Skocz do zawartości

R20072 Perfect


klopsik92

Rekomendowane odpowiedzi

Miał ktoś mozę te rzkiety ?? Jaki mają efekt i czy opłaca się je kupić 3zł za 1 sztukę?? :cool: Czy kupić rakietki Diablo za 2,60zł 1 sztuka ?? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 129
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kupiłem komplet koledze w hurtowni za 20,80zł - 12szt. Po Sylwku powiem ci jaki efekt. Zresztą po co takie pytania? Kupujesz jedną i rura :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mój kolega na Sylwka nie wziął tych rakiet, dużo mu zostało w domu. Odpalał przy nas niedawno i trzeba powiedzieć, że jak na taką cenę, to super rewelacja! Nawet się nie spodziewałem, że będzie to aż taki duży rozprysk. Chryzantema z długimi ramionami wypełniająca prawie całe koło. POLECAM w 100% i chyba sobie je za rok kupuję. 12szt. za 20,80zł w hurtowni. Okazja jak nigdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ja dzisiaj odpaliłem jedną z żółtym czubkiem efekt: mała chryzantema + sporo cracklingu ale łądnie pie***ło xD polecam za komplet dałem coś koło 20 zł
filmik może będzie gdzieś za tydzien albo za dwa jak odpale nastepna rakiete bo dzisiaj zapomnialem o aparacie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Łooo... piękny efekt. Te rakiety mają inny efekt niż Thundery Thundery mają crackling z peonią a to było coś na wzór wierzby. Naprawdę warto coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łooo... piękny efekt. Te rakiety mają inny efekt niż Thundery Thundery mają crackling z peonią a to było coś na wzór wierzby. Naprawdę warto coś innego.


Są też rakiety z Crackling`iem.
Ogólnie rakiety mają bardziej różnorodne oraz lepsze efekty niż thunder.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rakiety perfect, thunder, demon i JR8 to te same rakiety :grin:


Thunder i perfect to na pewno nie to samo :!:
Po pierwsze w thunderach w każdej rakiecie jest cracling.
W perfekcie są 4 różne efekty.
Tylko w 3 rakietach jest cracling.
W tej chwili pokazałeś swoją niewiedze na temat rakiet.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rakiety perfect, thunder, demon i JR8 to te same rakiety :grin:

W tej chwili pokazałeś swoją niewiedze na temat rakiet.


Ta, mpiwowski jest mistrzem w wyrzutniach, to czego się spodziewałeś? Poza tym thundery to peonia + crackling a ta rakieta co dał FireMan, to jest brocade.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo :o pefecty są lepsze od thunderów... bo w thunderach mało gwiazdek jest i cracling mało a tutaj jebut i piękny efekt na niebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JR31 THUNDER
12 RAKIET; MIX 4 EFEKTÓW W OPAK.: BROKAT; KOLOROWE GWIAZDKI; TRZESZCZĄCE GWIAZDKI; SREBRNE MIENIĄCE SIĘ GWIAZDKI
i
R20072 PERFECT
12 RAKIET; MIX 4 EFEKTÓW W OPAK.: ISKRZĄCE GWIAZDKI, BROKAT, RÓŻNOKOLOROWE GWIAZDKI, SREBRNE MIGOCZĄCE GWIAZDKI

Wygląd nie świadczy o niczym. Opis troszkę się różni w tych rakietach. Przyjrzyj sie rakietom Hestii: w większości zestawów są bardzo podobne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie musi być błąd.
Ja mam thundery i już 4 odpaliłem i żadnego brokatu w nich nie ma . Za to w każdej rakiecie jest cracling (oprocz 3- dwukolorowych)
A w perfectach (z filmiku ) jest korona z brokatem
Czyli mpi jednak się różnią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis się różni O LOL :lol::lol:

KOLOROWE GWIAZDKI to jest to samo co RÓŻNOKOLOROWE GWIAZDKI,
a TRZESZCZĄCE GWIAZDKI to jest to samo co ISKRZĄCE GWIAZDKI i jest to crackling

Oba zestawy mają identyczne efekty :!: :!:

PS: Nie wiem może nie zmienili jeszcze opisu na stronie ale efekt się zmienił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz mówie że w żadnym thunderze nie ma brokatu, pozatym na każdej rakieci jest opisany efekt np. ZIELONE TRZESZCZĄCE GWIAZDKI
Wiem bo mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz mówie że w żadnym thunderze nie ma brokatu, pozatym na każdej rakieci jest opisany efekt np. ZIELONE TRZESZCZĄCE GWIAZDKI
Wiem bo mam


Dobra już dobra koniec off topu. Najwidoczniej Jorge nie uaktualnia strony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiego offtopu? Rozmawiamy przecierz o efektach rakiet perfect.

Mpiwowski a powiedz mi taką rzecz, załóżmy, że masz 2 wyrzutni, jedna np. big bang kasjopeja i big bang mars, na obu masz napisane, że mają kolore gwiazdki. Gdy odpalasz tą wyrzutnię okazuje się, że efekty się różnią, kasjopeja ma palmy i crackling (cały czas "załózmy") a mars ma te kolore gwiazdki i wierzysz dalej opisom na pudełkach/stronach producentów.

Więc wielki panie znawco, najpierw trzeba obejżeć efekt tych rakiet a niebie a później należy pisać, że to te same efekty jeżeli rzeczywiście to są te same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...