Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Kartonio

10307 Nautilus

Polecane posty

Witam.
Dzisiaj kupiłem w TESCO zestaw 8-miu rakiet Nautilius. Zapłaciłem 30zł. Mam pytanie czy ktoś je używał i czy są dobre? Zaznaczam, że nie znam się na rakietach ani na fajerwerkach i tych sprawach, kupiłem takie, bo nie chciałem kupować jakiegoś badziewia za 10zł.
Niżej zamieszczam fotkę rakiet.

nautiliusbq2.jpg

Z góry dzięki za opinie i odpowiedzi.
Pozdrawiam

Opłaca się kupić te rakiety ??
Za 20zł.
Miał je ktoś, dobre są??

no z tego co tu widzę mogą być to bardzo fajne rakiety :) choć u mnie w Tesco nie spotkałem takich ;]

Mogę powiedziec tylko tyle, że mój kolega miał te rakiety na sylwestra i miały naprawdę fajne efekty. Jak na taką wielkość i cene bardzo opłacalne. Efektów nie pamiętam już zbyt dobrze ale nie były to zwykłe gwiazdki, raczej niewielkie wierzby i palmy.

Ja bardzo polecam te rakietki. Chciałem w tym roku je kupić, ale mi się nie udało. Efekt stoi gdzieś na poziomie rakiet Voo Doo. Mojemu kuzynowi się nawet bardziej podobały, ale to takie raczej subiektywne odczucie.

Jak dobrze pójdzie to niedługo wrzuce filmik jednej rakiety bo planuję odpalić ją dzisiaj/jutro, to zdam relacje :happy:

Edit: plany zawiodły filmu nie będzie bo akurat w aparacie padły baterie ale puściłem jedną z czerwonym czubkiem i powiem bardzo fajny efekt.

Miałem te rakiety 3 lata, bardzo dobre, najbardziej podobała mi się rakietką z efektem cracklingu.

Polecam te rakiety dałem za nie 21zł ale efekty mega.

Według mnie najlepsze te z żółtym czubkiem.

Niezłe rakietki do zabawy przed północą, efekty może nie powalają na kolana bo są minimalnie lepsze niż w voo doo ale dają radę 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować