Skocz do zawartości

Konkurs!! Na najlepszy karabinek!


firawerkoman

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny konkurs ;) Kurcze, chciałbym się zgłosić, ale nie wiem jak będę z czasem stał (może być krucho). Na razie mnie nie wpisujcie - postaram się dać odpowiedź możliwie szybko.
Co do grup, to niestety również jestem za ich brakiem. Jak w przypadku grupy podzielić konto premium?:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przysięgam że zrobię najlepszy karabinek jaki tylko potrafię i mogę jednocześnie akceptując regulamin konkursu ;) też jestem za tym aby było bez grup

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja nie wiem kiedy będę miał jakieś petardy i kiedy zrobię taki karabinek. Chodzi mi w pewnym sensie o to kiedy trzeba już przesłać zdjęcie czy film owego karabinku. Moze byc tak, ze zapisy do 25.12.2011, a zdjęcia czy film trzeba wysłać do 2-3.01.2012?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie:
Przysięgam że zrobię najlepszy karabinek jaki tylko potrafię i mogę jednocześnie akceptując regulamin konkursu.

Wiem, ze nie wygram, ale liczy się dobra zabawa i tak chciałem jakiś karabinek w tym roku zrobić wiec czemu nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubaguzik i właśnie taki cel ma konkurs przede wszystkim dobra zabawa

Pytanko: czy jakoś nagrania będzie miało odbicie w ocenianiu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o huk i zdjęcia przed odpaleniem i podczas układania...

Oczywiście i lepsza jakość tym przyjemniej się ogląda, dlatego proszę żebyście nagrali najlepszym sprzętem jakim dysponujecie


Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Przysięgam że zrobię najlepszy karabinek jaki tylko potrafię i mogę jednocześnie akceptując regulamin konkursu"

Już po WAS !!:laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm zgłosił bym się do tego zrobienia karabinku ale mam małe pytanko. Bo w sylwestra robię pokaz w którym na początku zanim zaczną strzelać wyrzutnie planuje zrobić własny karabinek mam już pomysł plan itp ale teraz mam pytanie czy mogę zgłosić ten karabinek który będzie wykorzystany w moim pokazie sylwestrowym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


hmmm zgłosił bym się do tego zrobienia karabinku ale mam małe pytanko. Bo w sylwestra robię pokaz w którym na początku zanim zaczną strzelać wyrzutnie planuje zrobić własny karabinek mam już pomysł plan itp ale teraz mam pytanie czy mogę zgłosić ten karabinek który będzie wykorzystany w moim pokazie sylwestrowym ?



tak :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok no to Przysięgam że zrobię najlepszy karabinek jaki tylko potrafię i mogę jednocześnie akceptując regulamin konkursu

Uważajcie bo mam niezły pomysł ale tylko czy on wypali :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Przysięgam że zrobię najlepszy karabinek jaki tylko potrafię i mogę jednocześnie akceptując regulamin konkursu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Przysięgam że zrobię najlepszy karabinek jaki tylko potrafię i mogę jednocześnie akceptując regulamin konkursu"
Raczej nie wygram bo szkoda mi będzie tyle kasy na petardy i tej roboty,a karabinek i tak robię więc się zgłaszam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobię najlepszy karabinek jaki tylko potrafię i mogę jednocześnie akceptując regulamin konkursu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Powiedz mi czy musi być karabin z łączeniem? Czy może być odpalany np. poprzez proch? :) Aha no i czy zaliczasz do "karabinków" tak zwane "słoneczka" :). Chyba wiesz o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...