Skocz do zawartości

Wspólne kupowanie w hurtowni Grom Zbig


luxor

Rekomendowane odpowiedzi

Jak tylko wrócę do domu bo aktualnie koczuję w szpitalu z żoną powysyłam rozliczenia na konto.

Pozdro


Informuję, że WK w gromie będą się odbywać. Jest możliwość kupna i wysyłki kurierem za 18 zł.

Można tak na szybko zrobić drugą turę.

Bo są chętni. Robię to dla tych co jeszcze by chcieli kupić pomimo że mieliśmy sporo problemów na początku ale teraz jest jasno i wyraźnie wysyłka 18 zł kurierem.

Teraz będzie się to odbywało w sposób taki. Wysyłamy produkty które nas interesują i takie przyjadą w dostawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak tylko wrócę do domu bo aktualnie koczuję w szpitalu z żoną powysyłam rozliczenia na konto.

Pozdro


Informuję, że WK w gromie będą się odbywać. Jest możliwość kupna i wysyłki kurierem za 18 zł.

Można tak na szybko zrobić drugą turę.

Bo są chętni. Robię to dla tych co jeszcze by chcieli kupić pomimo że mieliśmy sporo problemów na początku ale teraz jest jasno i wyraźnie wysyłka 18 zł kurierem.

Teraz będzie się to odbywało w sposób taki. Wysyłamy produkty które nas interesują i takie przyjadą w dostawie.


Cooli, do 30 kg 18 pln za wysylke tak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cooli, do 30 kg 18 pln za wysylke tak?


Tak ale I tury te ceny nie obowiązywały ze względu na nie dogranie i ustalenie szczegółów wysyłki itp.

18 zł to cena II tury
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarła dzisiaj do mnie paczka : D Wszystko w jak najlepszym porządku, dobrze zapakowane no i gratisik był :P Szczególne podziekowania dla Dawolfa bo podszedł do akcji bardzo poważnie i nie było żadnych problemów z kontaktem i uzyskaniem wszelkich informacji :) (dołożył mi nawet 3zł do wysyłki : D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, moje zamówienie złożone u dawolfa przyszło w bardzo dobrym stanie, paczka dobrze zapakowana, wszystko się zgadza :) Dziękuję za szybką wysyłkę i organizatorom za trud włożony w tą akcję. Pozdrawiam Rafał :)

Fotka:
http://imageshack.us/photo/my-images/804/dsc0830h.jpg
http://img804.imageshack.us/img804/8172/dsc0830h.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cooli skoro robisz 2. turę to się jeszcze zastanowię nad powtórką z rozrywki, generalne pewnie dobrałbym jeszcze kilka małych kostek, ale raczej opcji na dojazd do Częstochowy niestety nie będzie. W każdym razie pewnie się dogadamy ;)

PS GRATULACJE Z OKAZJI NARODZIN SYNA!!!

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga tura startuje od końca tego tygodnia do grudnia(nie ma określonego końca),nie ma stałych terminów,jak ktoś coś chcę to piszę,płaci i dostaje.Nie ma wspólnego kupowania.Każda osoba jest obsługiwana indywidualnie.Cieszę się,że paczki które wysłałem już dotarły,jak widać można nam-organizatorom zaufać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...