Skocz do zawartości

K0201 Achtung


czesio

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 11 miesięcy temu...

Witam :)
Zamówiłem te właśnie oto petardki niedawno z fireworld.pl ;-)
8 paczek ;P
Iiii...W sumie nie zawiodłem się :) Do rzeczy...Odpalałem kilka dni z rzędu teraz te petardy.Huk jest nie za duży niestety - to fakt.Ale jest bardzo mało niewypałów w stosunku do Super Corsair od Komety.Fakt też jest taki, że Kometa ma większy huk od K0201 od Achtungów z Triplexa.Ale i tak uważam, że to wręcz tragedia Super Corsairy od Komety, przynajmniej w tym roku, albo ja na takie trafiłem chociaż wątpię :D Bo cała paczka, w sumie to 1,5 takie były...Ale to temat o Triplexie, więc nie zawracam sobie teraz głowy Kometą :) Link do testu petard:
Kliknij tutaj !
OGLĄDAJCIE W HD !
W sumie to na max volume w moim laptopie huk jest większy niż w rzeczywistości :D Ale i tak polecam, bo jest mało niewypałów, i są idealne na czas grudniowy, bo przynajmniej w moim przypadku sąsiedzi się nie wkurzają jak rzucam z domu ;)
Pozdrawiam ;)
PS.Jak sobie kilka razy przeglądnąłem film, słychać głos jakbym wrzucił petardę do wody - nie, nic z tych rzeczy :D Petardę rzuciłem na drogę przed moim domem, także test jest wiarygodny :P Może ja stanąłem w kałużę albo coś, nie wiem nawet ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...