Skocz do zawartości

Mój Amatorski Pokaz


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi

Mały pokazik, który wykonałem na imprezie prywatnej.

Skład:
3 x TXF834 Red Strobo Triplex
P7204 Viola
P7201 Aron
P7203 Anna
P7039 Montana
P7036 Indiana
JW08 Wenus
2520 Purple Tail
P7213 WW
Basilisk Keller
1 rząd z TXB475
JW09 Styx w wersji fast

Stroboskopy odpaliłem ręcznie, podobnie jak resztę wyrzutni, która była połączona lontem. Lontem z fajerwerkimarket.pl (podobnie jak cały stuff), na który tak wiele osób narzekało ;) Tutaj zadziałał bezproblemowo. Całość zajmowała dwie skrzynki po owocach. Na szczęście obyło się bez żadnych przestojów, wszystko strzelało jak powinno. Nie wiem tylko co się stało z kostką z Kellera, która trochę powariowała i odpaliła finał w środku swojego działania. Przyśpieszony Styx oraz rząd z TXB475 były połączone do drugiego lontu Basiliska (który powinien odpalić na końcu strzelania tego produktu).

Film:
http://www.youtube.com/watch?v=UbP1da4PPuU

Zapraszam do oglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaz mi się bardzo podobał, bo za niewygórowaną kwotę powstało coś tak efektownego.
Dobrym pomysłem było dodanie na początku strobo, które dało dobre wprowadzenie, a nie odrazu nawalanka.
Największym zaskoczeniem pokazu były dla mnie małe kostki Komety, które były genialne (a jeszcze rok temu nie dowierzałem, że Kometa podbije rynek).
Nie było żadnych przerw, jedynie trochę szkoda, że plaster TXB475, odpalił się przed czasem (albo Basilisk, może strzelał trochę dłużej niż planowo?).
W każdym razie pokaz naprawdę ekstra i nie ma się do czego przyczepic :)
Moja ocena: 10/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basilisk miał dwa lonty, rząd z TXB-ka oraz JW09 podpiąłem do tego drugiego. Drugi lont powinien wypalić wraz z końcem strzelania kostki, natomiast wypalił (razem z finałem) w środku strzelania i to spowodowało wcześniejszy odpał 475-tki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz jeszcze ile wydałeś , i może masz foto z przygotowań? :) Pokaz świetny, mimo małych kostek bardzo efektowny.
Mam pytanie, można jakoś kupić sobie wersje styxa fast albo slow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie więcej jak 250 zł.

Jakieś tam fotki już po wystrzeleniu ma Arturo, w połowie tygodnia ma mi je podesłać.

Styx jest zawsze taki sam jeśli chodzi o szybkość strzelania, wersja fast czyli przyśpieszona polegała po prostu na wstawieniu kawałka szybkiego visco pomiędzy rzędami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne te wyrzutnie od Komety i nowa wersja Wenus. TXB475, tylko jeden rząd? , co za oszczędnośc. Pozostałe cztery pewno na sylwestra zostały;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czyli rozbierałeś styxa i lont wymieniłeś?

Nie rozbierał,zdarł tylko folię i poligrafię.Następnie wstawił lont szybko palny między rzędy rurek i zetknął z lontem oryginalnie umieszczonym tworząc taką "kratkę",zamiast "pasków" które są w tej wyrzutni.Prościej już chyba tego nie opiszę,ale mam nadzieję że wiesz o co mi chodzi ;)
A co do stroboskopów to były to TXF834,masz w opisie pokazu :P
Podobne stroby,tylko dłużej działające masz tutaj:http://fajerwerkimarket.pl/txf441-flash-90sek-3szt-wyprzedaz.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaz jak na Vela przystało, co tu więcej gadać :D. Po obejrzeniu filmu wydawało mi się, że budżet był wyższy. Bardzo dobrze wystrzelane niecałe 250zł. Małe przesunięcie się wkradło, trudno. Nie wszystko się da przewidzieć. Oby więcej pokazów na tym (lub ewentualnie wyższym) poziomie Vel.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny i miły pokaz dla oczu człowieka za 250zl. Dużo fajnych wyrzutni a ta końcowa wyrzutnia była super. Moja ocena to 10/10 :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanko do autora pokazu, ponieważ 10grudnia będę również organizować taki amatorski pokaz (lecz fajerwerki bym musial zakupić do końca września) i kilka wyrzutni z owego pokazu chcialem użyć, lecz nie wszędzie one są dostepne.

Mianowicie te trzy:
P7204 Viola
P7201 Aron
P7203 Anna

Jest w stanie mi ktoś udzielić informacji gdzie (w jednym sklepie) je dostanę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...