Skocz do zawartości

Konkurs!! Na najlepszy karabinek!


firawerkoman

Rekomendowane odpowiedzi

Petardy mają być połączone, czy odpalane za pomocą visco czy prochu to już zależy od autora. słoneczko nie zaliczamy do karabinku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze byc karabinek w kszalcie kola?
Tzn petardy polaczone tak aby tworzyly wypelnione kolo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy można zrobić tak że do k201 podpiąć rozebrane karabinki które znajdują się np w małych paczkach rakietek z biedronki ?? Oczywiście każdy z tych karabinków byłby rozebrany i petardy układane jedna po drugiej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przysięgam że zrobię najlepszy karabinek jaki tylko potrafię i mogę jednocześnie akceptując regulamin konkursu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde w tym roku niestety bardzo krucho z funduszami i wgl kicha ale "Przysięgam że zrobię najlepszy karabinek jaki tylko potrafię i mogę jednocześnie akceptując regulamin konkurs"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przysięgam że zrobię najlepszy karabinek jaki tylko potrafię i mogę jednocześnie akceptując regulamin konkursu.!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Przysięgam że zrobię najlepszy karabinek jaki tylko potrafię i mogę jednocześnie akceptując regulamin konkursu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie chcę się wtrącać ale chyba napisane jest na pierwszej stronie ze jury już skompletowane ;)


Ja jakos nie widze czy ktos zglaszal sie do jury?
My chcemy zglosic sie do konkursu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Przysięgam że zrobię najlepszy karabinek jaki tylko potrafię i mogę jednocześnie akceptując regulamin konkursu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze aktualizujesz firawerkoman tego posta kilka osob nie zapisales...

Mozna polaczyc np kupny karabinek i swoje do tego dolaczyc??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SyneQ on już o tym pisał. Tak. Ja się wypisuje z konkursu, z powodu że nie mam czasu :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoby dotąd zgłoszone i zaakceptowane:

Velibrum
Arturo: )
Hl1030
ZielajoOo
Djpiotrek1995
Naopak
Smilser
FireGorek1
Wariat096
Kubaguzik
Ckpmartini
FireMeXu
Dawolf
Firawerkoman
Saek
The Gospodarz
SyneQ
Mks
Sp323013
Przemo312132
Arturo
Kameleon

Wkrótce podamy metodę zgłaszania zdjęć/filmów.
Pozdrawiamy
Jury Konkursu

Post będzie edytowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra ja po dłuższych namysłach znowu zgłaszam swoją chęć do wzięcia udziału w konkursie :)

i :

"Przysięgam że zrobię najlepszy karabinek jaki tylko potrafię i mogę jednocześnie akceptując regulamin konkursu"

Jeszcze raz mówię że może wygram ;P

Liczę, że jest to decyzja przemyślana!!

odp by przemo : Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam że powinny zostać określone jakieś szczegółowe zasady oceniania wykonanych karabinków. Ocenianie pod względem "Ilości i jakości użytych petard" spowoduje że w konkursie będą liczyć się tylko osoby z dużym budżetem. Proponuję aby karabinki oceniane były pod kątem:
1) Długości karabinków bądź czasu trwania strzałów, ilości i wielkości użytych petard,
2) Regularności strzałów i szybkostrzelności,
3) Estetyki wykonania,
4) Ogólnego efektu/wrażenia.
Można oczywiście wprowadzić jeszcze wiele innych elementów bądź rozbić powyższe na pojedyncze kategorie. Dla każdej kategorii przydzielane byłyby pkt w przedziale od do a suma pkt określiłaby miejsce na liście rankingowej. Uważam że to byłoby trochę bardziej sprawiedliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Osobiście uważam że powinny zostać określone jakieś szczegółowe zasady oceniania wykonanych karabinków. Ocenianie pod względem "Ilości i jakości użytych petard" spowoduje że w konkursie będą liczyć się tylko osoby z dużym budżetem. Proponuję aby karabinki oceniane były pod kątem:
1) Długości karabinków bądź czasu trwania strzałów, ilości i wielkości użytych petard,
2) Regularności strzałów i szybkostrzelności,
3) Estetyki wykonania,
4) Ogólnego efektu/wrażenia.
Można oczywiście wprowadzić jeszcze wiele innych elementów bądź rozbić powyższe na pojedyncze kategorie. Dla każdej kategorii przydzielane byłyby pkt w przedziale od do a suma pkt określiłaby miejsce na liście rankingowej. Uważam że to byłoby trochę bardziej sprawiedliwe.


W sumie to racja ;) Popieram propozycję Przemus'a ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak można brać pod uwagę długość strzelania skoro jedna osoba użyje visco 1cm/s i odpali 100szt a drugi użyje QM i odpali 1,5k szt
Tak samo nie możesz za żądać użycia danego rodzaju petard skoro konkurs już kawałek czasu a większość ludzi już skompletowała lub kompletuje materiały. Zresztą co tu dużo tłumaczyć konkurs na karabinek (ogólnie) a nie konkurs na konkretny karabinek....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...