Skocz do zawartości
  • 0

Wolno strzelające wyrzutnie


kameleon

Pytanie

witam
W tegorocznym pokazie sylwestrowym będę strzelał do bardzo powolnego utworu muzycznego, w związku z czym potrzebuję sporo wolno strzelających wyrzutni.Prosił bym abyście napisali symbole oraz nazwy takich wyrzutni.Mają to być wyrzutnie jorge i triplexa.

Z góry dzięki za odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

może Bastion JW4051?


hmmm ta wyrzutnia co podałeś odpada całkowicie, jednak podsunąłeś mi świetny pomysł i wiem czego szukać.Wyrzutni o efekcie rozetki.Czekam na dalsze propozycje, jednak prosiłbym większe kalibry.
Wielkie dzięki !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

hmmm ta wyrzutnia co podałeś odpada całkowicie, jednak podsunąłeś mi świetny pomysł i wiem czego szukać.Wyrzutni o efekcie rozetki.

kameleon, wszelkie rozetki (P7957 Bali, ale to nie wolna), horse taile, falling leaves (P7767 Florencja, P7965 Pozna), ewentualnie efekt corolla (acz nie kojarzę wyrzutni z tym efektem).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

zacznijmy od tego jaki on chce efekt. Bo są wolne z wybuchającymi efektami, są wolne o tych typach, które mówi Paul. Do wyboru do koloru, musisz bardziej sprecyzować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ok aby nie było problemów powiem, że będę strzelał do tego utworu http://chomikuj.pl/sylwusia113/Muzyka/Alexandra+Burke+-+Hallelujah .W związku z tym zmieniam trochę treść pytania, jakie wyrzutnie dali byście od 00:08-02:07 ??
Myślałem aby napierw dać jw63 potem jw39 new(obie po 2 sztuki na raz w odległości 7m) a dalej skończyła mi się inwencja twórcza :) Dodam, że od 02:08 odpalam 3xjw31 w odległościach 7m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

powiem ci że piękną nutkę wybrałeś do pokazu ale gdzieś słyszałem tą piosenkę w wykonaniu jakiegoś faceta i o wiele lepiej on śpiewał niż ta dziewczyna jak znajdę link do tamtej piosenki co facet ją śpiewa to wstawię tu link

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To wykonanie jest troszkę sarkastyczne. Jak chcesz ten utwór, to w wykonaniu Leonarda Cohena. Podałem ci wcześniej propozycje wyrzutni. Pooglądaj też filmy, np; strona Jorge. Na finał "zasypałbym" niebo szeleczkami o efekcie brokatowej korony, a jak nie stać cię to trzy U31341 w układzie V i na otwarcie finału JW1000. Takie zakończnie pasuje do okoliczności zdarzenia i finałowej zwrotki utworu Cohena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Na Twoim miejscu użyłbym kilku JW4072 wraz z JW63. Na początek ciemność i początek utworu z gitarą, potem w chwili rozpoczęcia śpiewu pojawienie się JW63 oraz fontanny z Orientu, która przechodzi w piękne migoczące komety. Ostatnie komety wystrzeliłyby mniej więcej w słowach: "The baffled king Composed Hallelujah, Hallelujah Hallelujah"

http://www.jorge.com...lm-5-438-2.html Ustaw film tak ,aby w chwili rozpoczynającego się śpiewu rozpoczynała się fontanna. JW63 też czasowo pasuje mniej wiecej.

Zaraz po "słowach "Composed Hallelujah" odpaliłbym 1 wyrzutnię Orinoko w pionie a po bokach 2x2 urany tzn podłączyć Urany tak ze sobą, żeby jak jeden się skończy, to odpala się odrazu drugi. Czas Urana jest 2x krótszy niż Orinoko. Ostatnie finałowe strzały z Orinoko wystrzeliły by na samym początku kolejnej zwrotki.

Potem od "Your faith was..." Odpaliłbym 2x JW39 po bokach razem z JW4015 po środku. Dół zapełniłbym może jakimiś rzymskimi ogniami lepszej klasy.

To "hallelujah" wypełniłbym jakąs jednorzędówką np JW1021. Nie wiem czy czasy wyrzutni by się tak dobrze zgrały... musisz sam nad tym pomyśleć, wkońcu to Twój pokaz ;)

Na to wyciszenie chwilowo nie mam pomysłu.

Jednak potem na "finałową część utworu" na same "bum" odpaliłbym JW1016 czy np JW1018 i 3 x JW31. W tym samym czasie tuż po jednorzędówce hmm nie mam pomysłu, postawiłbym w tym momencie na dużo koloru. Potem w momencie tego wyrafinowanego "Hallalujaaaaaeaaah" (pięknie to zaśpiewała :P ) odpaliłbym 2xJW1020 ale tak je ustawić, żeby każda strzelała od środka pokazu na boczne strony oraz JW1430, potem z włączeniem chóru odpaliłbym jw80 i z 5 miejsc duże złote fontanny. Kiedy za piątym razem chór będzie śpiewał "Hallelujah" odpaliłbym jw0880 i JW4009 oraz sporo szelek red wave oraz brocade crown lub podobnych ew. Zaraz po ostatnim głośnym "Hallelujah" odpaliłbym jw429 i ewentualnie na ostatnią sylabę odpaliłbym równoczesnie kilka(nascie) brokatowych szelek.

Nie pytaj mnie, ile to może kosztować, jednak nie będzie najtaniej, chociaż, jeśli chciałbyś wgnieść publiczność w ziemię, możesz użyć choć w części mojego scenariusza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mam to o co mi chodziło o to link
http://w230.wrzuta.pl/audio/7hiQnJFYFn0/shrek_-_hallelujah
według mnie to wykonanie jest leprze nie wiem może ci się nie spodoba bo masz inny gust ale ja bym wybrał ten podkład


Oryginalny utwór Rufusa jakoś mnie nie łapie za serducho tak jak Alexandry Burke :) Moment gdy wkracza chór jest po po prostu bajeczny :)
Pioter bardzo dziękuję za profesjonalną pomoc, jednak do pokazu wrzucę jedynie urana x4(prawdopodobnie) :) dodam, że od 2:37 odpalam txb400 w odleglosci okolo 7m (2 szt.) a gdy skończą strzelac odpalam kolejny taki sam zestaw czyli przeł pól pokazu będzie peeełno craclingu :) 2:38 poleci jw0880 ale myślę nad tym czy nie będą się przykrywać efekty... natomiast od 2:55 leci jw1006 :)

dzięki za wszystkim za dotychczasową pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...