Skocz do zawartości

[The-Piroman] Stuff 2011/12


The-Piroman

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo fajny stuff są rzeczy do zabawy, są mniejsze kostki, są i 2 większe. Widzę że będziesz robił pokaz, mam nadzieje że wszystko pójdzie w 100% dobrze moja ocena 5/5 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ładnie, ale jak to chcesz wynieść z domu :|/> ?

w tej piwnicy mam duże okno więc się wyniesie


Ładnie, ciekaw jestem efektu, czekam na film:)a co cie skłoniło że na koniec dałeś jeszcze saturn missile?

Bo te wyrzutnie po JW402 odpalą razem a z saturn misiles jest lepszy efekt Edytowane przez JMJ Pirfotechnics
Scalenie postów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Bardzo Ładnie, można wręcz powiedzieć że połączone wszystko jest pod kątem.jw402 powinna zaspokoić finał. lecz ja bym dodał jeszcze coś do finału ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie wszystko połączone i tyle powiem. A na zdjęciu zauważyłem że JW21 Condor masz chyba źle ustawioną ;/ bo jak JW402 strzela w fanie a Condor też ma fan układ strzelania weź jw21 strzałką odwróconą do jw402

nie nie ;)/> ustaw jw21 strzałką w stronę plutona ;)

Edytowane przez JMJ Pirfotechnics
Zbędne znaczniki html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ładnie wszystko połączone i tyle powiem<br><br>A na zdjęciu zauważyłem że JW21 Condor masz chyba źle ustawioną ;/ bo jak JW402   strzela w fanie a condor też ma fan układ strzelaniaweź jw21 strzałką odwróconą do jw402

<div><br></div><div>PS  : nie nie ;) ustaw jw21 strzałką w stronę plutona ;)</div>

no tak dzięki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Jak ma Ci odpisać jak nie może się zalogować? :facepalm:/>


z drugiego konta :)
PW poszło na drugie tylko teraz patrze a drugie już nie istnieje :) Więc jak tylko sie tu pojawi to się odezwie.

dj(małpa)coolibeer.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Pokaz niezbyt ciekawy :/ Wyszło tak jakbyś odpalał pojedynczo :(
2.Jak juz robiłeś taki "duży" pokaz to mogłeś użyć dobrej kamery a nie telefonu czy czym tam nagrywałeś (słaba jakość)
3.Od której minuty rozpoczyna się Terminator ??
4.Za te pieniądze które wydałeś "mogłeś" zrobić lepszy pokaz :)

P.S trzeba było użyć lontu 10/s .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...