Skocz do zawartości

Black Death


Karolcia11

Rekomendowane odpowiedzi

Symbol: -
Nazwa: Black Death
Opis:Bardzo mocna petarda hukowa odpalana lontem. Jedno opakowanie zawiera 7 sztuk petard.
Zdjęcie: http://www.pyrotechnika-online.cz/files/petarda-black-death.jpg
Film:


Cena hurtowa: 56 zł za paczkę
Producent: Czeski(?)
Efekt: huk

Ostatnio zauważyłem ja na speedzie zamówił bym ją, ale niedostępna.
Miał ją już ktoś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...

Czesi są coraz Lepsi teraz Black Death a wcześniej LA Bomba niestety bardzo chcialem ale nie dałem rady zdobyć Black Deth wieć zostało mi tylko kupieni La Bomby ; ) Ale i tak byłem zadowolony waliła na Głowe Fp3 Original

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Najgłośniejsza petarda jaką miałem, huk niesamowity i pisk w uszach. Trzeba przyznać, że są lepsze od DumBumów, niestety ich cena pozostawia wiele do życzenia, ale jak się bawić to się bawić, za rok biorę 2 paczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Najgłośniejsza petarda jaką miałem, huk niesamowity i pisk w uszach. Trzeba przyznać, że są lepsze od DumBumów, niestety ich cena pozostawia wiele do życzenia, ale jak się bawić to się bawić, za rok biorę 2 paczki.

 

Kupiłem jedną paczkę black death eksperymentalnie bo miałem wątpliwości czy oby na pewno będą dużo lepsze od chociażby dum bum...

 

...jutro jadę po 2 kolejne paczki black death. Są niesamowicie głośne. Dum bum są świetne i z pewnością mają lepszy stosunek jakości do ceny ale black death to inna liga huku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...