Skocz do zawartości

Międzynarodowy Festiwal Fajerwerków - MONACO 2011


Rekomendowane odpowiedzi

Marzenia jednak się spełniają. Naszym było uczestniczenie w Międzynarodowym Festiwalu Fajerwerków w Monaco. W tym roku będziemy prezentować 25 - minutowe widowisko pirotechniczne z podkładem muzycznym w dniu 28.07.2011. Jest to jeden z najbardziej prestiżowych festiwali w Europie, którego uczestnikami będą:

•09.07.2011 - Apogee Fireworks - Kanada
•28.07.2011 - Surex - Polska
•12.08.2011 - Parente Fireworks - Włochy
•25.08.2011 - Prestatech - Francja

Więcej Informacji na oficjalnej stronie festiwalu: http://www.monaco-feuxdartifice.mc

Jeżeli ktoś znajdzie trochę czasu i ogląnie pokazy (mam nadzieję, że z naszego uda się coś nakręcić) to może zagłosować na http://www.monaco-feuxdartifice.mc/lightbox_vote.php


P.S. walizki prawie spakowane... prognozy już nie sprawdzam, ponieważ ciśnienie zaraz mi skacze ;)... budzik nastawiony na 5 rano :O... Monako nadchodzę ;)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basto, jaką Ty masz zajebistą pracę ;) Pozostaje mi tylko zazdrościć życząc połamania zapłonów. We Francji chyba jakoś wyjątkowo Was lubią, a raczej Twoje scenariusze, więc nie ma co się martwić - na 100% uda Wam się strzelić takie widowisko, którego Monakijczycy nie zapomną do... następnego występu Surexa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kolejna polska firma dostałą się do Monaco. Pragnę przypomnieć, że 3 lata temu nasz kraj był reprezentowany przez firmę Grom-Zbig, która zajęła 2. miejsce o włos przegrywając z Austriakami z firmy Jost Feuerwerke. Jeden z fragmentów tego pokazu można było podziwiać na PyroMachinie w ramach pokazu finałowego - poniżej link do fragmentu występu Groma:



A wracając do tematu, patrząc na grono uczestników to można powiedzieć, że praktycznie sami znajomi ;) Moim zdaniem walka o zwycięstwo rozegra się pomiędzy firmami Parente i Surex. Jestem ciekawy rozstrzygnięć końcowych, bo przecież wszyscy dobrze wiemy, że obydwie firmy od kilku lat współpracują na płaszczyźnie biznesowej. Z racji na wykorzystywany system można powiedzieć, że będzie to swojego rodzaju pojedynek ucznia z mistrzem, którego wyniku nie da się z góry przewidzieć.
Na koniec życzę zwycięstwa, które oprócz prestiżu wzbogaca konto firmy w 10000 euro ;) oraz daje prawo startu w kolejnym festiwalu jako obrońca tytułu.

EDIT#
Film Apogee:


fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...