Skocz do zawartości

superfajerwerki.com.pl - fajerwerki SVEA


Tomek 888

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chciałbym zachęcić do zakupów w nowym sklepie imternetowym z fajerwerkami firmy SVEA. Sklep znajduje się pod adresem: superfajerwerki.com.pl

Siedziba znajduje się w Warszawie i w tym mieście, a dokładnie pod adresem Zapłocie 10 towar można odebrać osobiście.

Na razie jest niewielki wybór, a cały czas oferta będzie rozszerzana. Szczególnie w okresie przedsylwestrowym, kiedy będzie nowa dostawa fajerwerków.

Dodatkowo można kupić race, świece dymne oraz art. imprezowe.

Jeśli chodzi o firmę SVEA, to krótko mówiąc jest to marka, która stawia przede wszystkim na jakość! Choć ceny wyglądają również atrakcyjnie!

Pozdrawiam

Tomek 888

[2022-11-30 mantis] jest już temat dla takiego sklepu - temat zamykam i usuwam 🔒❌

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie powiedział, że 5,5pln za 25shots saturn missiles lub 120pln za wyrzutnie 30mm 25shots, to atrakcyjna cena..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja bym nie powiedział, że 5,5pln za 25shots saturn missiles lub 120pln za wyrzutnie 30mm 25shots, to atrakcyjna cena..


Nie wiem od jak dawna bawisz się fajerwerkami, ale porównywanie fajerwerków tylko na podstawie kalibra i ilości strzałów może być mylące. Weźmiesz 2 wyrzutnie dwóch różnych dostawców o takim samym kalibrze i ilości strzałów, a w jakości efektu różnica może być bardzo znacząca. Domyślam się, że miałeś na uwadze wyrzutnię Tango. Tak się składa, że znam ten asortyment i wyrzutnię Tango odpalałem osobiście, była rewelacyjna i filmik tego nie oddaje. Jedyne co boli to cena, ale coś za coś, może kiedyś te ceny SVEA spadną...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Fakt, zaryzykował bym nawet stwierdzenie że bardzo drogo...


Czy drogo to pojęcie względne, jak na SVEA to nie jest drogo, ale w porównaniu do innych marek to jest drogo... Ta marka się ceni... Ja mimo wszystko dalej będę kupował ich produkty, jakość mają bardzo dobrą!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apeluję by nie korzystać z multikonta i nie prowadzić dialogów ze samym sobą!
Jeżeli jeszcze raz zobacze taką forme rozmów, będę zmuszony zbanować wszystkie konta!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wiem od jak dawna bawisz się fajerwerkami, ale porównywanie fajerwerków tylko na podstawie kalibra i ilości strzałów może być mylące. Weźmiesz 2 wyrzutnie dwóch różnych dostawców o takim samym kalibrze i ilości strzałów, a w jakości efektu różnica może być bardzo znacząca. Domyślam się, że miałeś na uwadze wyrzutnię Tango. Tak się składa, że znam ten asortyment i wyrzutnię Tango odpalałem osobiście, była rewelacyjna i filmik tego nie oddaje. Jedyne co boli to cena, ale coś za coś, może kiedyś te ceny SVEA spadną...


Jesli produkty pochodza od malo popularnego importera, to zwykly klient własnie bedzie zwracal uwage na kaliber, ilosc strzalow, film (jesli taki jest) i CENE.

Watpie, zebys przekonal kogokolwiek piszac, ze to super jakosc, bo sam widziales. Tym bardziej, ze nie masz zadnych postow na forum.

Ciesze sie, ze jestes swiadomy cen produktow Svei. Wiedz tez, ze to glowny powod dlaczego ludzie tak rzadko kupuja produkty tej firmy.

Jesli chcesz cos udowodnic, to nie w ten sposob.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Ja kupowałem ale na miejscu. Fajnie, że można kupić rakiety na sztuki. Ceny nie są bardzo złe. Powiedział bym raczej przeciętne/średnie. Pamiętam, że za rakiety moon night 4x cena była 76zł co było taniej niż w innych sklepach. Za dum bumy na miejscu 13,50 chyba płaciłem. Ceny jak za asortyment svea nie są złe w porównaniu do innych miejsc. Fakt niektóre wyrzutnie są w trochę wygórowanych cenach ale sklep jest ogólnie ok. Każdy sam sobie oceny. Myślę, że akurat w tym sklepie ceny się bardzo różnią w zależności od produktu. W sensie niektóre produkty są tanie a inne są dużo droższe niż w innych sklepach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...