Skocz do zawartości

Jaki rodzaj fajerwerków lubisz najbardziej?


Mati88

Jaki Rodzaj Fajerwerkow Najbardziej Lubicie? 2 ODPOWIEDZI  

371 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Petardy(hukówki róznego rodzaju)
      48
    • Rakiety
      77
    • Moździeże
      38
    • Rzymskie Ognie(bazooki)
      2
    • Wulkany
      4
    • Wyrzutnie
      77
    • Inne
      10
    • Lubie Wszytko
      116


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Zdecydowanie najbardziej odpowiadają mi gotowe zestawy, petardy raczej rzadko stosujemy.

Chodzi o to, żeby odpalić, a wszystko ma śmigać. W tym roku główna postać naszego pokazu to zestaw baterii SP2000, ale jest również fontanna i zestaw petard. Może jeszcze przed sylwestrem coś do tego zestawu dodamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Najbardziej to rakiety i wyrzutnie bo mają ładne kolorowe efekty no i oczywiście petardy bo robią sporo huku i hałasu :xmas_happy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego - jakie one są ;-)

Ostatnio mieliśmy zestaw baterii i wyglądało to bardzo efektownie. Tym razem będzie to jeszcze bardziej efektowny zestaw, planujemy mieć również moździerze, będzie fontanna. Powinno nieźle się łyskać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posty z 2006 roku :O

 

Ja najbardziej petardy jednak zagłosowałem na wszystko bo wszystko co pirotechniczne cieszy oko xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam o zabawę nie chodzi, tylko o fajny pokaz, więc na pierwszym miejscu baterie i moździerze + fontanny.

Petardy bardziej traktuję jako swoisty dodatek do całości, bez którego w zasadzie da się obejść ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja zdecydowanie preferuję rakiety. Jest z nimi dużo zabawy. Różnią się od innych rodzajów fajerwerków, a jak trafisz na dobre, to w niskiej cenie masz ładne efekty. :xmas_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zdecydowanie preferuję rakiety. Jest z nimi dużo zabawy. Różnią się od innych rodzajów fajerwerków, a jak trafisz na dobre, to w niskiej cenie masz ładne efekty. :xmas_biggrin:/>

 

Moździerze, może nie zestawy, ale same kule i cylinderki droga zabawa, ale bardziej kontrolowana :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...