Skocz do zawartości

14.08.2011 Lubiąż Tunnel Electrocity


The_best_in_Poland

Rekomendowane odpowiedzi

Już po raz kolejny (piąty) firma Triplex wykonała pokaz pirotechniczny na festiwalu muzyki elektronicznej Tunnel Electrocity. Pokaz wydawał się być wolny, aczkolwiek gdyby wymazać z niego muzykę byłby bardzo intensywny. Jak zawsze w pokazie tego typu głównym elementem były bomby średniego i dużego kalibru, które potęgowały całkowity efekt.
Film poniżej niestety nie mojego wykonania ale dobry- kamera łapie złoty jedynym minusem jest to, że kamerujący stał bardzo blisko



Mamy nadzieję, że w przyszłym roku również będziemy mogli pokazać klasę na tej imprezie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaz bardzo fajny, z materiałem ładnie układającym się w dobre widowisko. Podkład muzyczny dobry dla tego typu pokazu, w którym większą rolę grają efekty, niż zgranie z muzyką. Dobrym pomysłem byłoby zastanowienie się nad nieco innym systemem moździerzy, uwzględniającym możliwość strzelania pod kątem, co znacznie powiększyłoby powierzchnię widowiska na niebie. Świetna pagoda w 3 minucie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Niestety nie nazywa się to "Moździerz" tylko "Stojak" :)
Nie jesteśmy w stanie strzelić pod kątem z uwagi na to, że nie ma wystarczającej ilości miejsca po prawej stronie patrząc od głównej sceny z lewej natomiast strony możemy strzelić tylko pod kątem 5 stopni, więc najbardziej opłaca się strzelanie z 3 punktów tak jak robimy to na tym pokazie.

Pozdrawiamy
Triplex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech będzie zatem pełna nazwa: system mocowania moździerzy ;)

W innych Waszych widowiskach również zauważyłem, że strzelacie z pionów (chociażby na festiwalu w Ełku w 2010).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...