Skocz do zawartości

JM01 Circoblitz


Damian

Rekomendowane odpowiedzi

Ja raz miałem ciekawą przygodę z cyrkoblicami :grin:. Pewnego sylwka kiedy po raz pierwszy kupiliśmy fajerwerki ok. 3 lata temu. Mój tata odpalał je na trawie. Niektóre się przewróciły a inne leciały na boki :o. Jeden o mało co nie wleciał w okno. Nawet jak ustawimy je na równej powierzchni mogą nas zaskoczyć :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Trawa nie jest równą powierzchnią... Po prostu przy przy pierwszej fazie startu -> ruch obrotowy, musiała się ślizgać po tej całej trawie i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt super odpaliłem dziś 2 jeden poleciał na ukos a drugi normalnie prosto ;] przy tym huk niezły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem przedwczoraj i walną w okno odbijając się uderzył w mój parapet ;/ strasznie krzywo latają;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odpalilem 2 różne i wszystko ładnie lata jak normalne rakiety.
I nigdy nie miałem przypadku , że jakoś mi krzywo tragicznie poleciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi już 2 raz tak poleciał nie wiem co z nimi jest nie będę ich odpalał bo się boje że coś na robie ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Ja miałem w zeszłym roku Circoblizony z jorge hesti i dragona. Najładniejsze były oczywiście Z jorge. W tym roku tagże kupuje . Jedna paczka kosztuje 7,5ozł a w paczce jest 6 sztuk. Dam wam linka sklepu internetowego gdzie właśnie w tym roku zakupuje Cyrcoblizony za tą cene.

http://fajerwerkimarket.pl/go/_category/?i...ong&lang=pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja o tym produlcie po ty jak odpalałem je w sylwestra. To muszę powiedzieć, że nie jestem jakoś bardzo zachwycony. Tylko jeden efekt z tych cyrcoblitzów był w miarę w miarę. Do zabawy są dobre, ale jeżeli ktoś stawia na efekty to lepiej kupić już wyrzutnie około tej ceny np. takie jak ali baba czy któryś z macrocosmosów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak masz rację mpi tylko te z craclingem są dobre w reszcie to tylko po parę małych gwiazdek. Chociaż trzeba przyznać, że dają spora huku i ten fajny dźwięk przy starcie. Mimo wszystko nie polecam tego produktu, gdyż jest on według mnie niebezpieczny. Trzeba je odpalać z na prawdę równej powierzchni a i tak nie ma się pewności gdzie poleci. Moja ocena 3/10. Jak ktoś czytał uważnie ten temat to zwrócił na pewno uwage na liczbę nieprzeidzianych zachowań tych bezsterowych rakiet, tak że pod żadnym pozorem nie można stac za blisko bo może się to nieprzyjemnie skończyć i nie odpalajcie ich nigdy pod oknami bloków bo mogą wylądować w pokoju sąsiada z czego raczej zadowolony nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JM01 są jednymi z najfajniejszych produktów firmy Jorge.
Może i nie maja jakiegoś niesamowitego efektu , ale ich wadą jest to , że lecą dosyć nisko(na jakieś 20m).
Plusem jest natomiast świetny wir , który za sobą ciągną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są niebezpieczne ! kilka w ogóle mi nie wystartowało miały za mało odrzutu i wybuchały na ziemi ;/ na szczęście zdążyłem się odsunąć ;;] były też przypadki że latały w poziomie xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są niebezpieczne ! kilka w ogóle mi nie wystartowało miały za mało odrzutu i wybuchały na ziemi ;/ na szczęście zdążyłem się odsunąć ;;] były też przypadki że latały w poziomie xD


