Skocz do zawartości

EX1 Explosive I


przemo312132

Rekomendowane odpowiedzi

Fantastyczny, naprawdę głośny huk! Petarda bardzo niewiele większa od Piccolo wybucha bardzo mocno - aż zapiszczało w uszach ;) Wprawdzie Explosive II jest troszeczkę mocniejsze, ale EX1 jest za to bardziej opłacalne (40 sztuk). Petarda mała wzrostem, wielka hukiem :D Gorąco polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Kupiłem sobie 3 paczki ostatnio w abc (taki sklepik) po 1,80zł. Na prawdę glośne jak big corsair. Na wodzie przy głębokości około 25cm, woda wolatywała na jakieś 3 metry w góre!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wg mnie huk trochę większy lub porównywalny z K0204 w zależności od sztuki.Jest to chyba jedna z niewielu petard której z biegiem czasu nie pogarszają.Cena-jakość polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jak co roku zakupiłem ich dużą ilość i jak co roku nie mogę narzekać jest moc i opłacalność ;D

Opłacało się kupić 10 paczek ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sklepach ABC są po 1.80 paczka! Naprawdę tanio. Kupiłem 5 paczek i postrzelałem już troche huk jak big corsairs a do tegovo wiele tańsze i niepozorne. Teraz 10/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sklepach ABC są po 1.80 paczka! Naprawdę tanio. Kupiłem 5 paczek i postrzelałem już troche huk jak big corsairs a do tegovo wiele tańsze i niepozorne. Teraz 10/10.

Really ? w ABC ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, na prawdę i to przez cały rok w dwóch sklepach w okolicy. Są na piętrze tylko czeba poszukać ewentualnie spytać się pani co przedaje. Są też pikolaki ale za 1.10 za paczke, dwustrzałówki za 1.70, big corsair, JC05 a bliżej sylwka np. rakiety JR1 i jakaś malutka wyrzutnia. Wszystko w dobrej cenie. A czasami też są fajne zapalniczki żarowe. A żeby nie było całkowitego off topu to z paczki zrobiłem karabinek i połączyłem szybkim lontem. Nie wypaliła jedna czwarta ale natężrnie huku było ogromne. Najlepsze petardy w tej cenie. Niestety na odpustach widziałem je po aż 5zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, na prawdę i to przez cały rok w dwóch sklepach w okolicy. Są na piętrze tylko czeba poszukać ewentualnie spytać się pani co przedaje. Są też pikolaki ale za 1.10 za paczke, dwustrzałówki za 1.70, big corsair, JC05 a bliżej sylwka np. rakiety JR1 i jakaś malutka wyrzutnia. Wszystko w dobrej cenie. A czasami też są fajne zapalniczki żarowe. A żeby nie było całkowitego off topu to z paczki zrobiłem karabinek i połączyłem szybkim lontem. Nie wypaliła jedna czwarta ale natężrnie huku było ogromne. Najlepsze petardy w tej cenie. Niestety na odpustach widziałem je po aż 5zł.

U mnie w mieście jest jeden sklep w którym mi sprzedadzą. Tam kosztują 2.50 więc nie aż tak źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem miałem jestem z nich bardzo zadowolony a fajny efekt robią w wodzie. Czuć jakby bomby pod wodą wybuchały. Mała cena jest bardzo dużym plusem.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Niestety jorge musiało popsuć je. Jedyny plus to lepszy lont. Huk na poziomie K0202. Nową serie możemy poznać po karteczce w opakowaniu. Nadal są dosyć dobre ale nie tak jak kiedyś.

Łapcie filmik, w rzeczywistości słychać dosyć sporą różnicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Petardy pomimo że zrobiły się ociupińcke ciszże to i tak są na prawdę cały czas mega, i warto je kupować, są super do zabawy.

Jak za tą cenę to i tak nie ma co wydziwiać :xmas_happy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz miałem te petardy, i jestem mile zaskoczony!

Porównania do poprzednich partii nie mam, lecz za ta cene są super

Duzo fajniej i przyjemniej się je odpala niź np. Piccolo, a huk ładnke się roznosi

Polecam każdemu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tego sylwestra kolega miał dwie paczki tych petard. Huk rewelacyjny, akurat mieliśmy z czym porównać - na poziomie, a nawet lepszy od k0203.

Mieliśmy stare opakowania (te bez karteczki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...