Skocz do zawartości

[Cooli] Zakupy, Galeria, Wynalazki, Pokazy


Cooli

Rekomendowane odpowiedzi

Super filmik, jeśli chcesz wystrzelić np: 10 sztuk na raz to połącz to wszystko quickmatchem, a jeśli chcesz odpalać co 2s. to najlepiej pyrocloki podłącz i gotowe albo odmierz lontem wolnopalnym te dwa cm. i git. Moim zdaniem najlepsze szelki na finał to: Blue Peony Red Peony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 184
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No i ostateczny stuf na Pokaz Weselny Siostry który jest już zakupiony i czeka na stworzenie projektu pokazu :)

1. JS043 - STAGE GOLD FOUNTAIN x5
2. JS903 - STAGE SILVER FOUNTAIN - NO SMELL x5
3. JS-4 Golden wheel with double red hearts x1
4. TXB820 Yellow Peony (Triplex) x4
5. BC2520 Purple Tail x 1
6. JW4056 Gaja (Jorge) x1
7. P7204 Viola (Kometa) x1
8. Panorama (Jorge) x1
9. SM9880 Babel (Jorge) x1
10. SM2125 Macrocosmos 2 (Jorge) x1
11. JW14 Arctic (Jorge) x2
12. JW163 Revolution (Jorge) x2
13. Fire 1 M34(Jorge) x1
14. JW4009 Scorpion (Jorge) x1
15. JW1019 One Row Battery (Jorge) x2
16. 30 x visco 2" na finał

Na chwile obecną tak mi sie to wszystko widzi poustawiać

pp.jpg

Zaktualizowana została mapka pokazu. Dodane 30 sztuk szelek. Dziś zamówiłem na Demonach. 10 x Silver Time Rain i 10 x Blue Peony



i jeszcze krótki opis jak to będzie ;)

A więc...

... na początek zostanie odpalony JS-4 słońce z 2 sercami palące się 1 minutę

potem poleci pirotechnika zewnętrzna czyli fontanny sceniczne po 2/3 sztuki na kanał każda fontanna świeci po 10 sekund.

w trakcie 20 sekund palenia się słońca polecą 4 kostki Triplexa TXB800 po 2 na kanał.

w trakcie nich zostanie odpalony rząd 4 efektów niewielkich kostek

zaraz po nich 2 sztuki jw14 na kanał i w tym samym czasie sm2125 też 2 sztuki na kanał

w tym samym czasie poleci światełko do nieba w postacji single shota informujące o przedfinałowym bloku ;)

Fire1 m34 jorga zainicjuje walkę o finał

finał rozpocznie gaja i scorpion który zostanie odpalony razem z szelkami visco przez cały czas trwania 30 sekundowego pokazu scorpiona. Ostatnia szelka wybuchająca x 3 sztuki zainicjuje finał w postaci 2 x jw1019.

Jak Wam się to widzi?

Edytowane przez Cooli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wesele zakupiłbym raczej wolne wyrzutnie, z dużą ilością złota, srebra i bieli, niezbyt głośne o długim opadzie.Wszytko fajnie masz rozplanowane, proponowałbym odpalić na początek JS-4 Golden wheel with double red hearts razem z fontannami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na wesele zakupiłbym raczej wolne wyrzutnie, z dużą ilością złota, srebra i bieli, niezbyt głośne o długim opadzie.Wszytko fajnie masz rozplanowane, proponowałbym odpalić na początek JS-4 Golden wheel with double red hearts razem z fontannami.


Faktycznie. Odpale Js-4 jako pierwszy i zanim on sie rozpali powstanie 10 fontann i będzie git. Już zmieniam w planie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i to co już jest. Przed chwilą wykonane fotki. Słońce JS-4 z powodów dużych rozmiarów i tego, że jest zapakowane w karton nie zmieściło się na fotce.
Idą do mnie jeszcze 30 x 2" bombek więc będzie co szykować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na chwile obecną tak mi sie to wszystko widzi poustawiać
http://ugporaj.pl/moje/pp.jpg

Jeszcze chyba nikt na forum nie pokusił się o taki dokładny schemat układu odpalania. Szacuneczek.


Fire 1 u Groma 35 zł :)

35zł za Fire 1? Trafiłeś na super ofertę, bo w Biedronce stała po 50zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


35zł za Fire 1? Trafiłeś na super ofertę, bo w Biedronce stała po 50zł.


to nie pozostaje nic innego jak zrobić zbiorowe zakupy u groma :)


Co do schematu mojego to jeszcze będą w nim zmiany. Wczoraj wynegocjowałem coś nowego i jak tylko kurier dowiezie dam znać.


Domin jak zrobie dziś fotkę stojaka na one rowy to wkleje bo wczoraj tylko taką zrobiłem jak stoją na stojaku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś nie wytrzymałem ;) Musiałem coś odpalić ;)

Trafiło na wieczór panieński mojej siostry no i przygotowałem w godzinę mini pokaz tego co będzie na Weselu.

W powietrze poszło...

2 kostki tripleksa + viola komety + 2 x arctic = 10 x Visco 2"

Jutro filmik bo dziś już padam.

Nagrałem film ze strefy i drugi fajerwerków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagranie show fajerwerków nagrywam aparatem cyfrowym Lumix Panasonic a filmiki ze strefy ognia ;) Komórką Sony Ericson :)

Nie znacie dnia ani godziny hehehe :) Pokaz jest za tydzień.


Zapomniałem dodać, że dziś kurier przywiózł 30 x 2" QM :)

Do tego mały zakup w Gromie - JW4050 Columbus (Jorge)

i to już na tyle stuffu na wesele.

Teraz to wszystko połączyć i będzie pięknie


Zdjęcia walne wieczorem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...