Skocz do zawartości

Konkurs!! Na najlepszy karabinek! Udokumentowanie prac


firawerkoman

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie się podziały Wasze filmy z odpalania karabinków? Bo na razie widzę tylko film Pokiego. :laugh: Może byście raczyli wrzucić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominamy, ze każdy zgłoszony uczestnik ma obowiązek przedstawić film z odpalenia karabinku oraz minimum jedno zdjęcie z czasu jego tworzenia!
Uznajemy,ze osoby, które do dnia 7 stycznia (sobota), do godziny 18:00, nie podadzą w tym temacie linku do filmu rezygnują z udziału w konkursie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mój karabinek nie został całkowicie nagrany :( Nie wiadomo czemu aparat w połowie sie wyłączył. Jak chcecie mogę zaprezentowac 1/2 artylerii (bez fp3 itd :()

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoby zgłoszone:
Poki
Sp323013
Kubaguzik
Spośród nich wybierzemy jednego zwycięzce!

Dodam, ze przewidujemy nagrodę dodatkowo poza kontem premium.

A zapowiadało udział tyle osób... I co? Wszyscy wymiękli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Osoby zgłoszone:
Poki
Sp323013
Kubaguzik
Spośród nich wybierzemy jednego zwycięzce!

Dodam, ze przewidujemy nagrodę dodatkowo poza kontem premium.

A zapowiadało udział tyle osób... I co? Wszyscy wymiękli?


Ja mam dwa filmiki ponieważ aparat się zatrzymał nie wiem jakim cudem a potem musiałem dopalić karabinek jeszcze raz ;/

Nie wiem czy jeszcze będzie się liiczyłoO <?oO?>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy rozwiązanie konkursu, patrze, ze nawet jestem w pierwszej trojce. Szkoda, ze tyle było chętnych, a tylko 3 filmiki. Może za rok będzie więcej filmików.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak najprostsze rozwiązania są najlepsze :D



kilka rzędów luźno ułożonych 5-strzałówek, odpalanych płomieniem big korsarza.


mvi02000002111.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firek zamiast pisać takie posty i pozostawiać nas w niepewności, to lepiej od razu byś dał ten film ;)

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw opiszę wrażenia...

Długi, ciężki, wolno strzelający ale z dobrym finałem.

Na początku K0201 potem kilka paczek K0202 później duuuużo K0203. Po odpaleniu po takiej ilości huku dziwnie sie czułem. Finał udany takiego walnięcia sie nie spodziewałem, to był jeden ciągły ogromny podmuch powietrza który najbardziej odczuwalny był w płucach i na twarzy, tego finału hukiem nawet nie przebiła TS 3". Zrobił się dzień w nocy. W finale użyłem 80szt K300 + 60szt 859 + 60szt JC05 + jakieś trzeszczące kółka B)

Film na prawdę huku nie oddaje, może z 10%. Zresztą najlepiej wiedzą to Ci którzy zrobili choć jeden karabinek i odtwarzali go w kamerze.


http://www.youtube.com/watch?v=7buw86AeDEg





PS. Kto przewinie film do końca ten faja!

PS2 Już mam pierwszą partię petard na karabinek za rok :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Firek zrobił do tej pory najlepszy karabinek i gratulacje dla Niego. Czekamy na dalsze filmy :)

Nie czekamy, bo raczej nikt inny się nie zgłosi.

Dziś lub najpóźniej jutro zostaną ogłoszone wyniki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie zasnąłem, jak film oglądałem dopiero finał wyrwał mnie z letargu. Szkoda, że żaden film nie odda rzeczywistego efektu. Co nie zmienia faktu, że wielki szacun. Mi to by się nie chciało ;) Na żywo na pewno finał miażdżył. Na yt oczywiście łapka w górę a ocena na forum 11/10 :)

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie małe wrażenie, że filmik ZIPa najlepiej wypadł. Pewnie dlatego, że karabinek odpalił w dzień i wszystko było dobrze widać.

Firek bezapelacyjnie najdłuższy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mój karabinek z 1200 petard k0201.
Niestety brak szybkiego lontu zmusił mnie do zrobienia karabinka w ten sposób :)

http://i41.tinypic.com/4jn66q.jpg

http://i44.tinypic.com/dwsz6v.jpg

http://i41.tinypic.com/20u4yno.jpg



A jednak miałem rację i ten sposób sprawdził się bardzo dobrze, ponieważ układanie sporych ilości petard zajmuje nam mniej czasu, aniżeli mielibyśmy łączyć lontem, a zapalność jest 100% :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...