Skocz do zawartości

JF10 Trole


Damian

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem też to jest fontanno-wyrzutnia tak samo jak Trole :D szkoda tylko że te fontanno wyrzutnie strzelają na jeden kolor ale są i tak bardzo fajne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Naprawdę jestem pod wrażeniem, jak z czegoś tak małego można tak wiele osiągnąć :wink:

Moim zdaniem jest to bardzo opłacalny produkt - na początku ładna fontanna, a potem 7 strzałów o bardzo ładnym efekcie gwiazdek. Kiedyś, jak pierwszy raz obejrzałem ten filmik zostałem pozytywnie zaskoczony - nie spodziewałbym się takiego efektu z tak małej fontanno-wyrzutni.
Jeżeli dobrze pójdzie to postaram się w nią zaopatrzyć w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się dobrze złożyło że w tym roku jestem posiadaczem jf10 trole :grin: Przekonał mnie film Damiana na którym efekty były po prostu piękne! Na filmiku od jorga też prezentuje się dobrze :smile: Po sylwestrze opis i film z mojej strony. Miejmy nadzieję że nie nastąpiła zmiana efektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jej pewnie nie będę miał ale jak ją znajdę gdzieś to kupie bardzo mile mnie zaskoczyła-ładna fontanna a potem 7 pięknych strzałów a ile ona kosztuje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy wie ktoś jaka jest cena w sklepach tego produktu ?
Czy można się gdzieś zaopatrzyć w nią w jakimś supermarkecie?
Czy te rozpryski są duże ? Bo z tego filmu nie potrafię tego zabardzo wywnioskować.
Czekam na odpowiedż, wyrzutnia naprawdę opłacalna i ogólnie fajna. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tak efekty ma super fontanna z rospryskiem i do tego 7 fajnych strzałów opłaca się bardzo.
( ale w tym sklepie kosztuje 14 zł :/ ) . umnie niestety nie jest dostępna :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa fontanno-wyrzutnia. Iskry jak iskry ale strzaly na koncu bardzo fajne. Za 7 czy 8 zl mozna ja kupic, ale za 12,40 to w zyciu. Jest za slaba jak na taka cenę. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem, zobaczyłem i jestem zaszokowany tak pięknym efektem. Bardzo fajna fontanna, później super strzały - srebrne komety + srebrne rozpryski. Efekt taki jak na filmie Damiana, ale na żywo 100 x lepiej. Filmik dam w najbliższym czasie. Postaram się dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem i niestety po 2 strzale wyrzutnia się przewróciła.
Ale to co było na niebie było po prostu boskie.
9/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem tą wyrzutnię i powiem szczerze, że zbytnio mi się nie spodobała. Liczyłem na lepszy efekt. Wkrótce dam wam film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem tą wyrzutnie. Nie było żadnych problemów. Wszystkie strzały poleciały tak jak powinny. Efekt super! Najpierw fontanna z kolorowymi kulkami. Później srebrne komety ze srebrnymi strzałami przechodzącymi w zielone gwiazdki.
Polecam!
Zapraszam do oglądania mojego filmu - http://www.sendspace.com/file/ldo8cc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiesz, nigdy to może nie bo przecież takie coś sie raczej rzadko zdarza, to ile było przypadków że piccolo wybuchł przedwcześnie w ręku i jakoś każdy kupuje ;p Tak więc różnie to bywa niestety, ale ostrożności nigdy za wiele ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...