Skocz do zawartości

Jaki rodzaj fajerwerków lubisz najbardziej?


Mati88

Jaki Rodzaj Fajerwerkow Najbardziej Lubicie? 2 ODPOWIEDZI  

371 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Petardy(hukówki róznego rodzaju)
      48
    • Rakiety
      77
    • Moździeże
      38
    • Rzymskie Ognie(bazooki)
      2
    • Wulkany
      4
    • Wyrzutnie
      77
    • Inne
      10
    • Lubie Wszytko
      116


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja lubię wyrzutnie dlatego,że zapali się raz i ma się tak jakby odpowiednik np. 10 rakiet. No i moździerze bo wystrzał jest fajny. Resztę obojętne.

Edytowane przez JMJ Pirfotechnics
Składnia, literówki, ortografia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej lubię szelki tak od 4" w górę szczególnie te o efekcie brokatu i chryzamtemy i piwonie z barwnymi środkami oraz różne warianty szelek ring. Co do innych artykułów w tym amatorskich to na 1. miejscu są u mnie wyrzutnie a zwłaszcza te w różnych wariantach wachlarzy (FAN, V, W, X, Z. C). Za rakietami nia przepadam. Jeśli chodzi o rzymskie to tylko profi 1,2" w górę i to nie pojedynczo, ale najlepiej w formie wachlarzy. A zapomniałbym o single shots, jeśli są odpalane z dobrym synchro z muzą są super extra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie moździerze bardzo mi się efekty podobają :)/>

Edytowane przez JMJ Pirfotechnics
Ortografia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię wszytko! ale liczy się wg. mnie bardziej efekt, szczególnie lubię wulkany, rakiety a także rzymskie ognie w tym roku kupię jeszcze wyrzutnie i się zobaczy jakie efekty w zeszłym roku jak kupiłem (w Lidlu) to był niewypał. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • 3 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

Powiem tak: lubię większość.

 

Petardy: Ogrom zabawy, wiele zwariowanych pomysłów, robienie moździerzy. :D

Rakiety: Podobnie jak petardy: Te tańsze rakiety, świszczałki potrafią dostarczyć wiele zabawy. :P Ale potrafię też docenić te większe,droższe o pięknych efektach.

Art. różne: Podobnie jak "poprzednicy". Kupuję je dla fun'u. :P

Wyrzutnie: Lubię pojedynczo odpalać. Nie mam w planach żadnych pokazów.

Moździerze: Jeden z moich ulubionych wyrobów. :D Piękne efekty za przystępną cenę.

Rzymskie ognie: Jeden nie robi wrażenia(mówię tu o tych tańszych, ale połączenie parunastu pięknie wygląda. :) Co innego Bazooki itp. :DD

Zostały jeszcze Wulkany i fontanny to chyba jedyny wyrób, którego mnie nie przekonuję. Jako urozmaicenie pokazu OK, ale przy pojedynczym odpalaniu nie ma to wg. mnie racji bytu. :)W całej swojej "karierze" odpaliłem tylko jeden wulkan. :P

Postanowiłem też napisać o zestawach: Zestawy to fajna sprawa dla początkujących i nie tylko. Często za niską mamy fajne artykuły ;) np. Weźmy pod uwagę zestaw Honk-Kong Jorge. Za 15 zł mamy: 6 rakiet, 2 motyle, 2 rzymskie ognie, 2 paczki petard, 3 bączki więc myślę, że jest to opłacalna inwestycja dla osób, które nie mogą na piro przeznaczyć zbyt dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...