Skocz do zawartości

EX1 Explosive I


przemo312132

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie witam serdecznie forumowiczów jako nowy :)

 

Zrobiłem zakupy na wyprzedaży na BF oczywiście wziąłem troszkę tych petard ...bo myślę nawet - nawet jeśli nie są fajne to powyrywam lonty (40x 4,5 cm = 1,8 m porządnego lontu) a w paczce petard znajdzie się ok 6,4 g fotobłysku (podejżewam, że może być nawet więcej bo fajna kupka usypuje się już z jednej ale nie sprawdzałem tego) który też można fajnie zagospodarować... pojechałem postrzelać i fajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jaki jest sens zrywania lontów, skoro na ów bigfunie masz masz 1m lontu zarówno wolnopalnego <1cm/s> jak i szybkopalnego <10cm/s> za bagatela 0,59PLN? xD Więcej fb znalazłbyś w JC05 czy choćby FP3, ale nie polecam tego. Jak się nie ma specjalistycznej wiedzy lepiej nie rozmontowywać fajerwerków. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FB z EX1 w przeliczeniu w promocji wychodzi po tyle samo co w FP3 w promocji na BF ale FP3 nie mam zamiaru rozbrajać (pracuję paluszkami) no i lont mam 1 z FP3 a z EX1 15 :D ale mniejsza z tym EX1 fajnie strzelają i niech strzelają. Na marginesie dodam że z 15 EX1 wydobyłem 3g FB czyli wychodzi po 0,2 na sztukę i ok 8g na paczkę - gdyby to kogoś interesowało. Jeśli chodzi o lont od BF kupiłem 5m dostałem prawie 6m - lont triplex polecam.

 

Dziś zrobiłem moim EX1 kąpiel w wikolu jutro sprawdzę czy usztywnienie korpusu wzmocni efekt czy też jak to mówią niemcy - anja fa tafata pufa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

No petardy ładne, ale jak dla mnie to huk i tak przybliżony do picolo. Jezeli ktoś woli petardy lontowe to są na 100% lepsze od korsarzy.

 

 

 

 

JacuQM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

W tym roku niestety jestem załamany tymi petardami,huk bardzo słaby,w zeszłym roku byłem z nich bardzo zadowolony,huk super,ale w tym roku totalna katastrofa. Już nie polecam :xmas_sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku niestety jestem załamany tymi petardami,huk bardzo słaby,w zeszłym roku byłem z nich bardzo zadowolony,huk super,ale w tym roku totalna katastrofa. Już nie polecam :xmas_sad:/>

 

Chyba wadliwą partię dostałeś. Ja mam z tego roku i walą mocno :P Naprawdę polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli w tym roku nie oplaca sie ich kupowac mam rozumiec?A jakie polecacie inne z podobnym hukiem do nich i pakowane tez w duzej ilosci i w dobrej cenie.

 

Bierz :D Naprawdę silne. Michu pewnie odpalił kilka 859 wcześniej i wmówił sobie że te są słabe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha okej dzieki to jednak je kupie.A mam jeszcze pytanie explosive 1 sa mniej wiecej o polowe slabsze od fp3 small czy mniejsza jest roznica w mocy i huku jakby mogl ktos odpowiedziec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz :D/> Naprawdę silne. Michu pewnie odpalił kilka 859 wcześniej i wmówił sobie że te są słabe :D/>

Nawet 859 w tym roku nie mam. Nie wiem,może są przewilgocone,ale jak dzisiaj rozebrałem ex1,to prochu tam tyle,co kot napłakał,85% petardy stanowił gips,w tym roku przynajmniej według mnie gówniane są te petardy,kupię jeszcze jedną paczkę i zobaczymy,jak się spiszą,może następna partia nie będzie już taka wadliwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha okej dzieki to jednak je kupie.A mam jeszcze pytanie explosive 1 sa mniej wiecej o polowe slabsze od fp3 small czy mniejsza jest roznica w mocy i huku jakby mogl ktos odpowiedziec.

 

Wiadomo że jest mniejsza moc , EX1 jest wielkości piccolo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W EX1 stosunek wielkości do huku jest ogromny, w dodatku za tak niską cenę...

Nic tylko brać :xmas_happy:/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to kupiłem same JC05 i jakieś ex1 pikolo mnie nie interesuje. Gdy strzelam z JC05 to czuję się jak na poligonie

 

No to fajnie, ale temat jest o EX1.

Co do tych petard. Ostatnio nimi strzelałem i jedna przypadkiem wpadła do zakopanej beczki z wodą. Nieźle zatrzęsło ziemią wokół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Petarda jest naprawdę mocna, tania i jest ich dużo w opakowaniu jednym słowem POLECAM !

 

 

 

Kamilox :fireworks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też ją polecam.Sprzedawaca zapewniał,że jest niezła jak na swoją wielkość i cenę.Huk bardzo głośny śmiało można kupować.U mnie na stoisku idzie za 3zł paczka.Warto wydać więcej niż kupować pikolaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...