Skocz do zawartości

JM01 Circoblitz


Damian

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No fajne były,ale mi się znudziły kupiłem 18 cyrkoblitz (3 paczki) i o 12 w nocy w sylwestra strzelałem nimi,ale po pewnym czasie..... :neutral: na tego sylwka jednak zrobie inaczej kupie 2 paczki cyrkoblitzów zamiast trzech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nom na filmie fajnie wygląda ale są bardzo rzadko spotykane. Może będe w tym roku w jgs to kupie cyrkoblitze firmy tropic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Ja jeszcze niewidziałem w sklepie, ani na stoisku takich dużych Circoblitz'ów, one są z Hestii prawda? Bardzo chciałbym się zaopatrzyć na Sylwestra w takie cacka, ale no niestety niespotkałem takich " modeli "............... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no to też racja :-),ale proszę cię następnym razem czytaj uważnie teat i nie nabijaj bez potrzeby postów tu chodziło o produkt akurat jorga.ehh :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz kupić jedynie w sklepie (cały asortyment) , lub w hurtowniach pojedyńcze produkty (np achtungi , motylki) ,ale nigdzie nie widziałem circoblitza z hestii na internecie , a tam gdzie ja je kupuję płace po 2zł za supercircoblitza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Symbol: JM01
Nazwa: JM01 Circoblitz
Opis: LATAJĄCE WIRY, MIX 3 EFEKTÓW W OPAK.: WHITE PEONY • CRACKLING RED • GREEN PEONY
Zdjęcie: http://www.jorge.com.pl/katalog.php/wiadomosc/1672
Film: http://pl.youtube.com/watch?v=FYg0LWV8g54
Cena hurtowa: 5,50zł(za 6 sztuk)

Zamieszczam mój film jednego circoblitza. Miłego oglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja 2 lata temu miałem jakieś cyrkoblitzy z jorge nie pamietam nazwy. Jeden ładnie poleciał z rozpryskiem a drugi walnął w okno sąsiadki. :)))))))) :arrow: hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Według mnie najlepsze są JM01 Jorge kosztują tylko 6 zł za 6 sztuk a efekt naprawdę ładny.


No tak, u Ciebie to może Circoblitze Jorga kosztują 6 zł za 6 sztuk, masz dobrze, umnie Circoblitze Jorga kosztują 10-15 zł za paczkę.... ( to nie jest żart ) :???: :cry:

Efekt tych Circoblitzów jest poprostu jak dla mnie powalający, już nie pamiętam, ale czy w tych Circoblitzach firmy Jorge jest też cracling :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem je dzisiaj kupić ale były 3zł (sick!) za jednego :| do tego jak usłyszałem, że to są pro to śmiałem się jak głupi... może jeszcze kiedyś go zakupie, ale 3zł to przesada, jeszcze to był ten mniejszy... kiedys miałem i efekt mnie zadziwił jak na tak małego circoblitza ;) fajny wylot i huk też niczego sobie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy czasami lecą całkiem ładnie do góry a czasami nieładnie w bok prosto na dach sąsiada :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuj! Najlepiej puszczac je na wolnym powietrzy ( polana) bo nigdy nie wiadomo gdzie poleca. Maja ladne efekty, a i zabawa przy tym jest :):lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak miałem przygoge z tymi fajerwerkami jak przeleciało mi 20cm od głowy normalnie strach sie bać . Ale efekt b. ładny :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyrkoblitze najlepiej puszczac na wolnym powietrzu oraz na twordej i rownej powierzchni polozycie krzywo czy na jakiejs trawie to wam skreci ;) Dlatego najlepiej strzelac na ulicy gdzie jest asfalt czy beton wtedy jest prosto i twordo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...