Dużo zależy od tego gdzie położyłeś takiego circoblitza. Jeśli nie położyłeś Go odpowiednio strzałką do góry to on nie wzniesie się do góry, lecz poleci poziomo. Jeśli położyłeś na trawie lub na powierzchni nierównej lub wyboistej to może polecieć pod dużym kątem lub w ogóle nie poleci i wybuchnie na ziemi.
Trzeba czytać instrukcję obsługi, czyli circoblitz musi być ustawiony strzałką do góry na równej powierzchni(najlepiej na asfalcie, bruku lub jakimś w miarę równym murku), odpalić lont i oddalić się na min. 20 metrów od circoblitza.
Ja jakoś trzymałem się instrukcji obsługi i jakoś normalnie prosto circoblitzy latały.
Pozdrawiam Krystianek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem jak odpalać to :) zrobiłem zgodnie z instrukcją a postawiłem go na trelince ta duza kosta brukowa co ulice wykladaja ;p nie wiem jaka przyczyna tego byla ;p a 1 nie wzniósł się dlatego gdyż miał na moja za mało odrzutu niby się wzbił na 10 20 cm i wybuchl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

circoblitz ją niebezpieczne dla ludzi którzy nie umią sie nimi obsługiwać albo kupują u ruskich ja kupiłem cyrko w hurtowni jorga i postawiłem szczałką do góry i lecą normalnie z pięknym wybuchem polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też kupowałem w hurtowni (Next w Krakowie) i trzymałem elegancko w pokoju, a i tak co druga krzywo leciała. W sumie miałem w życiu już coś koło 10 - 12 paczek po 6 szt. i nie zdarzyło się chyba, żeby z którejś paczki wszystkie dobrze wystartowały. Jak dotąd nigdy mi na ziemi nie wybuchły, ale zdarzało się, że 3 - 4 m nad po prawie poziomym locie mimo odpalania z równej powierzchni (czytaj asfalt) w zeszłym roku miałem 18 szt. i powiedziałem sobie nigdy więcej, chociaż dla początkujących z piro efekt wydaje się super to szybko się nudzi i może być szkodliwy dla otoczenia, jak się np. między blokami odpala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierunek lotu cyrcoblitz'a zależy też od wiatru ty odpalasz powiało... i leci ludziom w okna ;/ mi tak walnęli w tamtym roku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierunek lotu cyrcoblitz'a zależy też od wiatru ty odpalasz powiało... i leci ludziom w okna ;/ mi tak walnęli w tamtym roku...


I od wiatru i od tego jak stoją.
Jak postawiłem kilka razy minimalnie krzywo , to przywaliło w okna na 9 piętrze.
Cyrklownice mają to do siebie , że lecą zawsze w bok - nigdy idealnie prosto - ciągnąc za sobą wir.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Ja też kupowałem w hurtowni (Next w Krakowie) i trzymałem elegancko w pokoju, a i tak co druga krzywo leciała. W sumie miałem w życiu już coś koło 10 - 12 paczek po 6 szt. i nie zdarzyło się chyba, żeby z którejś paczki wszystkie dobrze wystartowały. Jak dotąd nigdy mi na ziemi nie wybuchły, ale zdarzało się, że 3 - 4 m nad po prawie poziomym locie mimo odpalania z równej powierzchni (czytaj asfalt) w zeszłym roku miałem 18 szt. i powiedziałem sobie nigdy więcej, chociaż dla początkujących z piro efekt wydaje się super to szybko się nudzi i może być szkodliwy dla otoczenia, jak się np. między blokami odpala.

Pozwole sie odnieść do tego .
Dla początkujących circoblitze są chyba ostatnim produktem który powinni kupić - moja pierwsza circoblitza zatrzymała sie na drzwie ponieważ nagle skręciła (chyba z powodu wiatru)
Efekt jest naprawde fajny , cena również zachęca ale trzeba naprawde zwrócić uwage gdzie sie je odpala i jak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sam efekt cyrkoblica nie jest najlepszy, z 10 różnokolorowych gwiazdek jest, trochę huku i fajny dźwięk przy starcie, w sam raz do zabawy przed Sylwestrem, ale mogło być dużo lepiej. Moja ocena 6.5/10.

A co do odpalania to ja na bardzo gadkie płycie pilśniowej je odpalam tj. od mebli i wszystkie lecą w miarę prosto. Płyta jest wymiarów około 50x50 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...