Skocz do zawartości

[mantis] Zakupy 2011


mantis

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko co kupiłem na odpustach w tym roku. Nie pytajcie się o ceny, bo wiadomo, że tanio nie było. Inwestowałem w petardy z racji, że może nie być dużego wyboru w hurtowni. Ta dwudziestka petard bez poligrafii, to nie FP3 NEW, tylko 859. Dałem za nie 20zł. Nie mają żadnej nazwy, żadnego oznaczenia firmy i właściwie powinny być niedopuszczone do obrotu. Ciekawe, czy dorównują FP3 NEW. Z relacji Velibruma wynika, że mają ten sam huk co FP3 NEW, tyle, że są pozbawione flary.

stuff20111016.th.jpg

Mile widziane komenty :D Następne zakupy dopiero gdzieś po 20 grudnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerkałem, nawet przekierowanie jest :D Nawet nie wiedziałem, że tak szybko odpisałeś, bo w ten czas edytowałem pierwszy post i miałem właśnie pisać o Twoim temacie :D

Wyrzutnie na pewno zostają na Sylwestra. Reszta częściowo pójdzie przed.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

[13.12.2011] Hurtownia zabawek w Dębicy - 254zł

img6361rv.th.jpg

Dojdą jeszcze stroboskopy za 33zł, bo dołączam się do zamówienia kolegi ze stronki sklep-militarny.com.pl
Jak będę miał skompletowany stuff, to zrobię zdjęcie całości.

Zastanawiam się, którą bateryjkę odpalić na finał. Korsarz, czy The Hunter? :laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały wypadzik do sklepu "z wszystkim po 2 zł". Dostałem 50gr rabatu xD
- Red Strobe (Triplex) 4zł
- Stroboskop 90SEK (Super Power) 4,50zł
- Oślepiający Flesz (Śmieszek) 5,50zł - podpisany jako "błyskająca tuleja" :laugh:

strobo.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Stuff 2011
Na zdjęciu brakuje jedynie dostawy stroboskopów, które kto wie kiedy dojdą...

stuff2011.th.jpg

Razem: 320zł

Błagam o komentarze, żeby nie było, że piszę sam do siebie :laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, zawsze można przeprowadzić jakiś dialog :D

Mało, ale z klasą, czyli bardzo fajnie i zróżnicowanie ;) Jakbyś tym razem jednak nagrał efekty, to byłoby super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie rozplanowana kasa tylko mam zastrzeżenia do JW4050 Columbus zamiast tego bym kupił JW4055 lub JW90 no nic ale twój wybór stuff oceniam na 7,5/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


o widzę też masz 55sh rzymy B) całkiem spoko efekt mają jak je połączysz na pewno będzie super ^^

Dokładnie to planuję zrobić ;)


Jakbyś tym razem jednak nagrał efekty, to byłoby super.

W tym roku postaram się nagrać parę artykułów. Mam nadzieję, że będzie się chciało kamerować mojemu bratu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

320zł? Wydaje mi się sporo! Jest strobo & hukowce. Są kostki, rakietki, moździerz. Wszystkiego po trochu, zestaw Sylwestrowy komplementarny. Z rzymskich plujka czy pojedyńcza zabawa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część została mi z odpustów, dlatego cena przybita w górę. Wartość hurtowa wszystkiego wyszłaby koło 300zł.

Z rzymskich ogni będzie plujka, bo pojedyncze odpalanie byłoby nonsensem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...