Skocz do zawartości
  • 0

Duzo zabaway, i bezpieczenstwa.


adam

Pytanie

Siema, potrzebuje planu, ktory mi ulozycie na sylwka 11/12 [skoro to ma byc ostatni sylwester, trzeba zrobic pierdolniecie na dzielni]

na forum jestem chyba z 4 -5 lat, wiec wiem ze umiecie pomóc.

Na co licze? na jakies fajne blyskotki, swiece dymne, strobo, wulkany, od biedy rzymskie i z 2-3 male ale efektywne i efeltowne wyrzutnie.

ZADNYCH PETARD od sytuacji ktora sie stala 1 stycznia 2011 nie mam zamiaru bawic sie tym gownem, historia jest opisana w innym temacie.

na wydanie mam 200 zł. bardzo chcialbym po porstu miec dluga [w miare] frajde na odpalanie tego wszystkiego, ale gwarancje tez ze jak to odpale w lapie i nie wyrzuce to nic mi sie wielkiego nie stanie [np dymna czy strobo]

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

ja z Twoim podejściem(nie dziwię się) to kupił bym sobie system 1 kanałowy i odpalał zdalnie, tylko trzeba kabelki przekładać, wtedy ma się 100% pewności że się nic nie stanie.

Sory za off topic ale taka moja rada, czy skorzystasz Twoja sprawa. powiedz nam gdzie chcesz zamawiać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie wiesz chyba o co mi chodzi.

Po prostu jak załapie się na za dużą dawkę alko, i zostanie coś w z petard [tak, tak było z wariatka 01.01.11] to zeby jak juz to odpale, i zostawie w lapie to zeby nie WYBUCHLO a zeby co najwyzej blyskotalo, dymilo czy swistalo...

wiadomo ze bede ostrozniejszy, ale pewna trauma pozostala.

chce kuowac na fm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie wiesz chyba o co mi chodzi.

Po prostu jak załapie się na za dużą dawkę alko, i zostanie coś w z petard [tak, tak było z wariatka 01.01.11] to zeby jak juz to odpale, i zostawie w lapie to zeby nie WYBUCHLO a zeby co najwyzej blyskotalo, dymilo czy swistalo...

wiadomo ze bede ostrozniejszy, ale pewna trauma pozostala.

chce kuowac na fm.

Rozumiem, ze będąc lekko "upitym" wolałbyś nie przekładać kabelków, a nie chcesz ryzykować ze ci odbije i zapomnisz o petardzie w ręce jak z wariatka. No cóż, trochę racji w tym jest, po alkoholu w ogolę lepiej nie używać piro a jeśli już to te bezpieczniejsze.
Postaram się na dniach ułożyć jakiś planik, w drobiazgach jestem dobry wiec coś ci wymyśle ;).
System jednak naprawdę nie jest złym pomysłem. Możesz tez wziąć parę metrów lontu i jeszcze przed sylwkiem dorobić trochę do niektórych artykułów, tak dla większego bezpieczeństwa.
Pozdrawiam
JMJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A ja powiem ci tyle, zmień swoje patologiczne podejście i nie pij tyle w tym wieku ;) Mam chyba tyle samo lat co ty i wiem, że alkoholem można się smakować a nie od razu nawalić się w 4 litery... Ja osobiście przyjąłem zasadę, że w sylwestra tylko szampan.Poza tym po jakiego ch**a w każdym filmie jak odpalać fajerwerki mówią, że trzeba być trzeźwym ? Trzeba wybierać albo jedno albo drugie, proste.A co do twojego wypadku to dobrze ci tak, to był znak abyś zmądrzał.
pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Adaś kup sobie ze 200 zimnych ogni i wtedy możesz się napić ile chcesz bo tym krzywdy sobie chyba nie zrobisz. Jedynie co to możesz sobie patyczkiem niechcący w oko ziaziu zrobić. Tak ja w temacie " Dużo zabawy i bezpieczeństwa" :)

cytuje... "a zeby co najwyzej blyskotalo, dymilo czy swistalo..."

sylwester_20078_zimne_ognie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ojojoj wiem wiem zajebisci jestescie, ale jak widze typa ktory wrzuca fotki jakiegos dziada z zimnymi ogniamy i mowi do mnie Adas a zarejestrowal sie w tym roku i gowno wiue o fajerwerkach tylko potrafi wysmiac to noz sie w kieszeni otwiera -.- kim ty k**wa jestes zby mi "Adaś " mowic ? dla ciebie parówo internetowa pan ADAM


co do kameleona...wiem ze to bylo..no patologiczne ale trudno, mam nauczke i wiem co zrobilem zle...

jesli jednak ktos jakis plan ulozy, bede wdzieczny bo nie mam do tego glowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ojojoj wiem wiem zajebisci jestescie, ale jak widze typa ktory wrzuca fotki jakiegos dziada z zimnymi ogniamy i mowi do mnie Adas a zarejestrowal sie w tym roku i gowno wiue o fajerwerkach tylko potrafi wysmiac to noz sie w kieszeni otwiera -.- kim ty k**wa jestes zby mi "Adaś " mowic ? dla ciebie parówo internetowa pan ADAM


co do kameleona...wiem ze to bylo..no patologiczne ale trudno, mam nauczke i wiem co zrobilem zle...

jesli jednak ktos jakis plan ulozy, bede wdzieczny bo nie mam do tego glowy.


