Skocz do zawartości
  • 0

Kostka do 300 zł


luxor

Pytanie

Jaką kostkę byście polecili do 300 zł? Ma to być kostka finałowa ofc. Najlepiej żeby była w Fanie, ale jak zaproponujecie coś dobrego w I-Shape to też się zastanowię. Chodzi mi o taką żeby trochę dłużej postrzelała, ale jednocześnie żeby była dość dynamiczna żeby się nie zanudzić. Mam dostęp do importerów: Super Power, Maxsem, Jorge, Kometa i Triplex. Czekam na propozycje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

ja bym na twoim miejscu zrobił tak:
SHOW OF FIREWORKS JW402 i na koniec jeszcze jakieś One Row Battery JW1016 lub One Row Battery JW1018 (wedle uznania)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

JW1006 i pozamiatane ;)

Ewentualnie TXB507 - najlepsza kostka 100 sh 30 mm w fanie jaką widziałem, a wiele w życiu już widziałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ja bym na twoim miejscu zrobił tak:
SHOW OF FIREWORKS JW402 i na koniec jeszcze jakieś One Row Battery JW1016 lub One Row Battery JW1018 (wedle uznania)


zgadzam się :happy: jw402 idealne na finał, szkoda że jak na razie finału za 300zł nie mam :dry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No jak na razie nie podaliście nic co by mnie zainteresowało. Owszem takie kostki jak JW1006 czy TXB507 są piękne, ale są zbyt dynamiczne. Chciałbym żeby kostka strzelała co najmniej 30-40 sekund. Co do JW402 to zapewne też się znajdzie w moim stuffie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie znajdziesz dynamicznej kostki do 300 zł, która będzie strzelać więcej jak 30 sek, bo to oznacza (przy kostkach 100 sh) 2 pociski na sekundę, a to nie jest wartość ogólnie przyjęta jako "szybka".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Z Komety polecam Ci kostki P7845/P7841(na żywo mają duż lepsze efekty niż na filmach) lub P7781. Ewentualnie 3 szt. TXB400 z Triplexa odpalone jednocześnie w układzie \|/.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ewentualnie 3 szt. TXB400 z Triplexa odpalone jednocześnie w układzie \|/.

fps

Tylko gdzie on ją dostanie?
W żadnym ze sklepów internetowych nie można jej nabyc, a nawet w cenniku Triplexa 2010 nie widnieje ta pozycja.
Czyżby już jej nie sprowadzali? :|
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Piter - błagam Cię, tylko nie to dziadostwo JW413 ;) Niektóre 20 mm biją na łeb te malutkie efekciki. Wiele razy widziałem ją w akcji i za każdym razem była tą, która w sposób rażący odstawała od pozostałych baterii. No chyba że miałeś na myśli JW4013, chociaż ją gdziekolwiek znaleźć to nie lada wyczyn. Próbować zawsze można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Z Komety polecam Ci kostki P7845/P7841(na żywo mają duż lepsze efekty niż na filmach) lub P7781. Ewentualnie 3 szt. TXB400 z Triplexa odpalone jednocześnie w układzie \|/.

fps


No, fajne propozycje. Zastanowię się. Powiedzcie mi jeszcze co sądzicie o JW313? Myślę że na zakończenie też byłaby niezła :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No, fajne propozycje. Zastanowię się. Powiedzcie mi jeszcze co sądzicie o JW313? Myślę że na zakończenie też byłaby niezła :P


Nie widziałeś jej na żywo (za pewne) vel widział, mpi też, wiedzą lepiej szału nie robi.
P.S nie lepiej kupić hmm 3-5 kostek i je połączyć niż jedną ? B)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Też mam takie zdanie jak CraVen,lepiej kupić kilka mniejszych dobrych kostek z odpowiednio dobranymi efektami i połączyć je w jedną w której wszystkie będą strzelały na raz,różne kostki łączysz w "I",a te same w "FAN".Dobra byłaby seria Jorge'a New Generation/Big Bang/kilka JW20/JW25,ewentualnie ta drobna seria kostek z Tripla + one row wedle gustu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Piter - błagam Cię, tylko nie to dziadostwo JW413 ;) Niektóre 20 mm biją na łeb te malutkie efekciki. Wiele razy widziałem ją w akcji i za każdym razem była tą, która w sposób rażący odstawała od pozostałych baterii. No chyba że miałeś na myśli JW4013, chociaż ją gdziekolwiek znaleźć to nie lada wyczyn. Próbować zawsze można.


to dziadostwo biją nie tylko efektem ale CENĄ!!:/ w życiu nie dałbym za to 300zł ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

JW1111 najgorsza kostka z możliwych. Widziałem ją 3 razy i za każdym razem była to kitu. W ogóle nie podobna do tego co na filmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak to jest jak się odpisuje oglądając 1 z 10-ciu. Miało być JW1112, przecież JW1111 jest 49sh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Właśnie nad Achillesem się zastanawiałem. Zobaczymy, może zamiast jednej kupię dwie kostki, zależy jak będę stał z kasą :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...