Skocz do zawartości

Warszawskie Spotkanie Przedsylwestrowe


JMJ Pirfotechnics

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,
Warszawa ważne miasto, stolica, forumowiczów tu i w okolicy wielu, wiec i tu spotkanie na przedsylwestrowe strzelanie musi być.
Czas: Grudzień, jakiś Piątek, Sobota lub Niedziela. M.in. możliwy jest 2,3,4,9,10,11,16,17,18 albo 27,28,29 grudnia.
Miejsce: Do ustalenia, najlepiej prywatne albo dość daleko od domów.
Program: Spotykamy się wieczorem, każdy bierze jakieś zabaweczki- rakiety, szelki, fontanny, słoneczka, petardy, karabinki, motylki i cały ten kram, ewentualnie mniejsze kostki.

Wszystkich chętnych warszawiaków oraz ludzi z okolicy zapraszam, napiszcie odpowiedz w tym temacie, dajcie sugestie, pomysły.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci którzy są chętni zostaną wymienieni w liście poniżej. Prosiłbym ich o napisanie, która z ww. dat im odpowiada. najlepiej podajcie kilka, może będzie taka, która pasuje wszystkim.
Chętni:
Ja
Bartekeuro
Naopak
Cooli
Kamilegionista
Firawerkoman (??)
Bartosz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wstępnie pasują wszystkie daty

Edit:

Jak coś nie będę mógł 2 i 3 grudnia. Reszta terminów jak najbardziej mi pasuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy również zapowiadam swoją obecność, jednak wszystko zależy od konkretnej daty. Jeśli ją ustalicie to wtedy będę mógł się ostatecznie wypowiedzieć o tym czy będę, czy nie. Być może akurat tego dnia będę miał zajęcia na uczelni lub będę w pracy, więc wtedy lipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jako wstępną datę proponuje 17 grudnia, sobota. Spotykamy się o 15 zaczynamy strzelać kolo 16:30, mamy czas na pogadanie i dojazd w jakieś miejsce.
To miejsce trzeba właśnie wybrać.
Czy taki scenariusz wam pasuje? Komu pasuje data? Mozna ja jeszcze spokojnie zmieniać.
Oby był już śnieg... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój grudzień jest tak napięty że właściwie nie robie sobie nadziei że gdziekolwiek pójdę coś z Wami odpalać. 17 odpada mam imprezę 18nastkową. 12 sobota odpada bo jest po prostu zajęta na co innego :unsure:, 3 sobota odpada bo jest impreza urodzinowa rodzinna, 24 też raczej odpada :]. Mi bardziej zależy żeby się spotkać w sylwestra i strzelać bez obawy o to że w końcu przyjedzie policja czy SM, a na takie spotkania nie zabiera się po 1 szt petardy :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi bardziej zależy żeby się spotkać w sylwestra i strzelać bez obawy o to że w końcu przyjedzie policja czy SM, a na takie spotkania nie zabiera się po 1 szt petardy :)

Jak się jednak okazuje, nawet w sylwestra miejskie potrafią przyjechać i zwrócić uwagę :P
I w tym miejscu mam właśnie pytanie - gdzie mielibyśmy się spotkać na takie przedsylwestrowe strzelanie ? Przecież praktycznie każde miejsce gdzieś na mieście wiąże się z wcześniejszą czy późniejszą wizytą policji/SM.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś z was dorosły jest to jak przyjedzie policja to że opiekun nieletnich i coś że dzisiaj legalnie możecie strzelać pod warunkiem że robicie to bezpiecznie, odpowiedniej odległości od mienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartosz ale bez mandatu :)


HL jak jest rozporządzenie w danym województwie a na mazowszu jest to jak byś strzelał w szczerym polu to jak się uprą to strzelą Ci mandat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ale chodzi mi o sylwestra a nie zwyczajny dzień w roku


W sylwestra to ja mam wy... znaczy nic mnie nie obchodzi, czy przyjedzie policja czy nie. Rok temu przyjechały miejskie, trochę pogadali, spisali i tyle. Poczekaliśmy chwilę aż odejdą i zaczęliśmy dalej strzelać, nie firek? :D
Ale teraz nie wiem, czy podczas naszego przedsylwestrowego spotkania w przypadku przyjazdu policji ktoś dorosły chciałby brać odpowiedzialność za nieletnich. Prawda jest taka, że trudno będzie znaleźć dobre miejsce do strzelania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda, w tym roku ja już też będę za siebie odpowiadał więc na nikogo nie spadnie cokolwiek i nikt nie będzie musiał być moim opiekunem tak jak rok temu xd
Dobra miejscówka na strzelanie na pewno nie znajduje się w obrębie Wawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobra miejscówka na strzelanie na pewno nie znajduje się w obrębie Wawy


Tu się akutat nie zgodze.Jest wiele dobrych miejsc na strzelanie w Warszawie o każdej porze roku.Np tereny w okolicach Okęcia(służew,tory kolejowe,niedaleko wyścigów) lub tereny w okolicach jeziorka czerniakowskiego lub troche dalej wilanowskiego(tam to już wogóle nie ma opcji żeby ktokolwiek przyjechał,w ciągu roku rozwalałem tam stary kibel samoróbą 30g :D ) .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To jak? spotkanie się w końcu odbędzie w tą sobotę czy nie? Bo już coraz mniej czasu a jak na razie tylko JMJ i ja napisaliśmy że ten termin nam pasuje.

PS. Sorry za post pod postem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super. A wiec niedziela, 18 grudnia, pod rotundą w centrum!.
Godzinę podam wieczorem- pewnie kolo 15:30
Jedziemy stamtąd do Wawra, mamy tam las, prawie bezludnie, polanki i dużo piachu wiec można strzelać, miejsce wypróbowane.
Jak ktoś jeszcze chce dołączyć, bardzo zapraszam!
Weźcie fajerwerków ile chcecie, najlepiej drobiazgi, petardy, rakiety, rzymiaki, moździerze.
Ewentualnie fontanny, wyrzutni się nie opłaca, no chyba ze ktoś ma jedna sztukę którą chce poświecić, ale będą moje 2".
Pozdrawiam i do zobaczenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...