Skocz do zawartości

[Veli] Zakupy i pokazy 11/12


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Nadszedł najwyższy czas, aby założyć tegoroczny temat związany z moimi zakupami, pokazami i ogólnie wszelkimi aspektami mojej działalności wiążącej się z piro amatorską.

W marcu zrealizowałem pierwsze zamówienie z fajerwerkimarket.pl

http://www.youtube.com/watch?v=oQUzw4tsr_Y

Później były jeszcze dwa zamówienia z tego sklepu związane z dwoma małymi pokazikami które zrealizowałem 21 i 28 sierpnia:

http://www.youtube.com/watch?v=SnJgWw_ZPo0

http://www.youtube.com/watch?v=UbP1da4PPuU&feature=mfu_in_order&list=UL

(yt zablokował dźwięk :( )

W tak zwanym międzyczasie odwiedziłem też grom-zbiga, gdzie kupiłem kilka produktów, ale większość z nich i tak była przeznaczona dla znajomych z forum.

Dzisiaj (31.10) doszła do mnie mała paczka z fajerwerkimarket.pl

imga0070.jpg

Pewnie niedługo trochę przetestuję zawartość tej paczki ;)

Niebawem robię kolejne większe zamówienie z fm, później jeszcze jedno w grudniu (albo i dwa) i w drugiej połowie grudnia przedstawię jak się całość stuffu na 2011/2012 prezentuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pierwszego zamówienia zużyłem 3 Styxy, Marsa, 2 Wenusy i Jukona, tak więc większość póki co przetrwała ;)

Budżetu jeszcze nie ustaliłem i nawet jakbym chciał ustalić, to pewnie mi się nie uda. Zależy to od tego, ile akurat wolnej kasy będę mieć przy składaniu zamówienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vel jak będziesz coś z owych produktów testował to ja bardzo chętnie luknę sobie

Rakiety 1705 - BLACK HEAD ROCKET
RED HEAD ROCKET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Czas na małą reanimację tego tematu. Jak pewnie wiecie, stuffu kompletnego jeszcze nie mam, w drodze są dwie duże przesyłki - jak jutro mi ich kurier nie przyniesie, to pojadę do sortowni Opka i sam je sobie wezmę, bo już mam spore opóźnienia w montowaniu pokazu!

Tegoroczne widowisko będzie zamontowane na grubych i twardych płytach wiórowych. Kupiłem 12 x coś takiego:

imga0092g.jpg

Przykładowy segment będzie wyglądać tak:

imga0093.jpg

Na dworze pozostanie mi jedynie połączyć te segmenty, odpalić lont i podziwiać widowisko. Mam nadzieję, że nie kupiłem za mało tych płyt... Najwyżej będę musiał improwizować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku też robię pokaz na płytach wiórowych, bo są lżejsze i bardziej mobilne od palet. Mam nadzieje że kurier zdąży z paczkami, bo w przeciwnym razie będziesz miał urwanie głowy :) Czekam na fotkę stuffu, żeby było co oceniać. Zapraszam do mnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nawet nie ma co gadać bo sam wiesz, że jest cudownie :happy: Mam nadzieje, że Kometa Cię nie zawiedzie. Udanej pracy przy łączeniu i oczywiście wymarzonej pogody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...