Drogi Adasiu po pierwsze nie jestem parówą internetową, po drugie mam troszkę wiecej lat niz ty pomimo twojego stażu na forum pi razy drzwi 4-5 lat.

Po trzecie za stwierdzenie, że odpalasz fajerwerki po alkoholu powinni cię zamknąć na 2 lata jak nie więcej i powiesić za jaja najlepiej dogóry nogami.

Po czwarte piszesz głupiego posta w temacie na który możesz spokojnie wejść na forum i poczytać sobie o fajnych tanich bezpiecznych zabawkach dla ciebie.

Po piąte to każdy by polecał dla ciebie zimne ognie cobyś sobie krzywdy nie zrobił.

Po szóste nie pisze się rozkazujących postów tylko będąc już 4-5 lat na forum powinieneś napisać posta który by się zaczynał tak...
Witam. Czy moglibyście mi pomóc i przygotować mały plan... itp

a ty wbijasz i walisz "potrzebuje planu który mi ułożycie"

A to co się stało tobie to jest tylko twoja własna głupota i tyle. A dla forumowiczów przestroga.

To tyle.

I dalej trzymam się tego abyś kupił ze 200 zimnych ogni i "bawił" się do rana.

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Koniec tematu!

Jedyne posty które nie zostaną skasowane to te z propozycjami zakupów! Za każdą kolejną tego typu odpowiedź będą konsekwencje nie zależnie od stażu na forum!




Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Koniec tematu!

Jedyne posty które nie zostaną skasowane to te z propozycjami zakupów! Za każdą kolejną tego typu odpowiedź będą konsekwencje nie zależnie od stażu na forum!




Pozdrawiam




Taki cos ulozylem :

FONTANNY

FC4001 - x4
TF 13- x2
Crackling FC8004 - x2

INNE

JF66 FLASH - 6 pudelek
ZIMNE OGNIE 40 cm- 2 opakowania
TXF441- x3

PETARDY

Piccolo Corsair x20

RZYMSKIE OGNIE

Crcaling P2313 x2
Big Colour x2


Mysle, ze wystarczy z fm'a + dokupie jakies pierdoły w hurtowni w miescie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Art. Różne:
0860 Kulki Dymne x5 = 7,45zl
JM03 Zwariowane Pszczółki x5 = 8,45zl
JM05 Trzeszczące Kulki x5 = 9zl (! Po zostaniu w ręce może poparzyć!)
JF66 Flash x5 = 9,95zl (! Po zostaniu w ręce może poparzyć!)
JM04 Wirujace Baczki x5 = 9,95zl (! Po zostaniu w ręce może poparzyć!)
P0011 Strzelające Lonty x2 = 3,98zl
W526B Motylek x1 = 2,69zl (! Po zostaniu w ręce może poparzyć! Przy nieodpowiednim odpaleniu może wywołać pożar lub zranić!)
TR1C Circoblitz x1 = 6,99zl (! Po zostaniu w ręce może poparzyć! Przy nieodpowiednim odpaleniu może wywołać pożar lub zranić!)
P7020 Cracling&Peonia Blitz x1 = 6,99zl (! Po zostaniu w ręce może poparzyć! Przy nieodpowiednim odpaleniu może wywołać pożar lub zranić!)
TXF441 Flash 90sek. x1 = 7,56zl (! Po zostaniu w ręce może poparzyć!)
Łączna kwota za Art. Różne: 73.01PLN
Wyrzutnie:
TXB824 Figiel x1 = 9,99zl (! Moze wywołać pożar, zranić, poparzyć, zniszczyć mienie oraz spowodować inne skutki uboczne przy niewłaściwym użyciu!)
2520 Purple Tail x1 = 9,99zl (! Moze wywołać pożar, zranić, poparzyć, zniszczyć mienie oraz spowodować inne skutki uboczne przy niewłaściwym użyciu!)
K1130C12 Saturn Missiles x1 = 9,99zl
Łączna kwota za wyrzutnie: 29,97PLN
Fontanny:
JW11 Ballet x1 = 2,99zl (! Moze poparzyć lub wywołać pożar przy niewłaściwym użyciu!)
P3033 Etna x1 = 2,99zl (! Moze poparzyć lub wywołać pożar przy niewłaściwym użyciu!)
Łączna kwota za fontanny 5,98PLN
Rzymskie Ognie:
P2313 Crackling = 7,99zl (!Moze wywołać pożar lub poparzyć/zranić/uszkodzić osoby postronne/mienie przy niewłaściwym użyciu!)

Łączna Kwota 140.95PLN z wysyłką
Do tego proponuje dołożyć zadowalająca Cie ilość diabełków oraz zimnych ognii.
Moze ktoś wpadnie na pomysł co by tu jeszcze dołożyć
Przypominam, ze używanie pirotechniki po alkoholu grozi wystąpieniem podanych skutków ubocznych, kalectwem lub śmiercią.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...