Skocz do zawartości

TC5W Big Tiger


w?odi

Rekomendowane odpowiedzi

no to gratuluję pomysłu z polewaniem lontu. tylko jak ci wybuchnie w rece, to sie potem nie dziw..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jak slyszalem to te petardy maja jakos malo bassu , ale bardziej pisk . Czy to prawda ? Czy one sa dosyc oplacalne? Chyba sobie skombinuje na nastepny rok jedna , ale jak widzialem to tylko sa na bazarkach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej zrobisz jak zainwestujesz w achtungi z Hestii zamiast w big taigera
Z achtungami Hestii nic nie moze się równać, nawet mega jumbo są słabsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Felix1

Lubiłem tą petardę byłem przekonany że jest świetna jednak po sylwku zmieniam zdanie. Głośniejsza od niej jest już SUPER PETARDA z Hestii a tańsza zarazem. Według mnie nie warto kupować Big tigerów, jak poprzednik napisał lepiej kupić Achtungi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam pytanie... Bo na dole tych petard jest sznurek, czy to też jest zapłon? Po przez wyrwanie sznurka petarda się odpala czy co? Bo może są 2 formy odpalania, ten lont i to o czym mówie ;P Niech ktoś mnie oświeci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sznureczek jest taki sam jak w Mega Jumbo. Polecam Ci zawiesić petardę na tym sznurku gdzieś ... będziesz miał większe prawdopodobieństwo, że petarda odpali. Poprostu proch w środku nie jest "upchany", tylko jest jego mała garstka, która wala sie po ścianach petardy, a jak powiesisz, wszystko spadnie na dół i lont bezpośrednio dojdzie do prochu, a nie tylko iskra od tego lontu ;). Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

@Janek
O tuż się mylisz. Ten sznureczek jest np. do zawieszenia petardy w powietrzu. Porównajcie sobie wybuch big tigera na ziemi a w powietrzu. Duża różnica, aż uszy bolą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PyroRuszek o tym też mówiłem ;). Nie wiem jak z tigerami, ale w Mega Jumbo nawet TRZEBA zawiesić tak petardę, ponieważ istnieje duże ryzyko, że będzie niewybuch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 2 lata później...

Po to abyś mógł ją gdzieś zawiesić na jakiejś gałęzi czy coś.

bo ja myślałem ze to jest zapalnik jakiś każdy mi mówił ze to zawleczka ale balem się wyciagnac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...