Skocz do zawartości

TC5W Big Tiger


w?odi

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj kupiłem sobie petardę Big Tiger zazwyczaj nie kupuje takich petard ale dzisiaj się skusiłem i mam obawy co do odpalania jej poniewaz dużo osób twierdzi że ona wybucha już po kilku sekundach i nie ma czasu na ucieczkę :o Co sądzicie o tej petardzie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Też racja nawet nie pomyślałem :grin: a możesz mi powiedzieć jaki jest efekt tej petardy i do czego mozna ją porównać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja je miałem rok temu i nie miałem problemu z szybko-wybuchowością. Normalne opóźnienie. A efekt to tak jakby pękł balon tylko milion razy głośniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym roku mam 10 big tajgerow z z czego 2 juz odpalilem.Wedlug mnie wybucha dosyc szybko w porownaniu do achtungow z hestii, ale jest zcas na conajmniej 20 metrowe oddalenie sie :cool: Polecam, a efekt to wielkie BOOOOOOOOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie nie przyczepiaj zadnych zimnych ogni !! Wybucha szybciej od achtungow ale nie ma problemow z ucieczka ! xD [/fade]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Big Tiger wcale szybko nie wybucha tylko achtungi, do których jestesmy przyzwyczajeni, bardzo długo sie palą i na BOOM trzeba czekac cholernie długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam !! Wczoraj jednego włożyłem w drzwi od transwormatora na osiedlu i jak p*******ł to mi w uszach piszczało chyba z 5 minut !! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wczoraj grzmotnął big tiger na boisku szkolnym koło poprzeczki , to aż ją rozerwało , a mnie do dzisiaj głowa boli.Huk jak by pirun walił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

w sylwka mialem ich 4 i dopiero po jakis 30 sekundach wybuchla co dziwne ale jak walla to az sie trzeslem fajnie sylwek mina alwe wspomnienia zostaly <jupi> przynajmniej to zostalo (chyba to najlepsza petarda z PETARD NA DRASKE I NA LAD tylko niemuwiac o RAKIETACH i WYRZUTNIA MOZDZIERZACH)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Wole big tigera od achtunga z tropica.Nie wiem jeszcze jak wypada big tiger na tle slynnego k0212, ale big tiger przynajmniej ma lont, a to dla mnie bezpieczniejsze od draski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość zawdi

wedlug mnie bigtiger jest tak samo glosny jak ko212 ...
hehe w poprzedniego sylwka tych dwiesciedwunastek
mialem z 4 paczki .. to podpalalem wulkany i od nich odpalalem
te ko212 rzucalem je tak na 2 metry przed siebie jeden za drugim
to jak mi sie skonczyly to mi tak w uszach piszczalo ze nie slyszalem
nic co do mnie wiara mowi :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Farasz

No niedługo będzie sylwester. k0208 i k0212 tak wybuchają że aż ziemia drży. Big tiger tylko grzmoci jak piorun ale ziemia to od niego nie drży bo on nie ma takiego basu jak k0212 tylko zwykly grzmot pioruna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sylwka mialem ich 4 i dopiero po jakis 30 sekundach wybuchla co dziwne ale jak walla to az sie trzeslem fajnie sylwek mina alwe wspomnienia zostaly <jupi> przynajmniej to zostalo (chyba to najlepsza petarda z PETARD NA DRASKE I NA LAD tylko niemuwiac o RAKIETACH i WYRZUTNIA MOZDZIERZACH)


30 sekund po odpaleniu chyba była wilgotna albo wcale jej nie miałeś i tylko szpanujesz :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Felix
Wole big tigera od achtunga z tropica.Nie wiem jeszcze jak wypada big tiger na tle slynnego k0212, ale big tiger przynajmniej ma lont, a to dla mnie bezpieczniejsze od draski.


Eh to nie jest żaden lont :neutral: to jest draską tylko to jest zrobione że wygląda jak lont
petarda jest bardzo fajna 12,50 zł kosztuje 5 sztuk ;)
kupiłem ich 1 opakowanie (już wystrzelałem) i mam zamiar kupić jeszcze 2-3 opakowania
wsadziłem go do garnka i przykryłem pokrywką , pokrywka wyleciała na wysokość około
12 metrów a przy K0204 wylatuje na wysokość 2 metrów max 3 ;)
ten kto miał tą petardę to wie że jest bardzo lekka jestem ciekaw jak wygląda w środku
w huk jest tak jak już ktoś napisał jak piorun ja wrzucam do piwnicy do siebie i wtedy strzela 2 razy głośniej :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...