Skocz do zawartości

R20072 Perfect


klopsik92

Rekomendowane odpowiedzi

  • 11 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 129
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Świetne rakietki za niewielką cenę. W dodatku aż dwanaście sztuk! Jestem bardzo zadowolony z ich zakupu. Efekt brokatu miażdży :xmas_wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Te rakietki wymiatają gorąco polecam ale jak ktoś stawia na ilość to radziłbym dołożyć te 8zł i kupić 2 paczki Diabolo JR8 ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Bardzo ładne rakiety.Dziś strzelałem kolejny raz w tym roku te rakiety i były zajebiaszcze.Szczególne wrażenie robi na mnie rakieta żółta z craclingiem. :fireworks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Ja kupiłem je koledze dzisiaj za 27zł w hurtowni.

Z ciekawości odpaliliśmy je jakieś 2 godziny temu. To była ta z zielonym czubkiem. Wybucha bardzo głośno a iskry z brokatu ciągły się do ziemi. Odemnie 9/10 bo cena nie jest bardzo niska tylko taka przyzwoita jak na ten efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czwilę temu poszła żółta. Leciała naprawdę wysoko, już myśałem że nie wybuchnie. A tu nagle potężne buuuuum i ogłuszający crackling. Gorąco polecam, wszystkie oriony, demony, JR8 przy niej wysiadają. Gorąco polecam aoja ocena to bez wahania 9/10 bo mimo wszystko prawie 30zł za paczkę to nie mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

https://www.youtube.com/watch?v=wergEzR5az8

 

Filmik odemnie, jeszcze z sylwestra ale myśle że nie wiele się zmienilo, już nie tak dobre jak kiedyś ale efekty nadal ładne i mysłe że większe od JR8, tak przynajmniej mi się wydaje. Nadal godne plecenia ale za 10 zł mniej i mamy rakiety z minimalnie slabszymi efektami. 7/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Ja je zamówiłem , co tu się dzieje raz dobre raz słabe ...

Wszystko zależy czy trafisz na pracowitego chińczyka oraz jaka wyszła partia. Jednak rakiety w porównaniu z tymi które można kupić w supermarketach w okresie przedsylwestrowym są porównywalne. Mam tu na myśli np. średnie rakiety hestii których wkład piro jest porównywalny gramaturą z perfetków :) Na pewno nie będziesz zawiedziony, pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy czy trafisz na pracowitego chińczyka oraz jaka wyszła partia. Jednak rakiety w porównaniu z tymi które można kupić w supermarketach w okresie przedsylwestrowym są porównywalne. Mam tu na myśli np. średnie rakiety hestii których wkład piro jest porównywalny gramaturą z perfetków :) Na pewno nie będziesz zawiedziony, pozdrawiam ;)

Ufff dzięki , kiedyś je miałem i byłem zadowolony . Mam nadzieję , że się nie zawiodę .

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wie ktoś gdzie na tych perfectach jest rok produkcji? Zarówno na rakietach, jak i na opakowaniu mam taki numerek: 1395-F2-0039/2009. Czy te 2009 to rok produkcji? Dodam, że te perfecty kupiłem na bigfunie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy mojego autorstwa ;) zobaczymy jak będa wyglądać Perfecty z drugiego opakowania i wtedy ocenimy czy to rok produkcji czy poprostu partia, a filmy są z przed miesiaca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, po dzisiejszym strzelaniu mogę powiedzieć, że się nie zawiodłem. Odpaliłem crackling i brokat. Crackling wypadł OK, nawet mi się spodobał, ale brokat to rewelacja. Efekt był rozległy, mimo że rakietka poleciała dość wysoko. Dodatkowo utrzymywał mi się dosyć długo (ok. 3 sekund).

Ogólnie rakietki jak za tą cenę bardzo fajne, daje im 9/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 rok później...

Jako osoba która odpaliła całe 3 zestawy tych rakiet mogę coś konkretnego powiedzieć jeśli chodzi o efekty to Brokat oraz Białe migoczące gwiazdki to najlepsze dwa efekty brokat dość długo utrzymuje się na niebie co tworzy naprawdę piękny efekt a co do efektów Multikolorowe gwiazdki oraz Iskrzące gwiazdki nie robią szału i raczej są słabe zdanie miałbym nie ciekawe o tym zestawie gdyby nie te dwa efekty które wyżej wymieniłem efekty błyskawicznie znikają i same rakiety nie wzbijają się jakoś wysoko ale do zabawy za cenę 35 zł można brać śmiało wcale nie ustępują jakością mimo wprowadzenia certyfikatu CE. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Miałem te rakiety na tegorocznego sylwestra.Są to jedne z moich ulubionych rakiet.Są bardzo opłacalne ,bo ja za 12 sztuk zapłaciłem około 32zł. Mają piękny srebrny ogon.Jedynie efekt białych migoczących gwiazdek mnie zawiódł,bo nie było migotania.Pozostałe efekty były po prostu piękne.Ten zestaw otrzymuje odemnie ocenę:9+/10.Bardzo polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przyjemnością odpalałem te rakiety, w tej cenie przy tej ilości sztuk chyba lepszych rakietek nie ma. Małe, niepozorne, ale naprawdę robią robotę i dają frajdę. Polecam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...