Skocz do zawartości

JW24 Magnum (Jorge)


czesio

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa: MAGNUM
Symbol: JW24
Firma: Jorge
Foto: http://fajerwerkimarket.pl/media/products/d03553d8986053677eed37f1af25bc0d/images/1_9ffa4509cb8d.jpg?updated_at=1295740412
Cena: Hurtowej nie znam, ale u mnie w sklepie 31zł ;/
Opis: 12 szelek o kalibrze 1,2"

Miałem ten moździerz w tym roku, był to mój pierwszy moździerz :D byłem nim mile zachwycony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Ładny ten moździerz? Opłaca się go kupić za 30zł ?


Moim zdaniem opłaca się kupić jest ładny rozprysk szelków polecam

Pozdrawiam KrycFire Ti Życzę Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moim zdaniem opłaca się kupić jest ładny rozprysk szelków polecam

Pozdrawiam KrycFire Ti Życzę Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku :)


ok, wielkie dzięki :)

Dzięki i wzajemnie :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ten moździerz i jest taki jakby pewien problem :) Ta rurka jest chyba za wąska ... Pudełko oryginalne zafoliowane.. A gdy włożyłem szelke do moździerza to ona tak jakby utknęła tam ;x Praktycznie się nie rusza w środku. Możliwe że źle wkładam, staram się wkładać prosto, lontem do góry :) To mój pierwszy moździerz więc wiecie ;D

Tyle, że ja mam trochę inny ten moździerz :F

coś tego typu: http://fajerwerkimarket.pl/media/products/d03553d8986053677eed37f1af25bc0d/images/1_9ffa4509cb8d.jpg?updated_at=1295740412 ale nie takie szeroke.. Takie małe to się wydaje, i wątpie, że to jest 1,75" ;x a na opakowaniu jest napisane "Magnum JW24" - szelki są szare, a nie kolorowe jak na zdjęciach :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój egzemplarz na pewno nie miał 1,75. Tuba dołączona kiepskiej jakości moim zdaniem(porównując do biedronkowego moździerza). Pierwsza odpalona szelka nie wyleciała wysoko tylko explodowała na ziemi. Reszta szelek odpalała już normalnie. Ogólnie polecam, ładne efekty - chociaż coś mi się wydaje że od biedronkowego słabszy, a może po prostu trafiły mi się gorsze szelki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się bardzo podoba, dziś gdy odpaliłem szelkę to niebo rozświetliłem na ogromnejjjj powierzchni :D Reszta szelek też OK, ale ta dzisiejsza przebiła wszystkie. Po prostu przepiękna eksplozja :D Super, super, super! Polecam.

*Post dotyczy 1.2"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Miałem ten moździerz w tamtym roku i był bardzo dobry nie licząc tego że ostatnia kula zablokowała się w rurze i ładunek wywaliło na ziemi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


JW24 Magnum to ta sama moździerz co w biedronce?


Magnum to christmasexclaim.gifTEN SAM MOŹDZIERZ, co w biedronce..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Właśnie odpaliłem czerwoną szeleczkę tego moździerza i mam mieszane uczucia, otóż :

Roprysk : No nie za dobry przypominało to efekt kalibru 20-25mm

Kolor : Tutaj nie mam nic do zarzucenia, ciemno czerwony jaskrawy kolorek :]

Nie wiem czy jest to spowodowane warunkami atmosferycznymi typu wiatr ale jeżeli pozsotałe szelki będą takie same to uważam że zmarnowałem 32zł :xmas_sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Identyczny jak ten z biedronki :xmas_w00t: tylko jak tu kolega wspomnial poligrafia sie roznia, tego mozdzierza nie mialem ale tego z biedry mialem i powiem, ze sie go oplaca kupic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...