Skocz do zawartości

[przemo312132] Przygotowywania, plany, stuff


przemo312132

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć ! Witam was w moim temacie o stuffie całkiem Nowym całkowicie odmienionym :P !



Na wstępie : [ Zdjęcia ]

Zdjęcie Stuff Klik ;>

Następnie : [ Film ] -





Karabinki czyli dalsza część stuffu " "

http://www.forumfajerwerki.pl/topic/7714-karabinki-i-inne/page__pid__80372#entry80372



W razie jakichkolwiek Pytań ! proszę pisać w poście a na pewno odpowiem ;) !

W temacie będę podawał info na temat np : łączeń wyrzutni , dokupienia czegoś , itp

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


będziesz coś jeszcze kupował czy to wszystko jeśli tak to mam nadzieje że będą to jakieś wyrzutnie ;)


Hmm trudno powiedzieć czy będę kupował ale raczej kupię wyrzutnie z Biedronki lub innego marketu :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pierwsze podstawowe pytanie, ile cię kosztował stuff? ;x


:/ Zaskoczyłeś mnie xD : ponieważ cały stuff miałem już we wrześniu a od tego czasu sporo się wystrzelało ;)
Więc tak zaokrąglając to 400zł za same fajerwerki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu polubił Explosive I i to na zabój ;) Szykujesz jakiś super-extra-mega-ultra-hiper-giga karabinek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ktoś tu polubił Explosive I i to na zabój ;) Szykujesz jakiś super-extra-mega-ultra-hiper-giga karabinek?


Niee nie bd e mega hiper giga karbinku..

tutaj masz moje karabinki : nic wielekiego ale... : http://www.forumfajerwerki.pl/topic/7714-karabinki-i-inne/page__pid__80372#entry80372

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9ogonuf
więcej explosive-ów nie mieli ? :D:w00t:


Mieli mieli miałem więcej paczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doszedłem do wniosku że w moim pokazie będę odpalał szelki na ziemi ... :D

A co wy o tym myślicie

Ma to wyglądać tak tylko że będą 4 sztuki i wiele mniejszy efekt od tej od 0:09 min

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


doszedłem do wniosku że w moim pokazie będę odpalał szelki na ziemi ... :D

A co wy o tym myślicie

Ma to wyglądać tak tylko że będą 4 sztuki i wiele mniejszy efekt od tej od 0:09 min




Bardzo dobry pomysl. Wyrzutnie tez odpalaj na ziemi. A petardami rzucaj do nieba..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bardzo dobry pomysl. Wyrzutnie tez odpalaj na ziemi. A petardami rzucaj do nieba..


Jeśli chodzi ci o marnowanie szelek to nie mi to nie robi chcę dla urozmaicenia pokazu :D
A jeśli o bezpieczeństwo to na polu jak już ten pokaz będzie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli chodzi ci o marnowanie szelek to nie mi to nie robi chcę dla urozmaicenia pokazu :D
A jeśli o bezpieczeństwo to na polu jak już ten pokaz będzie ;)


Ja nie widze sensu w odpalaniu szelek na ziemi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli o bezpieczeństwo to na polu jak już ten pokaz będzie

A gdzie niby miałby być? w domu? :> :P nie wiem czy jest sens odpalania takich szelek na ziemi, w ogóle nawet nie mam pojęcia jakby to wyszło :) ale bankowo nie tak jak na tym filmiku który wrzuciłeś :P troszkę gabaryty inne :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A gdzie niby miałby być? w domu? :> :P nie wiem czy jest sens odpalania takich szelek na ziemi, w ogóle nawet nie mam pojęcia jakby to wyszło :) ale bankowo nie tak jak na tym filmiku który wrzuciłeś :P troszkę gabaryty inne :)


Jak pojadę na działkę to odpalę jedną na ziemi i zobaczę+nagram dla was filmik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest cholernie nie bezpieczne, co z tego że na polach, babcia z psem będzie szła i co? A już nawet nie chodzi o ludzi a o same pola ! Tak możesz spowodować pożar, szelki nie są do użytku na ziemi :X

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To jest cholernie nie bezpieczne, co z tego że na polach, babcia z psem będzie szła i co? A już nawet nie chodzi o ludzi a o same pola ! Tak możesz spowodować pożar, szelki nie są do użytku na ziemi :X


Jak pożar jak tam budynków nie ma i kto o 24:00 będzie po polu chodził xD ?
A wql to śnieg się nie pali
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bardzo dobry pomysl. Wyrzutnie tez odpalaj na ziemi. A petardami rzucaj do nieba..



uwierz mi Ponq hahaha że jak przeczytałem twoją odpowiedź to śmiałem się przez następne 5min i nadal nie mogę przestać :laugh::laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Widzę że postawiłeś na dobrą zabawę co bardzo cenie bo przecież po to jest sylwester, wszystko było by w porządku gdyby zamiast tylu dupereli pojawiły się małe kostki 8/10.
Pozdrawiam CV B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...