Skocz do zawartości

[Cooli] Zakupy, Galeria, Wynalazki, Pokazy


Cooli

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 184
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

A na październik szykuję zakup na weselicho siostry i zastanawiam się co na wesele się najlepiej sprawdza i robi wrażenie? Pomocy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A na październik szykuję zakup na weselicho siostry i zastanawiam się co na wesele się najlepiej sprawdza i robi wrażenie? Pomocy :)


Inwestowałbym teraz w Komete i Triplexa, ale załóż temat w dziale pomoc i bardziej szczegółowo opisz swoje oczekiwania, ile chcesz wydac na wszystko i żeby jaki mniej więcej był czas pokazu :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem dziś rury od PaulaWinter'a :) i tak sobie w 20 min strzeliłem skrzyneczkę stojakową dla tych rur. Co o niej sądzicie? Wzmocnić ją jeszcze wyżej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do stojaku to bedą do tego poprzeczki między rurami? i czy bedzie dorobiona góra stojaku?. Jak do tej pory to dobrze zrobiłeś grube deski i mocno zbijeś wkrętami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do stojaku to bedą do tego poprzeczki między rurami? i czy bedzie dorobiona góra stojaku?. Jak do tej pory to dobrze zrobiłeś grube deski i mocno zbijeś wkrętami.



Właśnie nie wiem czy coś jeszcze robić. Każda z rur jest oddzielona poprzeczką od siebie. Po srodku jest dociążone grubą deseczką co daje ciężar aby była stabilna. Zastanawiam się czy jest sens robić po bokach deski i wzmocnienie góry.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem podesłać fotki paczuszki która dziś przyszła.


Wszystkiego nie chciało mi się wyjmować i robić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no, widzę, że świetne zakupy, z tego co tutaj widze to jest JW4009 Scorpion, bodajże JW59 i inne świetne wyrzutnie :) Mam pytanie jeszcze, skąd zamawiałeś? Co do stuffu to palce lizać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. SM9881
2. JW4015
3. JW07
4. JW77
5. JW4009
6. JW02
7. SM9880
8. JW4053
9. JW413
10. JW06
11. SM2107
12. JW165
13. JW163
14. JW18
15. JW403
16. JS901
17. JS904
18. JS043

cemika.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną nie ma wersji ostatecznej. Testuję różne druciki i jak do tej pory najlepszy okazuje się drucik z oplotu przewodu anteny TV.

obrazek1.jpg


1 wersja - zapalnik owinięty taśmą klejącą z łebkiem zapałki. Efekt jak na filmie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na chwilę obecną nie ma wersji ostatecznej. Testuję różne druciki i jak do tej pory najlepszy okazuje się drucik z oplotu przewodu anteny TV.

obrazek1.jpg


1 wersja - zapalnik owinięty taśmą klejącą z łebkiem zapałki. Efekt jak na filmie


Błagam cię nie mów mi, że będzie odpalał czymś takim ? Komercyjny zapalnik kosztuje 70 groszy :| to aż tak dużo ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Błagam cię nie mów mi, że będzie odpalał czymś takim ? Komercyjny zapalnik kosztuje 70 groszy :| to aż tak dużo ?


A czy ja mówiłem, że będę odpalał takim czymś?:)

Zamówiłem zapalniki ale przedział od 1,20 za sztukę do 3,50 jest trochę za duży. Gdzie kupujesz te zapalniki za 70 gr?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym pochwalić obsługę FM. Dziś bardzo się zdziwiłem jak otrzymałem informację, że był kurier i zostawił paczkę. Zamówienie na FM poszło 30.08.2011 o 21:30 a dziś 01.09.2011 już je otrzymałem. Duży + dla FM

Zaskoczyło mnie również powolniactwo w obsłudze sklepu strzaly.pl bo zamówiłem u nich paczkę dnia 24.08.2011 o 9:00 rano po czym dnia 26.08.2011 zostało przygotowane do wysyłki... i dziś otrzymałem z paczką z FM jednym i tym samym kurierem :) Dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Cooli w sklepie strzały.pl jak coś zamawiasz to nie licz, że dostaniesz ją po tygodniu bo tam można czekać nawet trzy miesiące a nawet 6 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i lipa. Myślałem, że przyszła paczka ze strzaly.pl a tu niet tylko 2 x paczka z FM. I ciekawe ile będę jeszcze czekał. Kurcze bele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Pytanie za 100 punktów.

Co dali byście na finał 10 sztuk i jak je wystrzelić. Wszystkie na raz? dwójkami co 2 sek albo jedną czy jak.

Green Peony, Red Peony, Yellow Peony, Blue Peony

Red Wave, Green Wave, Blue Wave, Yellow Wave,

Red Chryzantemum czy jako to się pisze.

Które z tych efektów najlepsze na finał. Szelki 2"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...