Skocz do zawartości

JF10 Trole


Damian

Rekomendowane odpowiedzi

Jezeli chodzi o wyrzutnie Trole to nie jest odosobniony przypadek w tym roku (pare osob po sylwestrze opisywalo podobny przypadek na tym forum). Nikomu nic sie nie stalo, ale wkurzylem sie bo to byla pierwsza wyrzutnia, a niektorzy stracili ochote na ogladanie nastepnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cysiaczek, nikomu nic się nie stało?? no to już wiem, żeby nigdy nie kupować troli :!:


Nie będziesz kupował, bo po prostu ktoś trafił na wadliwy przypadek?
Ja kupując Trole byłem przygotowany, że może być z nią jakiś problem. Jednakże doskonale ją obłożyłem ze wszystkich stron i nic się nie stało. No, fontanna tylko zamiast świecić to 'eksplodowała' do góry, ale potem było już OK.

@cysiaczek
A jak i czym była obłożona ta wyrzutnia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wurzutnia z jednej strony opierala sie o kawalek murka (pozostalosci po wedzarni), z drugiej przycisnieta byla cegłą. A co to ma do rzeczy? Wyrzutnia rozpadla sie na czesci pierwsze, kazda rura osobno. Chociaz w tym przypadku wystarczylo zachowac odpowiednia odleglosc, ale jakos mnie nikt nie sluchal. Potem grzecznie jak baranki wszyscy oddalili sie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

E tam, większość twierdzi że jest to jakaś wadliwa wyrzutnia, a ja jakoś trafiłem na dobry egzemplarz :wink:

Wyrzutnia była dobrze obstawiona, bo słyszałem sporo, że mniejsze mają większą tendencje do przewracania się. Jedyne, co u mnie było "nie tak" to fontanna - zamiast świecić, jak gdyby "eksplodowała" do góry, a potem była dość długa przerwa w oczekiwaniu na wystrzały. Same efekty są niezłe, choć nie ukrywam że trochę małe, ale jak na tą cenę więcej nie można było się spodziewać :)

Mój film: http://pl.youtube.com/watch?v=4vPUS9lThGY

a24c9b4462048173m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 8 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Jak na 7 zł bardzo ciekawy i opłacalny artykuł. Najbardziej podobała mi się fontanna na początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...

Świetna fontanno-wyrzutnia, która na jej rozmiary ma wielkie rozpryski! :O Efekt długo utrzymywał się, a przy pierwszych strzałach rozpryski spadały na ziemie :D
Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Miałem Trole 2 lata temu, i byłem mile zaskoczony, spodziewałem się trochę mniejszych rozprysków, moja ocena 8,5/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...