Skocz do zawartości

Real


Szajba

Rekomendowane odpowiedzi

ja z Bydgoszczy jestem u mnie zimnych nie widziałem w realu. Jestem ciekaw kiedy w tym roku będzie stoisku z fajerwerkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 134
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Aaa, bo u mnie real znika a robi się auchan. Mam nadzieje że z korzyścią dla fajerwerek. A zimne ognie są tam gdzie ozdoby choinkowe. Najlepiej odpalić tak z 20 naraz to niezła fontanna się robi.

No przynajmniej staram się być dobrej myśli ale wielkich nadzieji sobie nie robię. Wątpie żeby było coś więcej niż słabe i drogie rakiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Byłem w realu sprzedawczyni nic o towarze nie wiedziała i rozmawiała z ludźmi tak jakby tam za karę była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w realu sprzedawczyni nic o towarze nie wiedziała i rozmawiała z ludźmi tak jakby tam za karę była.

 

Bo była. Kobieta dzień po świętach sprzedaje fajerwerki w markecie, gdzie inni radośnie siedzą z bliskimi czy są na zakupach, albo siedzą na forum hobbystycznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zazwyczaj dorywcza praca. Nikt nie będzie entuzjastycznie sprzedawał produktów, którymi się nie interesuje. Ona chciała swoje przeczekać i zarobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jest kasjerem bo normalnie sprzedaje na kasie. Wystarczy normalne podejście do człowieka. Byłem w carrfourze tego samego dnia i tam jakoś nie było takiego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dejwid moze miala bardzo zly dzien kazdemu moze sie zdarzyć wiec troche wyrozumialosci nie zawsze mozna sie usmiechac a praca to nie wszystko czym zyje czlowiek:)Sam ostatni w castoramie kupowalem na kasie starsza kobieta widac ze pierwszy dzien w pracy albo byla czyms mega zdenerwowana pare osob w kolejce to zauwazylo cos pod nosem powiedzialo co w sumie moglo jeszcze bardziej na nia zadzialac . Byla moja kolej zaplacilem zaczyna wydawac widze w kasie pustki jesli chodzi o drobne wiec sie zdenerwowala zrobila cos czego nie powinna przeklnela pod nosem k... jak mozna pracowac gdy kasa pusta powiedzialem niech wrzuci na luz i cos tam jeszzce ktos z kolejki cos burknal to zwrocilem mu uwage jak sie nie podoba nich idzie do innej kasy i tyle. kobieta spojrzala powiedziala dziekuje i ze przeprasza ale dostala wypowiedzenie z pracy... coz zycie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...