZDA :laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to tak :D strzelam cały dzień picollo żuki i potem jak będzie gdzieś godzina 20-21 postrzelam sobie fp3/small, rzymskie ognie, rakiety. A główny pokaz rozpoczyna się o 24 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zacznijmy od tego że zawsze w sylwestra próbuje spać jak najdłużej żeby mi szybciej czas zleciał :laugh:Oczywiście jak wstaje to na ustach wielki banan że dzisiaj jest ten dzień :D
Zjem obiad i gdzieś tak o 14/15 wychodzę sobie na balkon z różnego rodzaju petardami i duperelami .Potem jest godzina 16/17 to siedzę na forum fajerwerki oczywiście żeby ciągle szybko mi czas mijał :D A, o 23,30 wychodzę z już wyrzutniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od rana strzelam jakimiś petardami, jak się ściemni to jakieś rakietki itd, a o 24 wychodzę ze wszystkim i czekam aż się wszyscy wystrzelają i potem sam zaczynam sobie strzelać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodze jak mi się podoba, ale jest jeden bardziej stały termin to 31 grudnia pomiędzy 16.00-17.00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Około 13 idziemy z kolegami postrzelać petardami, następnie wychodzimy o 18 i nawalamy z przerwami do 23.00 o 23.00 do domku na życzenia i szampana o 23,45 wychodzę ustawić pokaz i odpalam po skończeniu się miejskiego pokazu(mieszkam w centrum).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam od 10-11 Strzelam ile sie da ;d z kolegami sciemni sie cyroblitz mniejsze rakiety i tak o 21 do domu i równo 00:00 wychodze i STRZELAM!!!!!! ;ddd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przeważnie wychodzę tak ok. godziny 23:30 ustawiam wyrzutnie i swój cały asortyment:) potem idę do domu na szampana i kilka minut po północy zaczynam pokaz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstaje ide coś zjeść i odrazu postrzelać (10:00-11:00), wyjść coś odpalić i wrócić do domu (11:00-15:00), rzymskie ognie, petardy itp (16:00-18:00), rakiety, petardy itp (18:00-23:00), rakiety mocniejsze i moździerz i mocne rakiety (23:30-23:55), wyrzutnie (00:00-...) Tak mniej więcej wygląda mój sylwester :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co tu dużo pisać jak mi się chce to po prostu idę trochę postrzelać pierdółkami, a tak na główny pokaz to wychodzę koło 23:45 i zaczynam od pierdółek, petard, potem około 12:05 odpalam coraz większe rakiety a na koniec (około 12:20) pozostają wyrzutnie9w tym roku tylko jedna).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

W tym roku jak i w zeszłym od godziny 15:30 chodzę strzelać z przerwami 15-20min czasami nie wracam w ogóle do domu tylko jestem na ulicy i patrze jak inni strzelają
a o 23:35 stress i podnieta że to już :67675:/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...