Skocz do zawartości

EX1 Explosive I


przemo312132

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 miesiące temu...

Przed chwilą odpaliłem kilka tych petard i muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem. Ich wymiary są niemal identyczne jak zwykłe picollo, ale proch fotobłyskowy robi swoje. Nie spodziewałem się takiego huku po tak małych petardach. W dodatku zapłaciłem tylko 1,39 zł za paczkę na fn. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

WOOOOOW Dzisiaj odpalilem kilka sztuk i naprawde jestem milo zaskoczony!
CO za bas naprawde glosne gdybym wiedzial ze az tak to wzial bym wiecej!
POLECAM!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Po odpaleniu jednej petardy która jest prawie wielkości zapałki dokupiłem jeszcze dwie paczki. Chyba jedne z najbardziej opłacalnych pod względem huku i ceny, szczerze polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre petardy jak na swoja wielkosc i cene. Wczoraj przekonalem sie co potrafią. Niestety jedną rzucalem przez balkon i sie odbila prawie co nie wpadła do mieszkania. Troche dywanik na balkonie mi sie spalił i byłem lekko oszołomiony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem tą petardę w czwartek. Huk jest naprawdę jak Szok i K0204 !!! Moim zdaniem najbardziej opłacalna petard pod względem ilość/huk/cena !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą odpaliłem jedną i huk był naprawdę mocny jak na taką małą petarde (o wiele mocniejszy od piccolo, który jest tych samych wymiarów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Huk tych małych petard jest naprawdę duży, a między blokami dają niesamowite echo. Także polecam kupić. :) + gdzieś miałem na kanale swój filmik, ale już nie bede dodawał, jest wystarcająco dużo. :)







Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak rozbierzecie ją do prochu wysypiecie proch na stół i podpalicie idzie bardzo duży błysk ,który oślepia na 10 sekund :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te petardy są kotem kur..na :P. Naprawdę Konkretne i niepozorne petardy. Ich cena i rozmiar to atuty które skłaniają do jej kupna, a w dodatku pozytywnie zaskakuje. Jestem naprawdę zdziwiony hukiem tych petard. Wyglądem, rozmiarem przypominają pikolaki a łupią jak jakieś małe piratki :) Polecam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Huk trochę mocniejszy od k0203, a jak na takie rozmiary to całkiem nieźle.
W opakowaniu mieści się 40 sztuk petard w cenie ok 1,5zł tak więc jeżeli ktoś bawi się tego typu petardami to polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Odpaliłem z myślą, że walnie jak K0202. W końcu niepozorny rozmiar jak piccolo... a tu Z0nK! Huk zdecydowanie mocniejszy. Ciutkę więcej decybeli niż K0204, czyli coś jak słabsze Piratki. Nawet jeśli to złudzenie, to wiem dlaczego. Petarda ma krótki lont i wybucha dosłownie 4-5 sekund po odpaleniu. Nie daje dłuższej drogi ucieczki. Dlatego mamy z nią bliższy kontakt.

Można było je znaleźć w Biedronce (2011) w zestawie Planet (9,99zł) w opakowaniu pod tą samą nazwą. Na następnego Sylwka pewnie też będą (2012).


niech mnie kto olśni one są na lont? czy draska?

lont
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę na filmach że te petardy są świetne w przedziale jakość/cena. Wezmę w tym roku 10 paczek :D bo nimi się można fajnie bawić przed 24 i zapewne lepiej się robi karabinek niż z k0203... Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...